FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #391
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Rage
    iseenesest lahe feature ikkagi... FTP vähemalt näeb vaeva ja nende promod ja mõtted pole ainult grinderite ja raha teenimise seisukohast tehtud... ala boonuse vabastamine jne.. vaid mängijate ja keskkonna "fun" osa arendamine.. nt Take2 kampaania oli ju konkreetselt kus õpetati mängijaid multi-tablema.. jummala hea mõte... omal ajal kui ma triobetis alustasin.. ma ei tuld selle pealegi et saab ka mitmes lauas korraga mängida..
    +1

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #392
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      varsti saad enne floppi bettida, mitu punast kaarti maha tuleb ja 27-ga poti võites kõigilt teistelt BI. Aga see run it twice mulle meeldib. Vähendab tilti ja genereerib mõned mega-super-hyper-tildid.

      Comment

      • Tarq666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 814

        #393
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Full tilt on tõesti hiilanud huvitavate promode ja uuendustega. Proovin selle cash out turna ka kindlasti mingi aeg ära.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #394
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Run it twice on sitaks hea feature, eriti regularide vastu.

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #395
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas ranka
            Run it twice on sitaks hea feature, eriti regularide vastu.
            põhjenda

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #396
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Tuul
              põhjenda
              väiksem variatsioon obv

              Comment

              • R1naldo
                Jube Noob
                • Apr 2009
                • 143

                #397
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                maailma parim betslider on full tildis. bummm bummmm


                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #398
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  polegi seda bet slideri asja uurind .. peaks ka endal paika s2ttima .. hetkel deafult

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #399
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Ma ei saa sellest FTP transferitest aru.

                    Kunagi ammu sain FTP-sse paar kilo dollareid läbi buddyka. Siis jagasin seda laiali (vahetasin, tegin RB väljamakseid jne) ja ei olnud mitte mingit probleemi. Nüüd 2 nädalat tagasi tegin SEB kontolt deposiidi ja enam ei saa transfereid teha. Support ütles, et pole 90 päeva edukat deposiitide ajalugu - mis kuradi jama see veel on?

                    Comment

                    • R1naldo
                      Jube Noob
                      • Apr 2009
                      • 143

                      #400
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas leits
                      polegi seda bet slideri asja uurind .. peaks ka endal paika s2ttima .. hetkel deafult
                      proovi ja armud

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #401
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas R1naldo
                        proovi ja armud
                        m aei saagi aru mis moodi seda parim sättida on? hetkel 1bb astmega see slider .. standard u?

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #402
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas leits
                          m aei saagi aru mis moodi seda parim sättida on? hetkel 1bb astmega see slider .. standard u?
                          jep, mulle sobib ka standard hästi.. oskab siin keegi armunu täpsustada siis milline option hea on ja miks on hea..

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #403
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            selles vituaugus polegi midagi head

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #404
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas leits
                              m aei saagi aru mis moodi seda parim sättida on? hetkel 1bb astmega see slider .. standard u?
                              Minu meelest see FT slider küll mingi eriline asi ei ole, isegi kui seal nagu oleks antud palju optioned.

                              Sinna ei saa sammuks panna näiteks 0.5BB.

                              Comment

                              • altzie
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 169

                                #405
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas kilu6

                                Sinna ei saa sammuks panna näiteks 0.5BB.
                                see oleks jah hea!

                                aga vähemalt selle viimase uuendusega sai see multitable bug kõrvaldatud, kohe lust on mängida kui ei pea manuaalselt aknaid klikkima :)

                                Comment

                                Working...