FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #496
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    enne maha laskmist tee kätest export kuhugi.. siis lase baas kustu ja lase PT3'l uus baas teha.. vaata kas lahendas probleemi.. ja siis impordi oma 100k kätt uuetsi tagasi.. mul oli sarnane probleem HEMiga.. peale HEMi reinstalli ja uuendamist..

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #497
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      esimese asjana tõmba endale viimane versioon PT-st, kui veel pole

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #498
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        mängin hetkel lahti 50 dollarilist boonust (freepokercashbankroll) ja tahaks ka kuidagi rakebacki külge saada. kas on mingisugust võimalust. referral code aga juba kasutatud.

        samas, Pokkeriprod.com > Rakeback > Full tilt > "TÄHELEPANU: kui teil juba on Full Tilt'i konto ja te ei ole mujal rakebacki jaoks end registreerinud võime me teie konto rakebacki saamiseks registreerida ning seega on teil võimalus rakebacki saada."

        et siis on siiski võimalik? ega boonus ära ei kao?


        tänud

        Comment

        • liifer
          Räme Fish
          • Nov 2009
          • 15

          #499
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          ma saan aru, et rakeback'i saab alates NL50?!

          Keegi miniFTOPSi asjast ka osa on võtnud? Ei saa ise täpselt aru, mis teema sellega on.

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #500
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas kardaanirist
            samas, Pokkeriprod.com > Rakeback > Full tilt > "TÄHELEPANU: kui teil juba on Full Tilt'i konto ja te ei ole mujal rakebacki jaoks end registreerinud võime me teie konto rakebacki saamiseks registreerida ning seega on teil võimalus rakebacki saada."
            Tahaks ka selle kohta kinnitust.

            Comment

            • Maheaatom
              Grinder
              • Oct 2008
              • 958

              #501
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas kardaanirist
              mängin hetkel lahti 50 dollarilist boonust (freepokercashbankroll) ja tahaks ka kuidagi rakebacki külge saada. kas on mingisugust võimalust. referral code aga juba kasutatud.
              Kui see free cash affiliate rakeback'i ei paku (mida ta väga tõenäoliselt ei tee), oled sellest kindlasti ilma ja midagi hiljem teha ei ole. Selliseid saite võib teatud juhtudel kasutada mingites suva pokkeritubades, kus ei saa rakebacki ja on viletsad promod, aga FT-s küll mingil juhul ei soovita. Vilets deposiitboonus, rakebacki ei saa ja selleks et sulle antud vabastada, tuleb looma moodi reiki maksta, et affiliatele algne investeering tagasi teenida.

              Comment

              • Maheaatom
                Grinder
                • Oct 2008
                • 958

                #502
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas liifer
                ma saan aru, et rakeback'i saab alates NL50?!
                Rakebacki saab sõltuvalt makstud reigist ja pole vahet, millisel tasemel see teenitakse.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #503
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Maheaatom
                  Rakebacki saab sõltuvalt makstud reigist ja pole vahet, millisel tasemel see teenitakse.
                  jap.. mul õde mängin NL5'te sai tema ka iga nädala reedel ka sentidena rakebacki.

                  Comment

                  • liifer
                    Räme Fish
                    • Nov 2009
                    • 15

                    #504
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Kas see rakeback on siis mingi automaatne asi või tuleb kuskil midagi "check"-ida või regada. Ma olen NL2 ja NL5 mänginud ja nädalaga olen ca 35 taala rake't maksnud.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #505
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas liifer
                      Kas see rakeback on siis mingi automaatne asi või tuleb kuskil midagi "check"-ida või regada. Ma olen NL2 ja NL5 mänginud ja nädalaga olen ca 35 taala rake't maksnud.
                      full tilti accounti tehes.. pidid boonuskoodi või affiliate lingi kaud registreerima.. juhul kui sa seda ei teinud.. siis saada FTP supporti meil, nad panevad sulle oma valitud affiliate külge.. kes siis raket sulle maksma hakkab..

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #506
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Rage
                        jap.. mul õde mängin NL5'te sai tema ka iga nädala reedel ka sentidena rakebacki.
                        OT: Kuidas õde biidib?
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • liifer
                          Räme Fish
                          • Nov 2009
                          • 15

                          #507
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Rage
                          full tilti accounti tehes.. pidid boonuskoodi või affiliate lingi kaud registreerima.. juhul kui sa seda ei teinud.. siis saada FTP supporti meil, nad panevad sulle oma valitud affiliate külge.. kes siis raket sulle maksma hakkab..
                          Põhimõtteliselt ma boonusena kasutasin HoldemManageri koodi, et saada HEM soft tasuta. Täitsin seal normi ära 100 punni ja sain oma HEM koodi kätte. Kas nüüd nad muudavad siis selle koodi ära ja saan rakeback'i või võin suu sellest puhtaks pühkida?

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #508
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas liifer
                            Põhimõtteliselt ma boonusena kasutasin HoldemManageri koodi, et saada HEM soft tasuta. Täitsin seal normi ära 100 punni ja sain oma HEM koodi kätte. Kas nüüd nad muudavad siis selle koodi ära ja saan rakeback'i või võin suu sellest puhtaks pühkida?
                            <ohkab>.. no see on ikka veidi rumalus... kasutada maailma suurimaid saite 75 taalase proge saamiseks.. enivei... ma arvan et sa oled screwed... võid supporti kirjutada, las nad vaatavad mis seis sul on.. ja ütlevad kas on võimalik midgai teha... üldiselt kui läbi mingi affiliate (antud hetkel HEM) oled liitunud, siis hiljem seda affiliate koodi ei saa muuta.

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #509
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              FT ise ei tee midagi suunab sind nende aff. juurde...mina sealt abi igaljuhul ei saanud

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #510
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                siis on küll kehvasti..

                                kui boonus lahti mängitud, kas siis on lubatud uus kasutaja teha, kui lasen full tildis oma konto kinni panna? maru kahju oleks rakebackist ilma jääda. madalat limiiti mängin küll, aga iga kuu saaks ikka oma 50-75 dollarit.

                                Comment

                                Working...