Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #76
    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    kui ma saan nüüd õigesti aru, siis oleks mul mõttekas teha konto kasutajanimega "ranka666", kuna ta on tuntud rakebackpro ja joodik olympicu silmis. seega peaksin ka pääsema võimalikust tulevikus aset leidvast bännimisest amirite?

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #77
      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

      Hea idee, võtta kellegi teise tuntud mängija kasutajanimi omale :)
      Ma võtan "vanarockipeer"

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #78
        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

        Ma regasin Svenza endale ja naisele hotcocacola. Kui keegi osta tahab, PM.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #79
          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

          võtan endale FatDan kui peaksin regama

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #80
            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

            Kuskil AK uudistes juba Olümpicu tegelased olid sõna võtnud, et näe meie tegime litsensi ja teised teenusepakkujad on enamävhem petturid ja pole teinud litsentse jne ehk hakkavad juba avalikult survelt avaldama.

            Sellise suhtumisega mina küll oma jalga Olümpicu online ega live kasiino ukse vahelt sisse ei tõstaks.

            Comment

            • janek174
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1078

              #81
              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

              Algselt postitas TIGRANO

              Sellise suhtumisega mina küll oma jalga Olümpicu online ega live kasiino ukse vahelt sisse ei tõstaks.
              +

              Aga ma arvan, et meist, kui mõtlevatest mängijatest (loomulikult on olympicu turundusstrateegija suunatut mittemõtleva gambleri pihta), on neil suht ükskõik. Kui neil õnnestub mingi Volodja, kelle kõrvaltrepikojas kasiino on kinni pandud, oma netikasiinosse meelitada, on see oluliselt suurem võit, kui mingi kohalik pokkeripro oma saidile mängima meelitada. Nii et meie jutt käib siin suure tõenäosusega üksteise pihta ja ei vii lõppudelõpuks mitte kuhugile mujale, kui sinna, et on vaja hakata kasutama ebaausaid võtteid, et kuidagi ära elada.

              Comment

              • Muckyourcards
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2009
                • 352

                #82
                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                Täielik bullshit mis toimub.
                Tõenäoliselt paari kuupärast riik blockib ühenduse teiste saitidega ja annab Olympsile pm monopoli.
                Vaba inimesena ma valiks ise millist pokkerituba ma kasutan. Elame Vabariigis või ei ela ;D ;D?

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #83
                  Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku



                  Teine video... Nice...

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #84
                    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                    Algselt postitas janek174
                    Jah väga pro värk, KARU ÜTLES PÄRIS KURJALT KOHE :o,,,nii f.... unreal

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #85
                      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                      Algselt postitas janek174
                      +

                      Aga ma arvan, et meist, kui mõtlevatest mängijatest (loomulikult on olympicu turundusstrateegija suunatut mittemõtleva gambleri pihta), on neil suht ükskõik. Kui neil õnnestub mingi Volodja, kelle kõrvaltrepikojas kasiino on kinni pandud, oma netikasiinosse meelitada, on see oluliselt suurem võit, kui mingi kohalik pokkeripro oma saidile mängima meelitada. Nii et meie jutt käib siin suure tõenäosusega üksteise pihta ja ei vii lõppudelõpuks mitte kuhugile mujale, kui sinna, et on vaja hakata kasutama ebaausaid võtteid, et kuidagi ära elada.
                      Volodja deponeerib $100. Kui on hea kaardijooks siis X kordistab oma algse summa ja kannab kasumi välja, mille eest ostab valuveljed, dressipüksid, mõned liitrid viina ning hea tuju korral teeb sõpradele ka eliitklubi hollywoodi piletid välja, samal ajal peldikus salaviina juues. Hommikul kirub, et tra miks pidi Dimale välja tegema, oleks võinud uue nokatsi ka osta ning saadab samal ajal kirja Olympsi, et tehku FPP-de pood, kus saaks nokamütse tellida.

                      Volodjale hommikul tee kõrvale küpsist krõbistades meenub, et krt tal ju jäi $100 olympsi arvel. Rahaveskid veerlema, pea valutab ja jubedalt tehakse suckoute. No täna ei pea see A4 vs AK ning ükski 45s vs AA tüüpi coinflip Volodja poole ei keerle. Saabub Volodja bankrollile kliiniline surm, millele järgneb viimases all-inis ka bioloogiline surm. Volodja bankroll busto ehk hara-kiri ning tuleb oodata järgmist kuud, millal naisel on uus lastetoetue päev ja saab deponeerida uued $100.

                      Kogu selle triangli jooksul meie Voloodik maksis $800 reiki! It's amazing! Ok oli veel parem kuu ja tegi $1500 reiki! Veel parem! Aga enamasti Volodjadel on rhaa üheks õhtuks ning selle aja sees geneb $100 või $200 reiki ja sellega piirnebki kogu nende kuuajaline pokkerimäng.

                      Regular, kellel $800 on lumme kusta võib vabalt läbi krõbistada kuus $4000-$5000. Oled hea geneja siis $10,000+.

                      Hui Olyl neid volodjiasid vaja on. Tal läheb vaja volodjasid niipalju, et neid jaguks nendele, kes suurema osa reigist genevad.


                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #86
                        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                        Algselt postitas ranka
                        Hui Olyl neid volodjiasid vaja on. Tal läheb vaja volodjasid niipalju, et neid jaguks nendele, kes suurema osa reigist genevad.


                        No aga kesse maksab? Kas Sina lähed mõmmile reiki teenima? + kõik see jutt, et võitvad mängijad bannitakse (ei kinnita, pole asjaga nii täpselt kursis).

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #87
                          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                          Mitu regi olys elatub pokkeris või üleüldse on +ROI-ga?
                          3-4 imo


                          saidi kohta kuuleb ainult "positiivset". täna käisin omaha turniiri mängimas. 1 somm ütles, et jube käkerdis on sait. nagu oleks 5 aastane selle notepadis teinud.
                          ise pole veel viicinud vaadata.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #88
                            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                            Algselt postitas janek174
                            No aga kesse maksab? Kas Sina lähed mõmmile reiki teenima?
                            Mõmmile ei meeldi mängijad, kes võidavad suurelt või kaotavad kiirelt ja palju. Mõmmi tahab, et tal oleks võimalikult palju mängijaid, kes võidavad väga-väga vähe ja mängijaid, kes kaotavad väga-väga-vähe. See suvaline voloodja on lihtsalt õnnetu olevus, kes on jäänud kahe ratta vahele ja peab neid võitjaid üleval pidama.

                            RB mittepakkumine on väga suur viga IMO. See tooks volodja ka keset kuud tagasi -- ta ei peaks ootama lastetoetuse päeva ja samuti kaotav regular kaotaks natukene vähem. See sama masktud reikback läheks tagasi rakevanni ja loputatakse uuesti mitu korda läbi ning enamus jõuab ikka mõmmi pangaarvele tagasi.

                            Elagu volodjat ja mõmmid! Peaasi, et viina ja pokkerit jätkub!

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #89
                              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                              Algselt postitas vsiu100
                              3-4 imo


                              saidi kohta kuuleb ainult "positiivset". täna käisin omaha turniiri mängimas. 1 somm ütles, et jube käkerdis on sait. nagu oleks 5 aastane selle notepadis teinud.
                              ise pole veel viicinud vaadata.
                              Somm töötab olümpsis w, et saiti paremaks teeb? ;D

                              Nali aga nii hull ta nüüd ka ei ole :)

                              Comment

                              • eerik
                                Räme Fish
                                • Dec 2009
                                • 9

                                #90
                                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                                Täitsa kahju kohe Karust, sai eelmne aasta 700milli kahjumit :-[ lmselt kog ta elu säästud+ sugulaste raha hävis ;D .Kui vähe arvutada ,siis uskmatuid summasid ikka eesti rahvas raiskab "õnnemängudele" :o Kui oletada et kasiino sõltlasi on samapalju, kui eestis online mängijad (20000?), siis maksis iga vaene eesti mängjia eelmine aasta 35000 vähem kui tavaliselt Olympikule, mis viis vaese Karu 700 milli kahjumisse Muidu oleks poiss napilt nulli jäänud :D

                                Comment

                                Working...