*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AndresBurget
    Bombay Esindaja
    • Jun 2009
    • 535

    #1531
    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Algselt postitas Mardoon Vaata postitust
    Lobbys pole omaha laudu, ainult HILO, mis toimub?
    Selle probleemi lahendamisega tegeldakse

    Comment

    • kn5
      Jube Noob
      • Jul 2009
      • 100

      #1532
      Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

      Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
      Kas neid turniire lobbys ei olegi?Kuidas sinna registreerida?
      pane special ette linnuke, siis ilmuvad.
      aga regada saab ka siis, kui ilmub see teade, et oled vajaliku arvu käsi kokku saanud. seal on link here.

      ja kes kurtis, et omaha laudu pole... mul küll on. vb. sul vaja ka kuskile mõni linnuke vajutada?

      Comment

      • AndresBurget
        Bombay Esindaja
        • Jun 2009
        • 535

        #1533
        Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

        Algselt postitas kn5 Vaata postitust
        pane special ette linnuke, siis ilmuvad.
        aga regada saab ka siis, kui ilmub see teade, et oled vajaliku arvu käsi kokku saanud. seal on link here.

        ja kes kurtis, et omaha laudu pole... mul küll on. vb. sul vaja ka kuskile mõni linnuke vajutada?
        PLO lauad on tagasi, tegemist oli väikese ajutise probleemiga mis lahendati.

        P.S.
        Tundub, et Triobet Live 300-le tuleb väikene leedukate invasioon, sest hetkel neid kirjas juba kümmekond. Igaks juhuks tuletan meelde, et loosi läheb €500 Superweekendi põhiturniiri pilet, minu pea eest bounty ja finaallaua mängijatele nagu ikka €100 boonused. Turniir 07.12 kell 19.00 ehk juba sel reedel.

        Comment

        • mallikas
          Bännitud
          • Nov 2012
          • 24

          #1534
          Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

          Juba teist päeva tolgendab lobbys katkine 1+0.1 Super Turbo 6 istmega S'n'G
          Registreerida ei lase.

          Comment

          • AndresBurget
            Bombay Esindaja
            • Jun 2009
            • 535

            #1535
            Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

            Algselt postitas mallikas Vaata postitust
            Juba teist päeva tolgendab lobbys katkine 1+0.1 Super Turbo 6 istmega S'n'G
            Registreerida ei lase.
            Mhm, peaks maas olema nüüd. Soovitan teine kord mulle otse e-mail saata sellistel puhkudel, sest hetkel teatas mulle sellest teine inimene ja sai ka väikese vaevatasu selle eest

            Comment

            • Murdock
              Grinder
              • Jun 2010
              • 690

              #1536
              Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

              Kuidas saab trios mängijate märgistused alles jätta,kui tahan teha formatit?
              Kausta alles jätmine ntx aitaks

              Comment

              • Tupsik
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 497

                #1537
                Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                Win 7 peal asuvad sellises kohas -

                C:\Users\Kasutaja\AppData\Roaming\Microgaming\MPG\ PrimaPokerNetwork.dat

                Comment

                • Murdock
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 690

                  #1538
                  Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                  Kiitos

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1539
                    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                    Triobet saadab kolm mängijat tippklasi jalgpallimatšhile El Classico - FC Barcelona vs Real Madrid

                    Comment

                    • mallikas
                      Bännitud
                      • Nov 2012
                      • 24

                      #1540
                      Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                      Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
                      Mhm, peaks maas olema nüüd. Soovitan teine kord mulle otse e-mail saata sellistel puhkudel, sest hetkel teatas mulle sellest teine inimene ja sai ka väikese vaevatasu selle eest
                      Lihtsalt mainin, et teatasin sellest juba eile klienditoele, mingit vastust tänaseni ei olnud ja seepärast postitasin siia :)

                      Comment

                      • cpkr
                        Jube Noob
                        • Nov 2012
                        • 195

                        #1541
                        Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                        Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
                        Mhm, peaks maas olema nüüd. Soovitan teine kord mulle otse e-mail saata sellistel puhkudel, sest hetkel teatas mulle sellest teine inimene ja sai ka väikese vaevatasu selle eest
                        Kas see laud tagasi kah pannakse, praegu 2 turbot ,2 tavalist ja 1 super turbo?
                        saaks rohkem regada

                        Comment

                        • cpkr
                          Jube Noob
                          • Nov 2012
                          • 195

                          #1542
                          Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                          irw see sng ipadide värk tundub suht rigged, oleks võinud olla siis nagu raked handidega ,et allinn turnad vms

                          Comment

                          • AndresBurget
                            Bombay Esindaja
                            • Jun 2009
                            • 535

                            #1543
                            Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                            Algselt postitas cpkr Vaata postitust
                            irw see sng ipadide värk tundub suht rigged, oleks võinud olla siis nagu raked handidega ,et allinn turnad vms
                            ma ei tea miks sa nii arvad, aga esimene kampaania iPad läks muuseas Lõuna-Eestisse :D

                            Comment

                            • AndresBurget
                              Bombay Esindaja
                              • Jun 2009
                              • 535

                              #1544
                              Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                              Algselt postitas cpkr Vaata postitust
                              Kas see laud tagasi kah pannakse, praegu 2 turbot ,2 tavalist ja 1 super turbo?
                              saaks rohkem regada
                              aa, mm, ei saa aru milles asi, kui on midagi tõsist, viska mulle e-mail ja ma uurin. Minu teada on turniir ju kenasti üleval ja asi peaks olema lahendatud. Kui arvad, et seal peaks olema kaks sarnast turniiri korraga regamiseks üleval siis on teine asi, sellest peaksid kindlasti kirjutama e-maili teel.

                              Comment

                              • cpkr
                                Jube Noob
                                • Nov 2012
                                • 195

                                #1545
                                Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                                Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
                                aa, mm, ei saa aru milles asi, kui on midagi tõsist, viska mulle e-mail ja ma uurin. Minu teada on turniir ju kenasti üleval ja asi peaks olema lahendatud. Kui arvad, et seal peaks olema kaks sarnast turniiri korraga regamiseks üleval siis on teine asi, sellest peaksid kindlasti kirjutama e-maili teel.
                                ei ma mõtlengi ,et muidu oli kõike sngsid 2 lauda regamiseks
                                e. mõtlesin siis neid 1€ ,promo omasid
                                Last edited by cpkr; 06.12.12, 09:29. Põhjus: lisa

                                Comment

                                Working...