Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Igati korralik reageering FTP poolt.Ootaks samasugust käitumist tulevikus ka HEM-i,PT ja muu analoogse softi kasutajate suhtes.Oleks juba aeg.
Igati korralik reageering FTP poolt.Ootaks samasugust käitumist tulevikus ka HEM-i,PT ja muu analoogse softi kasutajate suhtes.Oleks juba aeg.
Comment