FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MartinGarcia
    Grinder
    • Nov 2009
    • 517

    #3016
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas noname Vaata postitust
    kellegil RB üle on tulnud?
    (eriti neil,kellel eelmine nädal ka üle ei tulnud*)
    eelmine nädal hilines kaks päeva vist, aga täna tuli rakebackpro'dest ära, mingi 1-2 h tagasi

    Comment

    • altzie
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 169

      #3017
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Vabandan oma võhiklikkust, aga miks kõigile on nii pagana oluline saada rakeback täpselt x päev ja y kell?

      Comment

      • Intzsz
        Jube Noob
        • Feb 2009
        • 105

        #3018
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        mingi rb nüüd tuli, ei tea mis aja eest see nüüd on, sest eelmine nädal ka ei saanud.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #3019
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas noname Vaata postitust
          kellegil RB üle on tulnud?
          (eriti neil,kellel eelmine nädal ka üle ei tulnud*)
          olen saanud viimased nädalad.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #3020
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
            E: huiavad ja lasevad vist ainult 300 chipi üle tuua
            jahh nii ongi ma juba aasta alguses või eelmine aasta sama asja otsa sattusin

            Comment

            • Platinum
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 248

              #3021
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Mitu nädalat pole rb saanud ja täna tuli u. 1/5 sellest mis eelmisest kuust veel saamata on. Ei saa aru mida nad veiderdavad. Mängida nagunii ei oska ja ainuke + tuleb rb aga seda nad ka ei anna!

              Comment

              • lypsja
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 270

                #3022
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                novembris sai esimest korda tehtud silver level... algul tiksus täis bronze, anti 25 medalit ja siis kuu lõpuks tiksus täis ka silver aga nüüd kontol medaleid rohkem kui peaks... silveriga peask olema kokku 40... mul aga 80... mis nõks asjal on, oskab keegi seletada ?

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #3023
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Saad ka 40 boonusmedalit kui loobud silver taseme freerollist.

                  edit: Edaspidi ei pea enam ise enne kuulõppu valima kas tahad freerollida või soovid medaleid, kõik regatakse ära freerollile ja siis pärast saad vahetada oma turnapileti medalite vastu kui soovid.
                  Last edited by ristijeesus; 04.12.10, 12:19.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3024
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Keegi neid jopesid asju vms on medalite eest tellinud?

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #3025
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      waitinglistiga probleem - nimelt mingi hetk mängides tahaks canceldada kõik waiting listid ja panna otsast peale waiting listi, aga ei tea kuidas canceldada (oled mingi 1-2s lauas veel sees aint, uut popupi ei tule).

                      proovisin requests - view my wating lists, aga seal näitas 0 lauda
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #3026
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Eitea kas õige teema,aga mis hinna eest oleks keegi nõus tellima minule full tildis 9.100 punkti maksva käekella?
                        mingi sääne diil,et tellite endale koju mina maksan raha ja saadate postiga minule.
                        Kui keegi huvitatud antku teada.


                        E: link ka http://st.fulltiltpoker.com/images/i...ge_bk-sl_1.jpg

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #3027
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Sinu aadressile saab ka otse tellida ..
                          Mina tahaks 38 usd + muud jamad eestis juurde kui pean saatma ja mässama

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #3028
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Platinum Vaata postitust
                            Mitu nädalat pole rb saanud ja täna tuli u. 1/5 sellest mis eelmisest kuust veel saamata on. Ei saa aru mida nad veiderdavad. Mängida nagunii ei oska ja ainuke + tuleb rb aga seda nad ka ei anna!

                            pea sama jama ka mul

                            Comment

                            • FinalCollision
                              Jube Noob
                              • Aug 2010
                              • 126

                              #3029
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Küsimus leaderboardide kohta: Mis need X x fav buy-inid tähendavad ja kas leaderboardi tippudele mingid auhinnad ka on? Kui jah, siis millised ja mitu kohta saavad? Ette tänades.

                              Comment

                              • Jubin
                                Bännitud
                                • Nov 2010
                                • 142

                                #3030
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                olge õnnelikud, ma pole 1/5ndikkugi saanud

                                Comment

                                Working...