*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Metsapull

    #151
    Re: Triobeti kalad

    Mul ka ei tööta, nii et mingi üldine kala seega.

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #152
      Re: Triobeti kalad

      Dear players - we are aware of the issues being experienced on holdem ring games. Lubati tegeleda asjaga.

      Comment

      • Metsapull

        #153
        Re: Triobeti kalad

        Kas Teil ka triobetti hand history ei tööta?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #154
          Re: Triobeti kalad

          jube aeglaselt tulevad lahti..mingi 5min vb

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #155
            Re: Triobeti kalad

            ma ei leia kuskilt kohta, kus triobetis autorebuyin vms seadistada.. et stack oleks koguaeg full... kopp ees ise klikkamisest..

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #156
              Re: Triobeti kalad

              Primas ei olegi see võimalik rahalauas.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #157
                Re: Triobeti kalad

                Algselt postitas Rage
                ma ei leia kuskilt kohta, kus triobetis autorebuyin vms seadistada.. et stack oleks koguaeg full... kopp ees ise klikkamisest..
                Ei saagi.

                Ja Prima rebuy on ikka haige, sest alles peale järgmist kätt saad reloadida stacki + tegema miski 100 clicki. Suht tilti ajav.

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #158
                  Re: Triobeti kalad

                  keegi oskab öelda, miks prima mini view aken on suurem kui tavalise akna miinimumi tõmmatud variant? :)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #159
                    Re: Triobeti kalad

                    Algselt postitas LuuK
                    keegi oskab öelda, miks prima mini view aken on suurem kui tavalise akna miinimumi tõmmatud variant? :)
                    Disain! Aga mini view on parem, sest kaardid/panused on selgemad ja suuremad.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #160
                      Re: Triobeti kalad

                      trio mini view aken on super :)
                      mitte et mul oleks silmanägemisega...aga noh, asi on pigem harjumuses :)

                      Comment

                      • gert23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #161
                        Re: Triobeti kalad

                        Algselt postitas hotcocacola
                        trio mini view aken on super :)
                        mitte et mul oleks silmanägemisega...aga noh, asi on pigem harjumuses :)
                        super aken on tõesti, kuid ma ei tea, mina ntx neid aknaid liigutada ei saa :). akna viskab läpakas suvalisse kohta ja sinna ta jääb, kui avan uue laua, siis viskab jälle suvalisse kohta (vahel eelmise akna peale). Kui tahan hiirega lauda liigutada, siis miskipärast ei lase. Kellelgi veel sellist jama?

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #162
                          Re: Triobeti kalad

                          Algselt postitas gert23
                          super aken on tõesti, kuid ma ei tea, mina ntx neid aknaid liigutada ei saa :). akna viskab läpakas suvalisse kohta ja sinna ta jääb, kui avan uue laua, siis viskab jälle suvalisse kohta (vahel eelmise akna peale). Kui tahan hiirega lauda liigutada, siis miskipärast ei lase. Kellelgi veel sellist jama?
                          Proovi laua keskelt kinni võtta ja liigutada

                          Comment

                          • gert23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #163
                            Re: Triobeti kalad

                            Algselt postitas rohelinekonn
                            Proovi laua keskelt kinni võtta ja liigutada
                            ty kiire vastuse ! Koju jõuan siis proovin :)

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #164
                              Re: Triobeti kalad

                              Minuarust triobeti kõige kasulikum kala on see, et kui lauast lahkuvad 2 inimest korraga või suht üheaegselt, siis waiting listis olevatele inimestele antakse ainult 1 koht ja teine jääb lihtsalt vabaks, vahel olen mingi 9's alles järjekorras ja vaatan, et OH, lauas vaba seat ;D

                              Comment

                              • gert23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #165
                                Re: Triobeti kalad

                                krt trios ajab eriti tilti see, et kui multitabled, siis mõnel laual on call, fold, ,,, lahter all ja kui praht käes saad linnukese panna, et foldiks .
                                Ja krt paljudel pole seda.
                                automucki pole ka korda tehtud. Paned automuck aga kui viimane oled, siis ikka küsib kas näitad kätt või mitte.

                                Comment

                                Working...