FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #1876
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma ikka eriti ei biidi lahti seda teemat. :S

    Olen päris palju grindinud, aga mingeid dollareid pole üle tulnud... või pean ise kuskile veel vajutama?

    "Iron Man Store
    You have 30 medals." mis nendega teha saab otseselt?

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #1877
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas raunsz Vaata postitust
      Ma ikka eriti ei biidi lahti seda teemat. :S

      Olen päris palju grindinud, aga mingeid dollareid pole üle tulnud... või pean ise kuskile veel vajutama?

      "Iron Man Store
      You have 30 medals." mis nendega teha saab otseselt?
      3000 medali eest saad 600$ boonuse osta, seega koguda veel hulgim vaja sul :).

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #1878
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
        Keegi iron mani medalite eest turnapileteid on ostnud? Ostsin ühe pileti, aga kui tahan 26$ turnale regada, siis ei näita, et oleks pileti ostnud.
        Ju sa pole siis seda veel kätte saanud. Eelmisel lehel näiteks Siim kirjutab, et ootab raudmehe poest ostetud boonust juba mitu nädalat. Võiks ju arvata küll, et onlines peaks asjad sekunditega käima, aga...

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #1879
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas sinisebra Vaata postitust
          Iron Man on väärt 43k krooni aastas. Micro grinderitele tubli bankroll boost.
          ma ei jõua seda matat ära oodata juba

          Comment

          • sinisebra
            Julm Donk
            • Nov 2009
            • 54

            #1880
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Hetkel antakse maksimumina 900 medalit iron man kuu eest.
            Pluss 100 medalit kui freerollist loobuda.
            Pluss 15 medalit kui one-a-day-freerollist loobuda.

            900+100+15 = 1015 medalit kuus.
            1015x12=12180 medalit aastas
            3000 medalit = 600 $
            12180:3000 = 4.06
            4x600$ = 2400$

            Lisaks antakse 2x aastas mid-year bonust, s.o. 1200$
            2400+1200 = 3600$
            3600$ x 11,92 (dollari kurss hetkel) = 43133 EEK

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #1881
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Eeldusel, et oled 37+ kuud IronMan leveli teinud. Ei usu, et palju selliseid mikro mehi oleks.

              Comment

              • sinisebra
                Julm Donk
                • Nov 2009
                • 54

                #1882
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Lisaks on olemas Iron Man Plus. Kui "leatherassi" moodi grindida võib nii palju Iron Man Plus medaleid teenida, et saab veel teise sellise summa otsa.

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #1883
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Ok, midagi nii ulmelist ma ei oodanud :D Esiteks 37+ kuud järjest ironman on rohkem kui sick ja teiseks sa unusasid, et igasuguseid boonuseid soetades läheb ~1/3 maksudena maha rakebackist.

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #1884
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                    Keegi iron mani medalite eest turnapileteid on ostnud? Ostsin ühe pileti, aga kui tahan 26$ turnale regada, siis ei näita, et oleks pileti ostnud.
                    edit: olen liiga kärsitu. sain kätte.

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #1885
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      kui ma nyyd kolmap2ev koju jouan, kas ma saan eelmiuse kuu omal ironmani ka osta veel? eelmine kuu m2ngisin 1 p2eva
                      Jah, ainult eelneva kuu eest saabki osta IronMan storest.

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #1886
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                        Ok, midagi nii ulmelist ma ei oodanud :D Esiteks 37+ kuud järjest ironman on rohkem kui sick ja teiseks sa unusasid, et igasuguseid boonuseid soetades läheb ~1/3 maksudena maha rakebackist.
                        Sa ei pea Ironman olema järjest. Kui sa oled 36 kuud pronksmees ja 37ndal raudmees, saad ikka 900 medalit. Ja kui pärast 36 kuud oled ikka microgrinder ja ei suuda ironit ära teha, siis no paha lugu.

                        Comment

                        • -Siim-
                          Julm Donk
                          • Dec 2008
                          • 56

                          #1887
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Ju sa pole siis seda veel kätte saanud. Eelmisel lehel näiteks Siim kirjutab, et ootab raudmehe poest ostetud boonust juba mitu nädalat. Võiks ju arvata küll, et onlines peaks asjad sekunditega käima, aga...
                          Nüüd lõpuks tuli ära, kokku oli ootamist siis umbes 17 päeva jagu. Kirjale vastati ka lõpuks 2 nädalaga, aga sisuks lihtsalt, et "We apologize for the delay in crediting this bonus and thank you for your patience". Imelik värk nende boonustega.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1888
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas sinisebra Vaata postitust
                            Hetkel antakse maksimumina 900 medalit iron man kuu eest.
                            Pluss 100 medalit kui freerollist loobuda.
                            Pluss 15 medalit kui one-a-day-freerollist loobuda.

                            900+100+15 = 1015 medalit kuus.
                            1015x12=12180 medalit aastas
                            3000 medalit = 600 $
                            12180:3000 = 4.06
                            4x600$ = 2400$

                            Lisaks antakse 2x aastas mid-year bonust, s.o. 1200$
                            2400+1200 = 3600$
                            3600$ x 11,92 (dollari kurss hetkel) = 43133 EEK
                            Kuhu ma pean panema linnukese, et FTP teask, et ma freerollist loobun?

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #1889
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kui lähed My promotions lehel iron man challengesse, siis viskab ette lehekese kus saad linnukest panna. Ja kui ei viska, siis paremal ääres on võimalik seda muuta "Your Iron Man Preferences" kirja alt nuppu pressides.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1890
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Sinna panen medalid?

                                Comment

                                Working...