FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vinney
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 473

    #361
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    rakeback on otsene või afficialalaainti läbi?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #362
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      sellist probleemi ka kellelgi esineb: ei viska active lauda ette, pean all klikkima taskbaril .. neid vilkuvaid ja siis lampi hakkab j2lle neid active laudu ette loopima? BUG?

      Comment

      • altzie
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 169

        #363
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas leits
        sellist probleemi ka kellelgi esineb: ei viska active lauda ette, pean all klikkima taskbaril .. neid vilkuvaid ja siis lampi hakkab j2lle neid active laudu ette loopima? BUG?
        jep, sama siin.. miskipärast on see nii, et üks laud ei funka.. see on seni kuni sellel laual tuleb jälle sinu kord mingit nuppu näppida, siis läheb korda. või vähemalt mina olen sellest nii aru saanud, tihti on see väga ebamugav, kui on tähtis otsus ja siis mingi 5 akent all vilgub.

        eitea jah kuidas sellest lahti saaks?

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #364
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          jep sama asi, suht tilti ajab. vahest juhtub seda lühikese aja jooksul mitu korda.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #365
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas vinney
            rakeback on otsene või afficialalaainti läbi?
            läbi affi

            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #366
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Kuidas on lood selle up to 600 % boonuse lahtimängimisega, aega on vist 90 päeva ? ja kui 90 päevaga ei jõua kõike lahti mängida kaob boonus yldse ? Või tiksub mingite osakute kaupa tasahaaval kontosse ja peale 90 päeva enda asi kui pole lahti mängitud kogu ? Küsimus tekkis seoses selle uue seaduse peale tulemisega, milleni on ju siiksi 60+ päeva :D et kui hakata lahti mängima millalgi, ei oleks tulutu töö.

              Comment

              • silku108
                Julm Donk
                • Mar 2009
                • 90

                #367
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas teerajaja
                Kuidas on lood selle up to 600 % boonuse lahtimängimisega, aega on vist 90 päeva ? ja kui 90 päevaga ei jõua kõike lahti mängida kaob boonus yldse ? Või tiksub mingite osakute kaupa tasahaaval kontosse ja peale 90 päeva enda asi kui pole lahti mängitud kogu ? Küsimus tekkis seoses selle uue seaduse peale tulemisega, milleni on ju siiksi 60+ päeva :D et kui hakata lahti mängima millalgi, ei oleks tulutu töö.
                20 $ osadena ja vhet pole palju lahti mängid ja 120 päeva aega

                Comment

                • Ahangama
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 615

                  #368
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Saatsin supporti kirja kus palusin max number laudasi võimaldada (praegu 8 siis) Vastati, et 60 päeva pärast küsi uuesti ??? nojahh siis

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #369
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Ahangama
                    Saatsin supporti kirja kus palusin max number laudasi võimaldada (praegu 8 siis) Vastati, et 60 päeva pärast küsi uuesti ??? nojahh siis
                    rofl wtf
                    küsi uuesti :D

                    Mul oli algusest peale kohe 16 lauda :S.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #370
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      ma pidin küsima aga kiiremas korras võeti see 8 laua limiit maha

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #371
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        mulle pandi 22 .. kuna ma olen 2ss

                        Comment

                        • rrrr
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 904

                          #372
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas teerajaja
                          Kuidas on lood selle up to 600 % boonuse lahtimängimisega, aega on vist 90 päeva ? ja kui 90 päevaga ei jõua kõike lahti mängida kaob boonus yldse ? Või tiksub mingite osakute kaupa tasahaaval kontosse ja peale 90 päeva enda asi kui pole lahti mängitud kogu ? Küsimus tekkis seoses selle uue seaduse peale tulemisega, milleni on ju siiksi 60+ päeva :D et kui hakata lahti mängima millalgi, ei oleks tulutu töö.
                          Riigiametnikud lubasid suure suuga üleminekuaega ca pool aastat peale seaduse jõustumist. Jõuad oma 120 päeva ära tiksutada küll.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #373
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Ahangama
                            Saatsin supporti kirja kus palusin max number laudasi võimaldada (praegu 8 siis) Vastati, et 60 päeva pärast küsi uuesti ??? nojahh siis
                            mul tehti 2 päevaga ära
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #374
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Oi need updated on fucking nõmedad(kuna ei pea 1mb vms tõmbaba juurde vaid kõik ca 40mb kokkuära). Jooksin kodust loengule, et turniiri edasi mängida ca 75 oli alles 36 raha nüüd 20 min jaman siin sellega, et üldse sisse saaks. zzz lol

                              /või kõik krdi ahvid kasutavad seda nii palju, et kiirust ei jätku "#¤"#%¤"%¤

                              /60% ära tõmmand siis ütleb,et failed to compress ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #375
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                mul updates probleemi vabalt

                                Comment

                                Working...