Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    FAQ alt:

    Kuidas punkte teenida?

    Iga lauas lõpuni mängitud käsi annab teile püsimängija punkte. Nende arv sõltub erinevatest teguritest, mille seas omab tõenäoliselt suurimat tähtsust teie VIP tasand.

    Kui olete kogunud piisaval arvul punkte, saate need vahetada rahaks, mis lisatakse teie saldole. Vahetuskurss on 1000:1. Näiteks 1000 punkti saab vahetada $1 vastu (või samaväärse summa vastu teie valitud valuutas). Vahetamiseks klõpsake nupule ‘Cash In Points’ (Vaheta punktid rahaks) ‘Cashier’ (Kassiir) all.


    Aga leidsin kuskilt urkast ehk midagi paremat aga ei tea, kas sama valem ka olympsi kohta käib (http://www.ipokeraddicts.com/ipoker/...-vip-programs/)

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #17
      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

      Väga puine värk, vähemalt esialgu. Näiteks promovad Irish Openi satikat ja paketti, aga ei ole võimalik leida isegi turniiri toimumise aega (sic!) ja viidet turniiri pealehele. Jõudu tööle!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

        Leidsin punktid ja VIP levelite tasemed: http://www.olympic-online.com/est/au...keri-auhinnad/

        Comment

        • blah
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 185

          #19
          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

          mitmest % umbes jutt ei tea?

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #20
            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

            Kujundus on jube! Aga miks peab olema 21, et netipokkerid mängida, mujal peab ju 18, või ei ?

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #21
              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

              Algselt postitas ingu
              Kujundus on jube! Aga miks peab olema 21, et netipokkerid mängida, mujal peab ju 18, või ei ?
              elad Eestis, siis kehtivad sulle EV seadused

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                Algselt postitas Godspeed_EJ
                elad Eestis, siis kehtivad sulle EV seadused
                paremini ei saagi vastata

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #23
                  Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                  Kui 1000 punkti eest saab 1$, siis diamondlevel annab 2,5% rakebacki? Sellest rääkimata, et rake ise on juba kõrgem kui starsis/ftps.

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #24
                    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                    max rake on 5 dollarit :O?

                    Tra see sait ei üllata enam

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #25
                      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                      Algselt postitas blah
                      miks saavad eestlased teistel saitidel registreerida/mängida 18a vanuselt, nad on ka kindlasti seadustega kursis ju?
                      jäid kauaks külma kätte?

                      Comment

                      • blah
                        Jube Noob
                        • Jul 2009
                        • 185

                        #26
                        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku


                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #27
                          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                          Algselt postitas blah
                          miks saavad eestlased teistel saitidel registreerida/mängida 18a vanuselt, nad on ka kindlasti seadustega kursis ju?
                          Asking retarded questions - You're doing it right!

                          Comment

                          • volde
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 185

                            #28
                            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                            Kas keegi juba reaalselt grindib ka seal ve`?
                            Ja ma nüüd täpselt ei saanud aru et mis jama selle võitvate mängijatega seal on?
                            On siis see mingi müüt nt.(rigged)vms?

                            Comment

                            • Muckyourcards
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2009
                              • 352

                              #29
                              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                              Ma ka ei teadnud sellest 21 värgist.
                              Jäin päris lolli näoga kui support mu tagasi liivakasti tinasõduritega mängima saatis.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • kalkaan
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 187

                                #30
                                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                                Algselt postitas volde
                                Kas keegi juba reaalselt grindib ka seal ve`?
                                Ja ma nüüd täpselt ei saanud aru et mis jama selle võitvate mängijatega seal on?
                                On siis see mingi müüt nt.(rigged)vms?
                                2+2'st sain aru, et ipoker on skin'idele ette andnud, kui suur võib olla sharkide ning fishide suhe. Kui mõni skin on sharke täis ning fishe vähevõitu, peab see hoolitsema selle eest, et väheneks sharkide või suureneks fishide osakaal. Praeguses tihedas konkurentsis on lihtsam ja tunduvalt odavam osadest sharkidest lahti saada, kui suurte ning väheeffektiivsete promodega fishe juurde meelitada.
                                Kusjuures lugesin, et süsteem arvestab tulemusi kuu lõikes - oled olnud õppiv fish ning sharkidele 10K$ välja teinud, nüüd aga 2 kuud järjest suure töö tulemusel riidide ja värkidega 1,5K$ plussis olnud, kvalifitseerud sharkiks ning saad sule sappa.

                                Comment

                                Working...