FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #1441
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Regasin selle kaudu -> http://www.fulltiltrakeback.com/ee/
    Lihtsalt küsin üle, mis ma peaks enne veel tegema vms et kõik toimiks?!
    Kui tegid mõlemad sammud täpselt nii nagu juhendatud, siis pole rohkem midagi vaja teha. Pärast depo tegemist läheb veel mõned päevad aega ja saad veel ühe emaili, mis kinnitab, et kõik on kombes. Mängima võid kohe hakata kui rahad kantud, rakeback juba toimib.

    Comment

    • rrrr
      Grinder
      • Nov 2008
      • 904

      #1442
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
      Tänasel WSOP ME deep stäkk freerollil 1149 osavõtjat (5 saavad $10K paketi)

      Eestlasi on päris näha, hetkel 1000 alles, nii Narvapok (Estonia) kui hookuspookus (Estonia) on duubli saanud ja 30 hulgas.

      Need freerollid nüüd iga nädal pühapäeviti, ilmselt ka tulevikus kell 23:15 Eesti aja järgi, eelduseks on nädalaga teha 3000FTP, mille eest saab automaatselt ticketi.
      Lendasin välja 270-ndana. Samal ajal toksisin ka double deuce kus oli mingi 11K osavõtjaid. Tööinimesele on ikka väga kurnav lõpetada öösel kell 3 ning siis 4 tunni pärast tööle sättima hakata. 5000 punkti eest ostsin pileti. Minust jäävad need WSOP ME finals raced küll mängimata kuigi punkte tuleb kenasti üle 3000 nädalas. Ajavahe imeb.

      Comment

      • minuraha
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 214

        #1443
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Kas otse swedbankist Full Tilti on mõtet praegusel ajal kanda, peale kõike seda seaduse pornot?
        Pole muidu 21 täis ka veel.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #1444
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kandsin just SEB-st igatahes. Midagi ei juhtunud.
          Väike küsimus. Mida peaks PT3-s sättima siin või mis teil on pandud.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #1445
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            FTP -> options -> hand history -> save hands to disk

            Comment

            • OuMaiGaad
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2010
              • 482

              #1446
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
              Kandsin just SEB-st igatahes. Midagi ei juhtunud.
              Väike küsimus. Mida peaks PT3-s sättima siin või mis teil on pandud.

              Kõigepealt fulltildis panema et salvestaks käsi ja siis siit PTis Fulltilt configuration ja sinna siis peaned selle kauasta kuhu need käed lähevad mis fulltilt salvestab.

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #1447
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Tänud! Sain FTP laudades statsid tööle, aga PT3-s käsi ei näe, graafikuid jne ka mitte.. pean näppima veel midagi. :D

                Comment

                • R1naldo
                  Jube Noob
                  • Apr 2009
                  • 143

                  #1448
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  lihtsalt mine allin

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #1449
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Kuidas teile see Rush meeldib ? minuarust tegi graindimise poole paremaks :)

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #1450
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                      Kuidas teile see Rush meeldib ? minuarust tegi graindimise poole paremaks :)
                      Kui tahad väiksema info põhjal otsuseid teha, siis palun, aga mulle ei meeldi.

                      Keegi on tähele pannud, mis on donkide lemmikavatarid FTP-s? A la starsis on display pildiks beebid, siis tead, et donk lauas. :)
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #1451
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Tänased freerollid:

                        Freeroll/ Osavõtjaid/ Prizepool/ Effective buyin
                        Ironman 566 30000 53,00
                        Gold 511 20000 39,14
                        Silver 837 15000 17,92
                        Bronze 1048 10000 9,54
                        One-A-Day 1462 2000 1,37

                        Pole palju muutunud võrreldes oktoober 2009ga

                        Algselt postitas kilu6 Vaata postitust

                        Prizepool Participants Effective buy-in
                        Bronze/10000 1348 7,4
                        Silver/15000 996 15,1
                        Gold/20000 538 37,2
                        Iron Man/30000 524 57,3
                        One-A-Day/2000 1316 1,5
                        Last edited by kilu6; 08.05.10, 23:01.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1452
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Keegi on tähele pannud, mis on donkide lemmikavatarid FTP-s? A la starsis on display pildiks beebid, siis tead, et donk lauas. :)
                          Või kutzzud ja kiizud....:D
                          Full tildis on avatarid mul maha võetud, liiga tilti ajaks grindimise ajal.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1453
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Või kutzzud ja kiizud....:D
                            Full tildis on avatarid mul maha võetud, liiga tilti ajaks grindimise ajal.
                            +1

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #1454
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kõik, kes kasutavad full tildis HEMi, siis nüüd on official tableninja ka olemas.
                              Tegin sessi ning ülimugav.

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #1455
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Mida seal sellega teha kui max16 lauda :D.

                                Comment

                                Working...