FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jott
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 183

    #526
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Poodides on müügil:

    Full Tilt Poker Security Key
    FTP store: 5000 points
    Iron man shop: 100 Medals


    Add an extra layer of security to your account with Full Tilt Poker’s Security Key.

    The Full Tilt Poker Security Key is a piece of hardware or mobile phone application that generates a new six-digit code every 30 seconds. Once you’ve purchased and authorized your security key, this unique code will be required every time you log in to your account.

    Combined with your Player ID and Password, Full Tilt Poker’s Security Key provides another means of verifying your identity and blocking unauthorized access to your account.



    Security Key: Mobile Phone Application
    FTP store: 3000 points
    Iron man shop: 60 Medals


    Add an extra layer of security to your account with Full Tilt Poker’s Security Key.

    The Full Tilt Poker Security Key is a piece of hardware or mobile phone application that generates a new six-digit code every 30 seconds. Once you’ve purchased and authorized your security key, this unique code will be required every time you log in to your account.

    Combined with your Player ID and Password, Full Tilt Poker’s Security Key provides another means of verifying your identity and blocking unauthorized access to your account.


    Endale tellisin praegu security key. Kui kätte saan annan teada kuidas töötab. Kes juba tellinud või kasutab ühte neist võiks samuti omapoolse kommentaari kirjutada
    Paroolid on ohustatud keyloggerite poolt ja 'pin' programmide poolt, mis iga su mouse clicki peale teevad screenist pildi.

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #527
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      anna teada kui ruttu kätte saad selle junni, et kas tuleb käbe nagu starsist (paari päevaga) või on tavapärane ftp waiting time.

      Comment

      • jott
        Jube Noob
        • Jul 2009
        • 183

        #528
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Ma ei tahaks väga uskuda et ta alla kuu aja tuleb. Ei tea mis see mobile app on ja kas ta töötabki. Selle pidi 5h-ga tööle saama

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #529
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          kas keegi oskab öelda, miks mu hem ei näita ftp graphi?
          käed tõmbab vist sisse, vähemalt mängijate statsid uuenevad...
          hemi versioon on mul 1.09 beta 37

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #530
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas hotcocacola
            kas keegi oskab öelda, miks mu hem ei näita ftp graphi?
            käed tõmbab vist sisse, vähemalt mängijate statsid uuenevad...
            hemi versioon on mul 1.09 beta 37
            FTP kell on EST(eastern) ajavööndis, ehk meie ajast 7 tundi maas, äkki mingi teema sellega.

            Või oled äkki graphil misclickinud ja kuskile sisse zoominud, parem klõps graphil ja "set scale to default" vms.
            Muudmoodi ei oska aidata, äkki pole aliasega ühendatud?

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #531
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Selle security key-ga on vist see jama, et seda on võimalik maili teel deaktiveerida. Samas tuleb igasuguseid formaalsusi läbida (arved, salasõnad), mis peaks omajagu aega võtma kui e-maili konto häkitud saab.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #532
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                set scale ja ikka ei tööta.

                aliased ja folderid ilusti olemas...isegi kui valin search useri alt hotcocaEST, siis ei tuhkagi.
                tra see ajab mega tilti....pidevalt kui pole mingit tuba mingi mitu kuud kasutanud või võtad uue toa...hakkavad jamad selle impordiga...õeeeh

                Comment

                • jott
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 183

                  #533
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Pahvak
                  Selle security key-ga on vist see jama, et seda on võimalik maili teel deaktiveerida. Samas tuleb igasuguseid formaalsusi läbida (arved, salasõnad), mis peaks omajagu aega võtma kui e-maili konto häkitud saab.
                  E-maili provider peab ka siis oma pin-kalkulaatori tegema :D

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #534
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas jott
                    E-maili provider peab ka siis oma pin-kalkulaatori tegema :D
                    bokkerite jaoks tuleks teha eraldi e-maili aadress, mida kuskil mujal ei kasuta. siis on seda ka suht võimatu häkkida.

                    ootan oma pin-kalkulaatorit juba kuu aega umbes (tellisin kohe esimesel päeval ära).

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #535
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas ok2aa
                      bokkerite jaoks tuleks teha eraldi e-maili aadress, mida kuskil mujal ei kasuta. siis on seda ka suht võimatu häkkida.

                      ootan oma pin-kalkulaatorit juba kuu aega umbes (tellisin kohe esimesel päeval ära).
                      Mul on eraldi e-maili adred, aga siiski:
                      *e-maili on oluliselt lihtsam häkkida kui pin-calculatorit
                      *eraldi e-maili aadressi bokkerite jaoks loen ma harvem, mis tähendab, et ma ei panegi tähele kui mu e-mail häkitud on.

                      Imo oleks FT võinud samasuguse süsteemi teha nagu starsil ja asi korras.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • pkmarek
                        Jube Noob
                        • Oct 2008
                        • 193

                        #536
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        ma tellisin zippo ja täna peaks olema täpselt kuu aega möödas, aga vat zipput veel pole...

                        Comment

                        • $Lauri$
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 479

                          #537
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Ma tellisin zippo ~8 nädalat tagasi ja siiamaani pole.

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #538
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Pahvak
                            Mul on eraldi e-maili adred, aga siiski:
                            *e-maili on oluliselt lihtsam häkkida kui pin-calculatorit
                            *eraldi e-maili aadressi bokkerite jaoks loen ma harvem, mis tähendab, et ma ei panegi tähele kui mu e-mail häkitud on.

                            Imo oleks FT võinud samasuguse süsteemi teha nagu starsil ja asi korras.
                            aga ongi ju samasugune süsteem nagu starsis või ei ole? praegu saab kasutada sisselogimisel lisaks passwordile pin koodi ning lisaks ka security tokenit kui see ükskord kohale jõuab.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #539
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas $Lauri$
                              Ma tellisin zippo ~8 nädalat tagasi ja siiamaani pole.
                              standard, jõuludeks tuleb asjad juulikuus ära tellida.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #540
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas ok2aa
                                aga ongi ju samasugune süsteem nagu starsis või ei ole? praegu saab kasutada sisselogimisel lisaks passwordile pin koodi ning lisaks ka security tokenit kui see ükskord kohale jõuab.
                                Ma praegu purjus, aga point on selles, et starsis ei saa meili teel deaktiveerida security tokenit. FTP-s on see võimalik.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...