FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #1426
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Tea palju nendel rahvast kohal ka on? 3000 punni annab ikka kiimata nädalaga...
    Eile oli 1067 osavõtjat, mis teeb efektiivseks buyiniks $47.3 (prizepool on 5x$10K = $50K)
    Arvata võib, et osavõtjate arv kasvab kordades, sest esimesel korral ei olnud paljudel info veel kohale jõudnud.

    3000FTP tegemiseks kulub ca $330 raket HEMi andmetel cashgames, SNG puhul läheb raket $428 ($1-> 7FTP)

    3000FTP tegemiseks läheb vaja:
    NL50 -- 0.274FTP/hand, 3000FTP tegemiseks läheb vaja 11.2K kätt
    NL100 -- 0.445FTP/hand, 3000FTP tegemiseks läheb vaja 6.7K kätt
    NL200 -- 0.679FTP/hand, 3000FTP tegemiseks läheb vaja 4.4K kätt

    Rahvas võiks öelda, mis neil eri limiitides FTP/hand.
    Last edited by kilu6; 26.04.10, 14:43.

    Comment

    • rrrr
      Grinder
      • Nov 2008
      • 904

      #1427
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
      3000FTP tegemiseks läheb vaja:
      NL50 -- 0.274FTP/hand, 3000FTP tegemiseks läheb vaja 11.2K kätt
      NL100 -- 0.445FTP/hand, 3000FTP tegemiseks läheb vaja 6.7K kätt
      NL200 -- 0.679FTP/hand, 3000FTP tegemiseks läheb vaja 4.4K kätt
      Rahvas võiks öelda, mis neil eri limiitides FTP/hand.
      NL50 6max:
      See kuu 36620 kätt ja 8020 ilma boonuspunktideta = 0.219 punkti per hand.
      Aga ma kaldun ka rohkem oma 21/16-ga rohkem nittide seltskonda.

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #1428
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Mida selle FTPA challange round 2 ticketiga mängida saab, ma ei leia midagi...

        Comment

        • minuraha
          FPP Pro
          • Dec 2009
          • 214

          #1429
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Mind huvitab selline asi, et kui ma teen uue kasutaja ja vanal muudan kõik andmed ära suvaliseks, kas sellele järgneb suure tõenäosusega mingi ban vms? Vana kasutajaga pole ise ühtegi reaalset depositi teinud, ainult buddy transfer. Natuke sitasti ja segaselt seletatud, aga ma ei mõista paremini kirjeldada. Põhjuseks on see, et ma ei saa rakebacki praegu.

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #1430
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas minuraha Vaata postitust
            Mind huvitab selline asi, et kui ma teen uue kasutaja ja vanal muudan kõik andmed ära suvaliseks, kas sellele järgneb suure tõenäosusega mingi ban vms? Vana kasutajaga pole ise ühtegi reaalset depositi teinud, ainult buddy transfer. Natuke sitasti ja segaselt seletatud, aga ma ei mõista paremini kirjeldada. Põhjuseks on see, et ma ei saa rakebacki praegu.
            Mm ei ole see kontroll midagi nii karm. Kõige tähtsam on, et e-mail oleks erinev. Vb siis kui midagi suurt hitid ja gigacashout-id käima hakkavad alles vaadatakse midagi. Micro ja low limiitide grinderitele erilist kontrolli pole kui ise ei torgi või mingit totrust ei korralda.

            Ehk siis julgen väita, et väga väike tõenäosus "karistada saada".

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #1431
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              kuigi FTP banib/blockib/nussib kõige rohkem kõikidest tubadest.

              Comment

              • minuraha
                FPP Pro
                • Dec 2009
                • 214

                #1432
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kas te arvate, et konto kinnipanemine/rahade ära võtmine oleks siis kohene või enne ehk hoiatatakse?

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #1433
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  kohene
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #1434
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    rahasid küll sellise asja eest ära ei võeta.

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #1435
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                      Mm ei ole see kontroll midagi nii karm. Kõige tähtsam on, et e-mail oleks erinev. Vb siis kui midagi suurt hitid ja gigacashout-id käima hakkavad alles vaadatakse midagi. Micro ja low limiitide grinderitele erilist kontrolli pole kui ise ei torgi või mingit totrust ei korralda.

                      Ehk siis julgen väita, et väga väike tõenäosus "karistada saada".
                      ise tegin ka niimoodi...ma ple kindel , aga see vist nüüd FTs 3. konto, 2. kindlast.. teistel andmetel muudetud..saan ilusti mängida ja cashin/cashout teha

                      tegin uue, et saada ref bonust, first depo boonust ja rakebacki

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1436
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        ahjaa.. ei soovita FTP poest tellida särke, millel on suur pilt peal vms.. need pildid on mingi kummiliimiga trükitud ja maitea mul läheb küll selg selle pildi koha pealt märjaks.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #1437
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          kas kellegil on veel nii, et suht iga teine kord kui login sisse, viskab selle ankeedi ette, kus on nimi ja aadress vms. mingi nädal-kaks juba nii.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #1438
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                            Eile oli 1067 osavõtjat, mis teeb efektiivseks buyiniks $47.3 (prizepool on 5x$10K = $50K)
                            Tänasel WSOP ME deep stäkk freerollil 1149 osavõtjat (5 saavad $10K paketi)

                            Eestlasi on päris näha, hetkel 1000 alles, nii Narvapok (Estonia) kui hookuspookus (Estonia) on duubli saanud ja 30 hulgas.

                            Need freerollid nüüd iga nädal pühapäeviti, ilmselt ka tulevikus kell 23:15 Eesti aja järgi, eelduseks on nädalaga teha 3000FTP, mille eest saab automaatselt ticketi.
                            Last edited by kilu6; 03.05.10, 22:31.

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #1439
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Sry olen noob!

                              Enivei teen homme deposiidi (esimese) FTP-sse.
                              Regasin selle kaudu -> http://www.fulltiltrakeback.com/ee/rakeback-raport/

                              Lihtsalt küsin üle, mis ma peaks enne veel tegema vms et kõik toimiks?!
                              Pärast muidu sitt, et midagi võis tegemata jääda.
                              Tänud, kes oskab aidata või kinnitada.

                              Comment

                              • Staier
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 166

                                #1440
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                ahjaa.. ei soovita FTP poest tellida särke, millel on suur pilt peal vms.. need pildid on mingi kummiliimiga trükitud ja maitea mul läheb küll selg selle pildi koha pealt märjaks.
                                lol just tellisin ära:D

                                Comment

                                Working...