FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1216
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Täna teinud ma 1k käsi täpselt FTP-s. Rake 12.5 taala. 27 % rakeback ehk 3.375. NL10
    Starsis tegin NL10 30K kätt ja sain 2 korda Steller boonust. Ehk iga 15 k käe kohta 10 $

    Ehk
    FTP-S 15K kätt 50 taala boonust rake [ umbes arvestades 1k käe tulemusi ]
    Starsis 15k käe kohta 10 taala Steller boonust.

    Võin ka vist mööda panna tegin grilli õlled sees.
    Esiteks on 1k käsi liiga vähe ja teiseks palju sa Starsis reiki maksid?
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #1217
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      70k käe peale 355 USD.
      Neist 40k nl2-5
      30k NL10

      Comment

      • netipulk
        Räme Fish
        • Apr 2010
        • 3

        #1218
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Tere,

        Kas seoses uue hasartmänguseadusega on kellegil probleeme tekkinud full tildist või starsis väljamaksega otse panka (ehk siis local bank transfer)?
        Kas on raha laekunud kauem või siis mitte midagi.

        Ja küsimus veel selle kohta, et tahaks full tildist esimest korda väljakanda ja ta annab mulle ainult võimaluse kanda välja raha local bank transferi kaudu. Teiste võimaluste taga on ainult LEARN MORE.

        Kas peaks kanda full tilti sisse läbi Netelleri või siis Moneybookersi, et oleks pärast võimalik väljamakset teostada läbi Netelleri või MB?

        tänud.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #1219
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas netipulk Vaata postitust
          Kas peaks kanda full tilti sisse läbi Netelleri või siis Moneybookersi, et oleks pärast võimalik väljamakset teostada läbi Netelleri või MB?

          tänud.
          Jah. Väljamakset ei saa enne MB teha, kui pole sealt sissemakset sooritanud, obv sama ka Netelleri puhul

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #1220
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Ingu, kuidas nl5 tundus võrreldes Starsiga, ma kujutan ette, mis vaalad seal veel on :D

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #1221
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Ma mängin NL10t FT-s. Hetkel läheb sitasti tegelt. 3.5k kätt ja omadega nullis. Bad run on. Aga igasuguseid jobusi olen juba leidnud küll, kuid praegu ei oska veel väga öelda kuidas tasemevahe on.
              Sa vist ka NL10 ? Mis nime all?
              Last edited by ingu; 02.04.10, 18:33.

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #1222
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Sai siis veelkord kinnitust, et deposiidi tegemisel Moneybookersist võetakse rakebackist maha 3.5% deposiidi summast. Withdrawali puhul võetakse samuti maha 3.5% väljakantavast summast. Arvutage siis ise, kuipalju rakeback% teile alles jääb.

                Panga kaudu kandeid tehes on ka mingi %, mis maha läheb, suurusjärk sama (aga numbrit ei oska öelda).

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #1223
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                  Sai siis veelkord kinnitust, et deposiidi tegemisel Moneybookersist võetakse rakebackist maha 3.5% deposiidi summast. Withdrawali puhul võetakse samuti maha 3.5% väljakantavast summast. Arvutage siis ise, kuipalju rakeback% teile alles jääb.

                  Panga kaudu kandeid tehes on ka mingi %, mis maha läheb, suurusjärk sama (aga numbrit ei oska öelda).
                  Kas see vähendatud rakeback kehtib ainult ühe kuu lõikes? Et jaanuaris kannan sisse, siis vähendatakse ainult jaanuari rakebacki ?

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #1224
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Mängitud 14h ja 5k kätt. Rake 80 $. See ainult NL10. Igaljuhul saab rohkem tagasi kui Starsis.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #1225
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                      Sai siis veelkord kinnitust, et deposiidi tegemisel Moneybookersist võetakse rakebackist maha 3.5% deposiidi summast. Withdrawali puhul võetakse samuti maha 3.5% väljakantavast summast. Arvutage siis ise, kuipalju rakeback% teile alles jääb.

                      Panga kaudu kandeid tehes on ka mingi %, mis maha läheb, suurusjärk sama (aga numbrit ei oska öelda).
                      Küsin igaks juhuks, et kas tõesti rakebackist või MGR-st? Tavaliselt võetakse MGR-st FTPs summasid maha.

                      Algselt postitas ingu Vaata postitust
                      Mängitud 14h ja 5k kätt. Rake 80 $. See ainult NL10. Igaljuhul saab rohkem tagasi kui Starsis.
                      Pakun, et maksad FT-s rohkem reiki kui Starsis ka.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #1226
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Vaatasin järgi. Starsis maksin 22k NL10 käe peale 120 $ rake. ftp-s 5k käe peale 80 $. Seega maksan FTP-s ikka tunduvalt rohkem jah.

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #1227
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Küsin igaks juhuks, et kas tõesti rakebackist või MGR-st? Tavaliselt võetakse MGR-st FTPs summasid maha.
                          .
                          Rakebacki summast jah.

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          Kas see vähendatud rakeback kehtib ainult ühe kuu lõikes? Et jaanuaris kannan sisse, siis vähendatakse ainult jaanuari rakebacki ?
                          Küsimus on summas, mis maha läheb, mitte rakeback% (näit 3.5% sissekantavast või väljakantavast summast Moneybookersi puhul). Jooksva kuu summast läheb maha ( rakeback affiliatel on tavaliselt paaripäevane viivitus, millal ta updateb summat).

                          Tuleb veel mainida, et tegemist siis "top secret" teemaga, mida ei Fulltilt ega affiliate ei kommenteeri.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by kilu6; 03.04.10, 12:38.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #1228
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            2k$ väljakandmisega maksan teenustasu 70$. Wtf :\.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #1229
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              2k$ väljakandmisega maksan teenustasu 70$. Wtf :\.
                              yup.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1230
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                ****, mul sama keiss, kandsin 6k daala sisse, mingid ulmed teenustasud ... rahade liigutamine -ev .. mõtlen miks mul rakebacki ei tule .. raketherake seletati sama asja:S

                                raha sissekandmisel on ka feeee? nagu wtf?

                                Comment

                                Working...