Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toots_x
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2009
    • 320

    #46
    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Algselt postitas volde
    Raha käib käest kätte ja st tohutute summade liigutamisel rake maksu.
    Milline raha kui ei ole mängijaid kes mängiksid?

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #47
      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

      Algselt postitas volde
      Nojah nad saavad nii rohkem kasu, nimelt pokkeritoas ei ole leket. Raha käib käest kätte ja st tohutute summade liigutamisel rake maksu.
      Mida suuremad rahad seal kauem sees püsivad seda rohkem raha on neil.
      Ja kui tuled sina sinna oma rasvase käega ja kandid sealt raha välja, siis oled sina leke. Ja leke suletakse
      Ma arvan et see on nende üks suur goal.
      see toodab neile ikka sitaks pappi juurde... fishid saavad rahus omavahel mängida..
      jamaks läheb siis kui teised ruumid hakkavad ka nii tegema..
      lõpuks kõik prod nitivad üksteise vastu starsis võidu FPPe.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #48
        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

        Algselt postitas Toots_x
        Milline raha kui ei ole mängijaid kes mängiksid?
        fishe on alati rohkem.. top reg prosi on mingi 5% max.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

          Pokkeritoal on pohhui palju sa välja cashid - cashi kasvõi $1,000,000! Neile on tähtis see, et seda $1,000,000 on enne sõelutud võimalikult palju kordi läbi rake masina.

          Comment

          • janek174
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1078

            #50
            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

            Algselt postitas Toots_x
            Milline raha kui ei ole mängijaid kes mängiksid?
            Ei usu, et see pokkerituba neil mingi rahategemise koht seal on. See lihtsalt niisama külge poogitud, et asi JOKK oleks. Põhikasum loodetakse ikka kasiinolt tõmmata. 5% tuleb ju nagunii riigile maksta, nii et mingit rakebacki pole anyway loota (rake on seal muidugi müstiline, ehk jääb midagi üle). Palju neid grindereid eestis ikka on, kes hakkavad olympicule tuhandeid reiki maksma?

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #51
              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

              It is because sites like Carlos Poker, NoIQ Poker, VC Poker, Hansa Poker all spent no money at all at advertising to pull in new money and weak players to iPoker, but gave out illegal high rakeback deals (60%+), cannibalizing the other skins in the network that do advertise to bring in fish, taking the high rakers away from them.

              This is clearly terrible for a network: it forces the "good" skins to spend less on advertising and more on rakeback, creating a network where no new fish is coming in and skins are making tiny profits due to the high rakeback, causing them to advertise even less.

              So iPoker created rules that if the sum of all withdrawals by players at a skin is X larger than the sum of all deposits, the skin gets fined. It is the skins decision to fix this by kicking players, instead of advertising to find fish and create a healthier network.

              Comment

              • volde
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 185

                #52
                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                Algselt postitas ranka
                Pokkeritoal on pohhui palju sa välja cashid - cashi kasvõi $1,000,000! Neile on tähtis see, et seda $1,000,000 on enne sõelutud võimalikult palju kordi läbi rake masina.
                Seda kindlasti aga perfectsem variant oleks ikka et see million ikka edasi rake.i masinasse ragisema jääks. See on ju palju tulusam.
                Aga jh see konkreetne sait tundub küll natukene imelik.

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #53
                  Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                  svenza post makes sense tho,
                  kuigi seljuhul peaks võrk need toad välja viskama mitte mängijaid nussima hakkama :7

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #54
                    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                    aga asi on tõsiselt haige, päriselt. Kuu aja jooksul defineeritakse, kes on võitev mängija ehk shark ja kes on kaotav mängija ehk fish. Kuu aja pärast saavd võitjad mängijad bani. Nii, mis saab nüüd endistest kaotajatest??? Keegi hakkab nüüd ju võitma ometigi. Bännitakse omakorda võitjad ära???
                    Seni kaua kuni on jäänud käputäis lohhe kes enam reiki ei biidi??? Kuivab kokku neil see konnatiik ju

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #55
                      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                      Algselt postitas Svenza
                      aga asi on tõsiselt haige, päriselt. Kuu aja jooksul defineeritakse, kes on võitev mängija ehk shark ja kes on kaotav mängija ehk fish. Kuu aja pärast saavd võitjad mängijad bani. Nii, mis saab nüüd endistest kaotajatest??? Keegi hakkab nüüd ju võitma ometigi. Bännitakse omakorda võitjad ära???
                      Seni kaua kuni on jäänud käputäis lohhe kes enam reiki ei biidi??? Kuivab kokku neil see konnatiik ju
                      ega see nii ka insta ka ei käi..
                      eks iga limiidi parimad ainult iga paari kuu tagant..

                      tänu sellele tuleb ka fishe pidevalt juurde.

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #56
                        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                        No kui võitvaid mängijaid vähem, siis fishid saavad omavahel kauem madistada ja rohkem reiki maksta. Kui shark korjab fishidelt raha ära ja teeb cashoudi, siis paha lugu. Sobib mõmmi plaaniga ideaalselt.

                        Kui kasiinoga on lihtne, donk mängib masina vastu ja maksab regulaarselt kindlat protsenti, siis pokkeris on vaja võimalikult suurt käivet hoida.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #57
                          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                          mhm.. aga kuulge.. müüt on ju liikumas.. et Eestis on heade mängijate konsentratsioon fishide suhtes oluliselt parem kui mujal.. seega olympsi skin hakkab pidevalt summutisse saama ja peab omajopesid jms bännima?

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #58
                            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                            Täiesti ebareaalsena kõlab see jutt. Kui nii, siis võiks Olympic ju kohe alguses igaks juhuks kõik teada-tuntud regid ära bannida. Kui kõik eelkirjutatu vastab tõele (s.h. rake + no rakeback), siis pole ühelgi terve mõistusega inimesel sinna asja.

                            Edit: Kui nad vilinal imeva saidi teevad, siis võiks see mõnusa backfire anda: Keegi ei mängi, rake ja maksu ei maksa ja ametnikud vaatavad, et mõttetu teema, pappi peale ikka ei tiksu. Vahest vajub kogu see IP-de bannimise asi ka siis ära.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #59
                              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                              Algselt postitas tolmuahv
                              Täiesti ebareaalsena kõlab see jutt. Kui nii, siis võiks Olympic ju kohe alguses igaks juhuks kõik teada-tuntud regid ära bannida. Kui kõik eelkirjutatu vastab tõele (s.h. rake + no rakeback), siis pole ühelgi terve mõistusega inimesel sinna asja.
                              BE donkidel on.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                                Algselt postitas tolmuahv
                                Täiesti ebareaalsena kõlab see jutt. Kui nii, siis võiks Olympic ju kohe alguses igaks juhuks kõik teada-tuntud regid ära bannida. Kui kõik eelkirjutatu vastab tõele (s.h. rake + no rakeback), siis pole ühelgi terve mõistusega inimesel sinna asja.
                                Mitu regi olys elatub pokkeris või üleüldse on +ROI-ga?

                                Algselt postitas Rage
                                mhm.. aga kuulge.. müüt on ju liikumas.. et Eestis on heade mängijate konsentratsioon fishide suhtes oluliselt parem kui mujal.. seega olympsi skin hakkab pidevalt summutisse saama ja peab omajopesid jms bännima?
                                Linki, numbreid ,statistikat vms. paluks.

                                Comment

                                Working...