FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #376
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    wifi värk krt jut siis kui turna käis tuli uus update ja läpakas seda polnud ja koolis oli kiirus mega effing slow

    aga sain min cashi vähemalt :D

    Comment

    • akristjan
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 406

      #377
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      hmmm FT saatis mulle lambist 5$..

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #378
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas akristjan
        hmmm FT saatis mulle lambist 5$..
        eelmine kuu oli kampaani Take2.. äkki selle eest?

        Comment

        • Ahangama
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 615

          #379
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas nikitheone
          mul tehti 2 päevaga ära
          hahahee, saadan uue kirja kohe

          Comment

          • altzie
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 169

            #380
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Rage
            eelmine kuu oli kampaani Take2.. äkki selle eest?
            piece of ivey promo arvatavasti

            Comment

            • estpoker
              Räme Fish
              • Oct 2009
              • 3

              #381
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              a ma tegin rackbacki seal ära aga ei tule ikka midagi :(

              Comment

              • Ahangama
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 615

                #382
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Ahangama
                hahahee, saadan uue kirja kohe
                Niisiis uus vastus juba käes. Kuna esimese kirja saatsin max tables peale siis nüüd täpsustasin, maxi pole vaja pange ainult 16 lauda ;D LOL ja korras nüüd!

                Comment

                • akristjan
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 406

                  #383
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas altzie
                  piece of ivey promo arvatavasti
                  Jup tuli meelde, piece of Ivey! nice!!! tükk juba käes, kui nüüd ainult hitix ME ka ara olex vaga pro (Y)
                  Muidugi ise olen Jeff S poolt

                  Comment

                  • leho57
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 664

                    #384
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    muide, kas keegi teab mida teeb table optionites MISC all selline funktsioon nagu "run it twice by default"? see ei saa ju olla see mida see tähendab :D

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #385
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas leho57
                      muide, kas keegi teab mida teeb table optionites MISC all selline funktsioon nagu "run it twice by default"? see ei saa ju olla see mida see tähendab :D
                      Osades laudades saab nüüd boardi 2 korda jooksutada, et "nö" variatsiooni vähendada. Seems useless netipokkeris.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #386
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas leho57
                        muide, kas keegi teab mida teeb table optionites MISC all selline funktsioon nagu "run it twice by default"? see ei saa ju olla see mida see tähendab :D
                        haigelt lahe :D

                        Comment

                        • leho57
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 664

                          #387
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          jah, lugesi ka selle kohta nüüd siis. aga see ainult kõrgetes limiitides nagu ma aru saan. seega mingi NL10 või NL25 grinderil pole sellega midagi peale hakata :P

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #388
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Cashout Tournaments

                            Full Tilt Poker’s new Cashout Tournaments give players the option of “cashing out” some or all of their chips whenever they choose during the tournament.

                            Cashout Tournaments


                            Cashout Tournaments play like standard tournaments, except that each buy-in is split between a regular tournament prize pool and a Cashout pool, giving players the chance to cash out some or all of their chips during tournament play – click here to learn more about Cashout Tournaments.

                            Run it Twice

                            Now you can Run it Twice at Full Tilt Poker.

                            Run it Twice is an option that provides two outcomes for one hand by dealing community cards twice. By selecting Run it Twice, once two players are all-in heads-up, the remaining community cards are dealt a second time. The winner of each outcome wins half of the pot.





                            WTFFFFF LOL

                            Comment

                            • tdx
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 768

                              #389
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Run it twice võtab miski extra rake ka, see on veits haige.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #390
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas tdx
                                Run it twice võtab miski extra rake ka, see on veits haige.
                                iseenesest lahe feature ikkagi... FTP vähemalt näeb vaeva ja nende promod ja mõtted pole ainult grinderite ja raha teenimise seisukohast tehtud... ala boonuse vabastamine jne.. vaid mängijate ja keskkonna "fun" osa arendamine.. nt Take2 kampaania oli ju konkreetselt kus õpetati mängijaid multi-tablema.. jummala hea mõte... omal ajal kui ma triobetis alustasin.. ma ei tuld selle pealegi et saab ka mitmes lauas korraga mängida..

                                Comment

                                Working...