*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #901
    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    11.5k nl4 6max kätt oli mul vaja et $51 rake koguda, ei midagi ulmelist

    Comment

    • xymelin
      Räme Fish
      • Dec 2010
      • 6

      #902
      Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

      no eks näis ma vist ei saanudgi mingeid boonuseid lol.. pidin peale depot 50% depost tasuta juurde saama aga hui saingi midagi.. aga kui mäng edasi läheb nagu praegu siis peaks see 50 suht lebolt ära tulema jap

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #903
        Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

        võta klienditoega ühendust, minu puhul on nad küll väga vastutulelikud olnud

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #904
          Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

          Kas see 30% rb hakkab automaatselt kontole tiksuma või peab seda eraldi nuiama a la OO (love)?

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #905
            Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Kas see 30% rb hakkab automaatselt kontole tiksuma või peab seda eraldi nuiama a la OO (love)?
            30% on standard automaatne. 40+ saad nuiates.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #906
              Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
              30% on standard automaatne. 40+ saad nuiates.
              ty, kiusan veel. kas need anonymous lauad kuidagi välja saab ka filtreerida? nagu aru saan, ei saa seal ei noteda ega trackida?

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #907
                Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                noteda saab, seni kuni ise lauas oled ja kuniks see lauas on keda noted, kui lahkub siis noted kaovad...

                Comment

                • krayzie
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 706

                  #908
                  Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                  Halvad uudised proshortidele...

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #909
                    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                    shortide osa on super, aga miks traffic nii väikseks on jäänud L-P oli nl50/100 mingi 5-10 lauda tavalise 15-30 asemel

                    anonüümsetega teen ma nii, et alguses sessi notede järgi panen punnid külge ( 7/4 vanadele, jah seal tõepoolest on 7/4 vanad :D, panen punased ja fishidele rohelised jne, kui mängija vahetub siis punn kaob ära ja siis temasse suhtun neutraalselt, kui liiga palju juba vahetunud siis sellel päeval rohkem anonüümseid laudu ei mängi. :)
                    Last edited by Dogers; 18.04.11, 13:47.

                    Comment

                    • nigz
                      Räme Fish
                      • Jan 2011
                      • 19

                      #910
                      Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                      Kas kellegil viskab ka pokkerclienti sisselogimisel mingisuguse imeliku scripti errori. a la : Do you want to continue running this script. Mitu korda kohe, mängima hakates see lõppeb, aga tüütu on ikka.

                      Mingisiguse urli viskab ka https://www.triobet.ee/poker_login?c...nguage&lang=en

                      Comment

                      • Muusik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 378

                        #911
                        Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                        jep, täna enam ei visand

                        Comment

                        • The_Meer
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 765

                          #912
                          Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                          Mul on ka siin viimase nädala jooksul seda visand.Vahepeal viskab,vahel mitte. Mõtsin et enda arvutis mingi kala.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #913
                            Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                            Mul samuti visanud seda mitmeid päevi järjest, aga seejärel jälle mõni päev ei viska.. võta siis kinni :D

                            Mis selle probleemi põhjuseks on? Mingi softi oma probleem?
                            Last edited by kjmrc; 26.04.11, 08:02.

                            Comment

                            • minbetmillionaire
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 363

                              #914
                              Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                              Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                              eh tra. Triobet pakkus meili peale 100% reload boonust, tegin ära boonus ilusti arve peal, hakkan pokkerisse kandma, ei saa. Sain siis lõpuks aru et see on sportsbooki boonus, mida meilis ei olnud kirjas muidugi. Ok vahet pole, peab siis seal läbi mängima. Aga seda enda summat mis ma sisse kandsin ei saa ka liigutada pokkerisse. Pangakontole ka ilmselt siis mitte. Kas see siis tähendabki seda et kas mängin 3x edukalt kõik raha läbi või kaotan ära v? See on loogiline reload boonuse puhul et ma ei saa oma osa edasi kanda v?
                              haha ma nii tildis trio peale. Klienditoega täiesti mõttetu rääkida sest nad vastavad nii et tahaks nende pead vastu seina peksta. Ok andsin alla ja mõtlesin et mängin selle sita lahti. Sellest boonusest siis oli jäänud 300 euri spordikontole(400-st), sain RB 109 euri, pokkerisse sain kanda ainult 9 sellest WTF. Jällegi klienditugi vastas mingi värdja vastusega. Andsin jälle alla. Nüüd mõtlesin et kannan natuke raha välja aga VÄLJAMAKSED ON TÄIELIKULT KEELATUD kuni ma boonuse lahti mängin. Ma ei saa boonusega mitteseotud raha ka pokkerist ega kuskilt välja kanda. Täiesti p?#Q¤Wsis ma pole kunagi ühegi toa peale nii tilti läinud, mis tü!rade loogika see on.

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #915
                                Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                                Regasin sinna triobet livele ära, aeg hitida

                                Comment

                                Working...