*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #166
    Re: Triobeti kalad

    Algselt postitas gert23
    krt trios ajab eriti tilti see, et kui multitabled, siis mõnel laual on call, fold, ,,, lahter all ja kui praht käes saad linnukese panna, et foldiks .
    Ja krt paljudel pole seda.

    automucki pole ka korda tehtud. Paned automuck aga kui viimane oled, siis ikka küsib kas näitad kätt või mitte.
    Mind Ajab sama asi närvi. Selle võiks nad küll kiirestiära parandada. Teeks asjad vähe mõnusamaks

    Comment

    • Muusik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 378

      #167
      Re: Triobeti kalad

      jah.. vajutad fold ära ja siis vaatad et oled sit out..

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #168
        Re: Triobeti kalad

        Algselt postitas gert23
        Paned automuck aga kui viimane oled, siis ikka küsib kas näitad kätt või mitte.
        emm.. optionsist korjasin üldse muckimise ja show võimaluse ära.. ja rohkem seda nuppu mulle ei ilmu.. närvi ajas selle mucki puhul see ka, et hakkas count downima ja kui siis mucki ei vajutanud.. olid kohe sit out ka..

        Comment

        • gert23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #169
          Re: Triobeti kalad

          Algselt postitas Rage
          emm.. optionsist korjasin üldse muckimise ja show võimaluse ära.. ja rohkem seda nuppu mulle ei ilmu.. närvi ajas selle mucki puhul see ka, et hakkas count downima ja kui siis mucki ei vajutanud.. olid kohe sit out ka..
          proovin ka kui koju jõuan

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #170
            Re: Triobeti kalad

            Algselt postitas gert23
            krt trios ajab eriti tilti see, et kui multitabled, siis mõnel laual on call, fold, ,,, lahter all ja kui praht käes saad linnukese panna, et foldiks .
            Ja krt paljudel pole seda.
            automucki pole ka korda tehtud. Paned automuck aga kui viimane oled, siis ikka küsib kas näitad kätt või mitte.
            Sellist komöödiat mina küll nagu pole kohanud ning automucki värki ka mitte :)

            Comment

            • gert23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #171
              Re: Triobeti kalad

              veab siis sul :)

              Comment

              • leho57
                Grinder
                • Nov 2008
                • 664

                #172
                Re: Triobeti kalad

                Algselt postitas rohelinekonn
                Mind Ajab sama asi närvi. Selle võiks nad küll kiirestiära parandada. Teeks asjad vähe mõnusamaks
                +1 ja ei lähe ta korda mul >:(

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #173
                  Re: Triobeti kalad

                  näe.. selle muck/show nupu saab ära kaotada lauas istudes optioni alt:

                  [img width=456 height=552]http://img294.imageshack.us/img294/8229/foldpd3.jpg[/img]

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #174
                    Re: Triobeti kalad

                    Algselt postitas RudiTurbo
                    Minuarust triobeti kõige kasulikum kala on see, et kui lauast lahkuvad 2 inimest korraga või suht üheaegselt, siis waiting listis olevatele inimestele antakse ainult 1 koht ja teine jääb lihtsalt vabaks, vahel olen mingi 9's alles järjekorras ja vaatan, et OH, lauas vaba seat ;D
                    tundub, et trios inimesed lihtsalt ei oska uusi laudu luua. eile oli variant, et minu limiidis oli (dollari ja euro peale kokku) 10 lauda ja IGAS oli üle 10 inimese waiting listis. ???
                    waiting listide endaga on ka mingi jama mõnikord, registreerin ära ja avastan mingi aja pärast, et mind polegi seal. lisaks pole mina veel suutnud ennast järjekorda panna, kui waiting listis kedagi pole. nuppu lihtsalt ei ilmu.
                    siis juhtub vahest huvitavaid asju multitabledes, kui mitmes kohas korraga action toimub ja aknad järjest aktiviseeruvad, tuleb ikka 5-10 korda järjest mingit nuppu peksta, et lõpuks mõikaks. tavaliselt on sellise jama peale ühes laudadest käsi mucki ja sit out kah.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #175
                      Re: Triobeti kalad

                      Vot see nupu jama on küll jube kebberniit. Et kui vajutad ja suht samal hetkel hüppab teine laud ette, siis see teine nupp on nagu "stuck", aga actionit siiski ei tekitanud.

                      Ja üldse 6 lauda triobetis tõmbab mu laptopi hinge nii kinni, et jahutab nagu mängiks mingit arvutimängu, Pokerstarsis 6 lauda ei ole mingit jama!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #176
                        Re: Triobeti kalad

                        Algselt postitas RudiTurbo
                        Vot see nupu jama on küll jube kebberniit. Et kui vajutad ja suht samal hetkel hüppab teine laud ette, siis see teine nupp on nagu "stuck", aga actionit siiski ei tekitanud.

                        Ja üldse 6 lauda triobetis tõmbab mu laptopi hinge nii kinni, et jahutab nagu mängiks mingit arvutimängu, Pokerstarsis 6 lauda ei ole mingit jama!
                        Sa vahetavahel (näiteks nädalas korras) GameHistory.dat faili viskad minema? Vana arvuti puhul aitas mind see ja peale ära viskamist jooksis kõik ilusti mõned tunnid, et sai sessi ära tehtud.

                        Kui sul arvuti vana saan, siis aitab ka uue arvuti ostmine. Mul endal läpparil datamineb vahest miski 4-5 päeva jutti ja ei avalda mingit mõju craptopile ega ka mitte pokkerikliendile endale.

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #177
                          Re: Triobeti kalad

                          Mul läks 30 minutit lõpuks aega, et sisse saada triosse. Aitas re-install ja uuesti install ning nüüd sekunditega sees. Pole peale seda proovinud multitableda ega midagi aga usun, et igatepidi nüüd parem trios ja ehk ei hangu ka lauad seega soovitan.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #178
                            Re: Triobeti kalad

                            Algselt postitas ranka
                            Sa vahetavahel (näiteks nädalas korras) GameHistory.dat faili viskad minema? Vana arvuti puhul aitas mind see ja peale ära viskamist jooksis kõik ilusti mõned tunnid, et sai sessi ära tehtud.

                            Kui sul arvuti vana saan, siis aitab ka uue arvuti ostmine. Mul endal läpparil datamineb vahest miski 4-5 päeva jutti ja ei avalda mingit mõju craptopile ega ka mitte pokkerikliendile endale.
                            Pole midagi hävitanud, ex peab proovima kindlasti :)

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #179
                              Re: Triobeti kalad

                              Algselt postitas ranka
                              Sa vahetavahel (näiteks nädalas korras) GameHistory.dat faili viskad minema? Vana arvuti puhul aitas mind see ja peale ära viskamist jooksis kõik ilusti mõned tunnid, et sai sessi ära tehtud.

                              Kui sul arvuti vana saan, siis aitab ka uue arvuti ostmine. Mul endal läpparil datamineb vahest miski 4-5 päeva jutti ja ei avalda mingit mõju craptopile ega ka mitte pokkerikliendile endale.
                              Aitäh soovituse eest. Huvitav, kas sellisel juhul peaks aitama ka see, kui muuta ära HEMi seadistamise videost tuttav Store hand history for the last X days näiteks 1 peale või hoopis et mäletaks näiteks viimased 1000 kätt. Nii peaks see history fail iseenesest väiksena püsima?
                              See arvuti uuendamise asi on vist suht pseudoprobleem, paari reedega triobetis peaks raha kokku saama. :) Mängisin just 1k kätt NL4 ja +50$. bb/100 on mingi 125. :D

                              Sessiooni käigus toimus aga üks väga imelik asi. Ühes lauas oli pooleli käsi. Riveril vastane lükkab all in. Ma võtsin time banki, teised lauad nõudsid tähelepanu ja nii ta seal tiksus. Ühel hetkel kadus tiksuv aeg ära (vabalt võis otsa saada), midagi aga ei juhtunud. Lõpuks sai uudishimu võitu ja callisin ära. Kõik toimus nagu peab, vastane oli riverdanud flushi ja võitis. Näitas, et chipid läksid vastasele ilusti. Paar minutit hiljem läksin HEMi ja refreshisin graafikut, jõnksu allapoole pole kuskil. Vaatasin siis triobeti lobbys summasid, nagu poleks maha läinud. Loodan, et leian käe üles kuskilt, saab teada mis tegelikult juhtus..

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #180
                                Re: Triobeti kalad

                                See X days - teoorias nagu peaks töötama aga praktikas ma ei ole testinud. Teine probleem on päris sürr ja ise pole sellist kohanud.

                                Ja muideks, kui nüüd teemasse tagasi (vaadake pealkirja), kus ja kes need TrioBet'i suuremad kalad siis on??? :D:D

                                Comment

                                Working...