Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku
kui ma saan nüüd õigesti aru, siis oleks mul mõttekas teha konto kasutajanimega "ranka666", kuna ta on tuntud rakebackpro ja joodik olympicu silmis. seega peaksin ka pääsema võimalikust tulevikus aset leidvast bännimisest amirite?
kui ma saan nüüd õigesti aru, siis oleks mul mõttekas teha konto kasutajanimega "ranka666", kuna ta on tuntud rakebackpro ja joodik olympicu silmis. seega peaksin ka pääsema võimalikust tulevikus aset leidvast bännimisest amirite?
Muidu oleks poiss napilt nulli jäänud :D
Comment