FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #1411
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Esimene ring osad mängijad said walki.
    aa said tasuta edasi? ja see tuleb randomi järgi? või et viimased/esimesed saavad edasi?

    muidu trios mängisin ka selliseid..aga seal siis kahandati alati mängijatearv kaheastme peale ära

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #1412
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      kas ma saan kuidagi niimoodi teha, et kui ma sinna bet bari peale klõpsan, siis hüppab 15 kaupa edasi, mitte 30? praegu on nii, et sb on 15, bb on 30 ja kui ma bari peale klõpsan, siis hüppab 90 peale, aga ma tahaks 75 saada.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #1413
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        kas ma saan kuidagi niimoodi teha, et kui ma sinna bet bari peale klõpsan, siis hüppab 15 kaupa edasi, mitte 30? praegu on nii, et sb on 15, bb on 30 ja kui ma bari peale klõpsan, siis hüppab 90 peale, aga ma tahaks 75 saada.
        Options, bet slider options, sealt exponential vms ja big blindi kaupa, ehk toimib.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #1414
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Ta tahab poole big blindi kaupa, nii vist ei saa. Potraise:)

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #1415
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            sb kaupa ei saa panna?

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #1416
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Saab küll. Options-bet slider options-mouse click action.

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #1417
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                Academy ja ironman poest ostes ei lähe midagi MGRist maha, cash boonused välja arvates.
                Kas keegi aitaks natuke, mis see MGR rakeback on ja kui ma võtan academy poest mingi turniiri ticketi, siis see kvalifitseerub ka cash boonusena?

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #1418
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                  Saab küll. Options-bet slider options-mouse click action.
                  Näppisin koguaeg seda lehekülge ja ei midagi, nüüd järsku hakkas tööle. Tanx.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #1419
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Ostsin Ironmani medalite eest Step4 pileti, aga ticketite all ei näita seda. Kas seal on mingi delay, kuni pilet kontole ilmub?

                    edit: kas keegi on academy creditsi eest saanud ticketit osta? Mul näitab teist pühapäeva järjest, et
                    Ordering Service Temporarily Offline.
                    Last edited by Godspeed_EJ; 25.04.10, 19:30.

                    Comment

                    • Marek
                      Jube Noob
                      • Jan 2009
                      • 110

                      #1420
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                      Ostsin Ironmani medalite eest Step4 pileti, aga ticketite all ei näita seda. Kas seal on mingi delay, kuni pilet kontole ilmub?
                      Mul läks selle ilmumisega u10min
                      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                      edit: kas keegi on academy creditsi eest saanud ticketit osta? Mul näitab teist pühapäeva järjest, et
                      Ordering Service Temporarily Offline.
                      Academyst ei saa ma ka piletit osta

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #1421
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Vaatasin, et mul on Lobby->Tournament Tickets->ME Race Finals Ticket. Kas ma saan õigesti aru, et kui ma nüüd 20 juuni kell 16:15 turnal teiste 3600 osavõtja seast esikümnesse pääsen, siis olen 5 juulil Las Vegases WSOP-i Main Eventil, mille pilet on 10K? Leivaraha ja peavari tuleb vist endal muretseda?

                        Huvitav mille eest neid pileteid tasuta jagatakse, kas kellelgi on veel taoline asi olemas?

                        Comment

                        • Tarq666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 814

                          #1422
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          ma sain mingi FTPA challenge ticketi, väärtus vist 5,5$. mõistatan, et kus kasutada saab

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #1423
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                            Vaatasin, et mul on Lobby->Tournament Tickets->ME Race Finals Ticket. Kas ma saan õigesti aru, et kui ma nüüd 20 juuni kell 16:15 turnal teiste 3600 osavõtja seast esikümnesse pääsen, siis olen 5 juulil Las Vegases WSOP-i Main Eventil, mille pilet on 10K? Leivaraha ja peavari tuleb vist endal muretseda?

                            Huvitav mille eest neid pileteid tasuta jagatakse, kas kellelgi on veel taoline asi olemas?
                            Kui kogud nädalaga vähemalt 3000FTP, saad ticketi. Ticketiga saad igal pühapäeval freerollile, kust saab 5tk pileti WSOP ME (ilma taskurahata). Punkte saad kontrollida Cashier->My Promotion -> Race To The Main Event.

                            Järgmine freeroll toimub pühap 02. mai 2010. Viimane freeroll toimub 20. juunil, kus jagatakse 10 ME piletit.

                            Main Event Race – Finals Freerolls will be held at 16:30 ET (21:30 GMT) each Sunday, from April 25th, 2010 through June 13th, 2010 and will award the top five finishers in each tournament with a completely free World Series of Poker* Main Event entry worth $10,000; the Main Event Race Finals Freeroll tournament on June 20th, 2010, will award the top ten finishers in the tournament with a completely free World Series of Poker* Main Event entry worth $10,000
                            Last edited by kilu6; 26.04.10, 12:08.

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #1424
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Tea palju nendel rahvast kohal ka on? 3000 punni annab ikka kiimata nädalaga...

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #1425
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                                ma sain mingi FTPA challenge ticketi, väärtus vist 5,5$. mõistatan, et kus kasutada saab
                                mulle oli ka step2 ticket tekkinud hommikul, ei saa aru mille eest.

                                Comment

                                Working...