Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
enne maha laskmist tee kätest export kuhugi.. siis lase baas kustu ja lase PT3'l uus baas teha.. vaata kas lahendas probleemi.. ja siis impordi oma 100k kätt uuetsi tagasi.. mul oli sarnane probleem HEMiga.. peale HEMi reinstalli ja uuendamist..
enne maha laskmist tee kätest export kuhugi.. siis lase baas kustu ja lase PT3'l uus baas teha.. vaata kas lahendas probleemi.. ja siis impordi oma 100k kätt uuetsi tagasi.. mul oli sarnane probleem HEMiga.. peale HEMi reinstalli ja uuendamist..
Comment