FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #331
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    väga pekkis värk kandsin full tildist raha välja esmaspäeval 12 ajal ja siiani on ikka veel processing. Kellegil veel mega kaua läinud viimasel ajal või ongi full tilt selline saast.

    Comment

    • altzie
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 169

      #332
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas rohelinekonn
      väga pekkis värk kandsin full tildist raha välja esmaspäeval 12 ajal ja siiani on ikka veel processing. Kellegil veel mega kaua läinud viimasel ajal või ongi full tilt selline saast.
      hm, kandsin panka täna öösel ja nüüd 10 aja hommikul oli approved, sutsu kaua siis sul jah läinud, uuri järgi mis värk on. Aga eks näis mitme päeva pärast raha reaalselt panka jõuab :)

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #333
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused


        Mul läheb max 45min vahet pole millal tahan. Ja väga kiirelt on pangakontol. Ju oleneb su historyst nd stuff.

        Vahetasin ka theme limpshove blacki vastu.. üsna lahe eriti kui panna card backid siniseks.. sweet.

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #334
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas rohelinekonn
          väga pekkis värk kandsin full tildist raha välja esmaspäeval 12 ajal ja siiani on ikka veel processing. Kellegil veel mega kaua läinud viimasel ajal või ongi full tilt selline saast.
          jah, tõeline saast. tervel 3 päeva oled pidanud ootama.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #335
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            normaalne ma kandsin Moneybokkersisse.
            Saatsin neile kirja kah nüüd. Tra kui närvi ajab mul just oli plaan selle rahaga et saaks ndv kätte selle


            Algselt postitas ok2aa
            jah, tõeline saast. tervel 3 päeva oled pidanud ootama.
            mine nahui tont sul on miskit ütlemist? Kui kõik teised pokkeri toad saavad kiirelt kanded tehtud ja samas toas inimestel tuleb raha kiirelt siis ajab vähe leili küll.

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #336
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Ärge nüüd ärrituge ...

              FTl on nende kandmistega jah vahel mingid viivitused...mulle on tavaliselt tulnud 1-6h

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #337
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas rohelinekonn
                normaalne ma kandsin Moneybokkersisse.
                Saatsin neile kirja kah nüüd. Tra kui närvi ajab mul just oli plaan selle rahaga et saaks ndv kätte selle


                mine nahui tont sul on miskit ütlemist? Kui kõik teised pokkeri toad saavad kiirelt kanded tehtud ja samas toas inimestel tuleb raha kiirelt siis ajab vähe leili küll.
                hu4rollz?

                vbl teised on pikka aega seal toas mänginud ja enne mitmeid väljakandeid teinud? tegelikult on minu, kui kliendi huvides see et väljakandeid kontrollitakse.

                tegemist on 3 päevaga mitte mitme nädalaga. oma viga kui ei suuda oma rahaasju planeerida kaugemale kui 1 nädal.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #338
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas ok2aa
                  hu4rollz?

                  vbl teised on pikka aega seal toas mänginud ja enne mitmeid väljakandeid teinud? tegelikult on minu, kui kliendi huvides see et väljakandeid kontrollitakse.

                  tegemist on 3 päevaga mitte mitme nädalaga. oma viga kui ei suuda oma rahaasju planeerida kaugemale kui 1 nädal.
                  põhimõtteliselt on iga su postitus kui kusi silma viimased asjad mida näinud olen oskad sa ainult sarkasmi pritsida. VAHVA lase edasi, tõsine mees oled

                  Comment

                  • Ahangama
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 615

                    #339
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    oskab keegi öelda palju neid FTPsi saab:
                    nl10
                    nl25
                    ja kas first depo ajal rakebacki tuleb ikka või miski teema?
                    ning mis vahet on kelle kaudu rakeback diil teha? ft koduka või ppro kaudu?

                    Comment

                    • KeRRRt
                      Grinder
                      • May 2009
                      • 774

                      #340
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      keegi viitsiks kergelt seletada lollile, kuidas see piece of ivey süsteem käib.
                      pean teenima 500 ticketit päevas, et saada 100buxi või 10 ticketit et saada 5buxi?

                      Comment

                      • daljoh
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1032

                        #341
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Ma sain aru et need rahad loositakse kuidagi. Ja lisaks sellele sisestatakse need ticketid sellele 5% ja 1% ivey üritusele ka.

                        "Draws for the previous day will be held at 10:00 ET every morning. Each day from October 8th to November 4th, Daily Cash Draws will award:

                        5 $100 cash prizes
                        25 $25 cash prizes
                        200 $10 cash prizes
                        400 $5 cash prizes"

                        ja..

                        "The tickets that you earn each day will be entered into that Daily Cash Draw. Every ticket that you earn over the entire promotion will also be entered into the 5% of Ivey and 1% of Ivey $50K Freeroll drawings."

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #342
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Ahangama
                          oskab keegi öelda palju neid FTPsi saab:
                          nl10
                          nl25
                          ja kas first depo ajal rakebacki tuleb ikka või miski teema?
                          ning mis vahet on kelle kaudu rakeback diil teha? ft koduka või ppro kaudu?
                          Iga reigitud $ pealt saad ühe punkti. Ehk siis kui pot oli nt $2 siis saad 2FTP. Sama moodi on ka kui pot on nt $2,25=2,25FTP ja nii kuni $3ni.
                          "Ring Games: For each dollar raked from a pot, every player who was dealt cards for that hand will receive 1 Full Tilt Point. For example, if $2.00 in rake is taken from a pot, each player who was dealt cards will receive 2 points. Fractional points are also awarded; if $2.25 in rake is taken, players will receive 2.25 points. A maximum of 3 points can be earned per hand."

                          Comment

                          • KeRRRt
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 774

                            #343
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            pmst. mul nt. 10 ticketit teenitud siis võin kogemata 100buxi saada?
                            et mida rohkem ticketeid seda suurem võimalus võita jaah? :)

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #344
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Sellest loogikast ma ei saagi aru....teoreetiliselt kui loosimine on siis võid 1 ticketiga ka $100 hittida

                              Comment

                              • kilu6
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1305

                                #345
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Vaatasin, et täna on Iron Mani levelite freerollid. Tegin väikese uurimuse, et kui palju mingi freeroll väärt võiks olla:

                                Prizepool Participants Effective buy-in
                                Bronze/10000 1348 7,4
                                Silver/15000 996 15,1
                                Gold/20000 538 37,2
                                Iron Man/30000 524 57,3
                                One-A-Day/2000 1316 1,5

                                Teatavasti on teine option võtta välja medalid:

                                Medals Value in USD
                                Bronze 25 5
                                Silver 40 8
                                Gold 70 14
                                Iron Man 100 20

                                Tegelikult küll võetakse veel rakeback maksu medalitelt 27%

                                Comment

                                Working...