*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #106
    Re: Triobeti kalad

    Mingisugune imevend on tekkinud seal NL50's, tüüp mängib ühes lauas ja esimene õhtu tüüp tegi 50st 230$, eile mängis ka veic, oli ka üle 100 vist ning praegu vaatan, tüüp istub jälle 200$'ise stackiga lauas.
    Nimi on easylooooser.

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #107
      Re: Triobeti kalad

      Prima hakkab ära surema jah... NL25 jube vähe laudu, NL50 ka... Peale selle on rohkem tekkimas EURo laudu, lahkun jäädavalt sealt...

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #108
        Re: Triobeti kalad

        Algselt postitas marguzz22
        Prima hakkab ära surema jah... NL25 jube vähe laudu, NL50 ka... Peale selle on rohkem tekkimas EURo laudu, lahkun jäädavalt sealt...
        Imelik, et sellises võrgus on nii vähe mängijaid.

        Comment

        • olavike
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1269

          #109
          Re: Triobeti kalad

          Algselt postitas Tigrano
          Imelik, et sellises võrgus on nii vähe mängijaid.
          Mida sellise võrgu all silmas pead?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #110
            Re: Triobeti kalad

            Algselt postitas marguzz22
            Prima hakkab ära surema jah... NL25 jube vähe laudu, NL50 ka... Peale selle on rohkem tekkimas EURo laudu, lahkun jäädavalt sealt...
            miks need eurolauad halvad on?

            Comment

            • olavike
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1269

              #111
              Re: Triobeti kalad

              Algselt postitas Rage
              miks need eurolauad halvad on?
              Rake'i maksad kõvasti rohkem.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #112
                Re: Triobeti kalad

                Algselt postitas olavike
                Rake'i maksad kõvasti rohkem.
                o.O vahekord sama ei ole? https://www.triobet.com/et/poker/rake.html või nad teisendavad summad taaladesse ja siis reigivad selle põhjal?

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #113
                  Re: Triobeti kalad

                  Algselt postitas Rage
                  o.O vahekord sama ei ole? https://www.triobet.com/et/poker/rake.html või nad teisendavad summad taaladesse ja siis reigivad selle põhjal?
                  Kui sa nüüd mõtled, siis sa saad aru, et 3€ ja 3$ reiki makstes maksad sa esimesel puhul ju rohkem tegelikult.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #114
                    Re: Triobeti kalad

                    Algselt postitas olavike
                    Mida sellise võrgu all silmas pead?
                    Võrkudes peaks ikka rohkem mängijaid olema, sest tegu ju ei ole ühe pokkeri toaga.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #115
                      Re: Triobeti kalad

                      No ranka on praegu päise päeva ajal 5 lauda käima lükanud :)
                      Aga minul ikka siuke tunne, et kohe hakkab downswing, olin just rõõmsalt ära minemas laudadest 15$ kasumi peal, kui just AA jälle ning jälle cracked!
                      Viimase 28 korra jooxul kui AA on käinud, siis olen suht break even! Ning QQ litib juba kõvemini kui AA ning KK, mis on ka AA'st suurema kasumi tootja.

                      Peab nüüd korra linna peal ära käima ja siis tagasi tulles vaatab, palju ranka laudu on ehitanud mulle :D

                      Comment

                      • olavike
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1269

                        #116
                        Re: Triobeti kalad

                        Algselt postitas RudiTurbo
                        No ranka on praegu päise päeva ajal 5 lauda käima lükanud :)
                        Aga minul ikka siuke tunne, et kohe hakkab downswing, olin just rõõmsalt ära minemas laudadest 15$ kasumi peal, kui just AA jälle ning jälle cracked!
                        Viimase 28 korra jooxul kui AA on käinud, siis olen suht break even! Ning QQ litib juba kõvemini kui AA ning KK, mis on ka AA'st suurema kasumi tootja.

                        Peab nüüd korra linna peal ära käima ja siis tagasi tulles vaatab, palju ranka laudu on ehitanud mulle :D
                        Palju sa rankale maksad, et ta sulle laudu ehitaks? :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #117
                          Re: Triobeti kalad

                          Primas on võimatu laudu teha, sest kui regularid tulevad short-handed lauda, siis nad kohe panevad "Sit out" peale ja hakkavad ootama, kui lauad täis saavad. Teinekord oled sina vs fish ning 4 sitting out regulari. Nii sick ja kui fish peaks bustoks minema või leebet tõmbama siis seda lauda enam käima ei saagi, kuna ükski normaalne inimene ei istu lauda, kus on 3-4 sitting out venda.

                          Seega RubiTurbo, ma ei taha sinuga kurjustada -- see on täiesti su enda asi, kuidas sa mängid või mida teed aga mina ei soovita TYHJA/short-handed lauda istuda ning kohe sit out nuppu vajutada. Mängi shorti ja nii aitad kaasa teha laudu või siis ära istu enne, kui laud on natuke rohkem täis.

                          Sama nalja nägin ka siis, kui lauast läks 2 venda minema, mille peale veel kohe 2 venda sitting out panid ja peale seda laud lagunes laiali. Fishid tõmbavad leebet aga sitting out regularid jäävad ikka ootama ehk keegi tuleb.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #118
                            Re: Triobeti kalad

                            No ei tea, mingil kombel nad siiski vaixelt täituvad, sit out või mitte :P
                            4 lauda siis hetkel, lähen uurin, kas antakse raha :)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #119
                              Re: Triobeti kalad

                              Algselt postitas RudiTurbo
                              No ei tea, mingil kombel nad siiski vaixelt täituvad, sit out või mitte :P
                              4 lauda siis hetkel, lähen uurin, kas antakse raha :)
                              Jah nad tixuvad, sest keegi teine PEAB tegema 2 x rohkem tööd, kui muidu! Soovitan oodata mõned minutid või siis mängida ka Heads Up.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #120
                                Re: Triobeti kalad

                                Ranka keevitas mingid erilised lauad kokku, kohe 2 paari vs set ja siis KK vs AA, lähen parem magama ära :)

                                Comment

                                Working...