Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Mina sain 100$, polnud aasta seal mänginud, foorumiturna jaoks kandsin veits raha peale enne musta reedet ja mängisin mõned mängud. Mingit cashouti ei üritanud peale reedet, isegi ei loginud sisse kordagi.
Mina sain 100$, polnud aasta seal mänginud, foorumiturna jaoks kandsin veits raha peale enne musta reedet ja mängisin mõned mängud. Mingit cashouti ei üritanud peale reedet, isegi ei loginud sisse kordagi.
Comment