FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #406
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    22 okt. cashout .. 23 päevaks raha seb arvel ... damn 3x kiirem kui stars, must like it

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #407
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas altzie
      see oleks jah hea!

      aga vähemalt selle viimase uuendusega sai see multitable bug kõrvaldatud, kohe lust on mängida kui ei pea manuaalselt aknaid klikkima :)
      jep see on nuts

      Comment

      • Marek
        Jube Noob
        • Jan 2009
        • 110

        #408
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas leits
        22 okt. cashout .. 23 päevaks raha seb arvel ... damn 3x kiirem kui stars, must like it
        Ma imestasin sitaks, kui mul raha 1 päevaga üle tuli. Nuts

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #409
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Plaan FTP liikuda, rakebacki saamiseks tasub liituda läbi pokkeriprode ? või teab keski muud head lahendust? ja üldse kuidas on rakbaci saamisga boonuse vabastamise ajal ?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #410
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas teerajaja
            Plaan FTP liikuda, rakebacki saamiseks tasub liituda läbi pokkeriprode ? või teab keski muud head lahendust? ja üldse kuidas on rakbaci saamisga boonuse vabastamise ajal ?
            soovitan raketherake kaudu regada.. saad default 27% rakebacki iga nädal kontole.. kui läbi sõbra affi liitud raketherake'ga siis saab tema ka lisaks veel 2%.. raketherake pakub 35k freerolle neile, kes kuus rohkem kui 500FTP'd teevad ja veel igasugu mudru mida ma pole viitsinud uurida...

            boonus võetakse rakest maha, seega saad vähem rakebacki..

            Comment

            • Ahangama
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 615

              #411
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Rage
              soovitan raketherake kaudu regada.. saad default 27% rakebacki iga nädal kontole.. kui läbi sõbra affi liitud raketherake'ga siis saab tema ka lisaks veel 2%.. raketherake pakub 35k freerolle neile, kes kuus rohkem kui 500FTP'd teevad ja veel igasugu mudru mida ma pole viitsinud uurida...

              boonus võetakse rakest maha, seega saad vähem rakebacki..
              Ise liitusin www.fulltiltrakeback.com/ee RB saab koguda kaua tahad ja nt 100$ kaupa kontole kanda mis imo mõnusam kui juppide kaupa tuleb.

              EDIT: Rake back is transfered from 10th to 14th of every month for the previous month.

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #412
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Rahad liigutatud, saaks täna depo ära teha FTP, aga kolmapäeva õhtu on tuntud väga nitisena ega väga hea päev pole uuel saidil alustamiseks ? :D Kas FTP on sarnane programm olemas nagu on Starsis Autohotkey scripti Starsassistant_v0.88 ?

                Comment

                • taavi
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 684

                  #413
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas teerajaja
                  Rahad liigutatud, saaks täna depo ära teha FTP, aga kolmapäeva õhtu on tuntud väga nitisena ega väga hea päev pole uuel saidil alustamiseks ? :D Kas FTP on sarnane programm olemas nagu on Starsis Autohotkey scripti Starsassistant_v0.88 ?

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #414
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Tänud programmi soovitamise eest :)


                    aga see tähtede ära kadumine suutis tilti ajada, keegi on leidnud hea ravimi selle vastu ? või üldse millest selline bug sisse jäänud ???

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #415
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kui mängid pokkerit, siis muude asjadega ei tegele. Keep it simple :).

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #416
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas teerajaja
                        Tänud programmi soovitamise eest :)
                        aga see tähtede ära kadumine suutis tilti ajada, keegi on leidnud hea ravimi selle vastu ? või üldse millest selline bug sisse jäänud ???
                        vaata et sule oleks viimane versioon HEMist.. enivei.. uninstall FTP, shift+delete FTP kataloogile ja reinstall FTP

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #417
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Stackide, bettide ja poti fonti kuidagi suuremaks saab muuta?
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Tarq666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 814

                            #418
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Rage
                            vaata et sule oleks viimane versioon HEMist.. enivei.. uninstall FTP, shift+delete FTP kataloogile ja reinstall FTP
                            Vahel on aidanud ka lihtsalt FTP üle installimine.

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #419
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              mis moodi see poker academy FTs töötab...mille eest seal punkte saab ja kui mõtekas see on?

                              Comment

                              • teerajaja
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 815

                                #420
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas teerajaja
                                Tänud programmi soovitamise eest :)


                                aga see tähtede ära kadumine suutis tilti ajada, keegi on leidnud hea ravimi selle vastu ? või üldse millest selline bug sisse jäänud ???

                                Seda bugi ei esine kui on arvuti vahepeal väljalulitatud ning uuesti käima panna. Ehk siis peaks restartist arvutile ka piisama kui ei viitsi re-installida.

                                Comment

                                Working...