*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Wolferk
    Jube Noob
    • Jun 2012
    • 176

    #1486
    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Kui kaua Triobetis SnG-sid võimalik mängida on.Kas neid on praegu võimalik mängida sellepärast,et on registreerimine World Sit ‘n’ Go Masters turniirile.Küsin seda seepärast,et Triobetis ei olnud varem üldse SnG-sid võimalik mängida(SnG "nupp" oli ikka,aga seal ei olnud ühtegi lauda).Tegelikult ma ei teagi,millal mängijatel sai võimalikuks Triobetis SnG-sid mängima asuda.Ilmselt millalgi suvel või sügisel,kuiTriobetis algas World Sit ‘n’ Go Masters teema pihta(satelliidid jne).Kui World Sit ‘n’ Go Masters turniir läbi saab,kas siis kaob Triobetist täielikult võimalus ka SnG-sid mängida?

    Comment

    • phenomenon
      Jube Noob
      • Nov 2011
      • 196

      #1487
      Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

      LOL Näpi sng filtreid , kogu aeg olemas olnud sng-d.

      Comment

      • phenomenon
        Jube Noob
        • Nov 2011
        • 196

        #1488
        Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

        Trios on sisselogimist juba igapäevaselt muutma hakatud: kord küsib koodi ja kasutajatunnust, siis teinekord lisaks ka isikukoodi ,siis vahel laseb koodi meelde jätta linnukese kasti tehes(vahel jääb meelde , vahel mitte), eile laskis juba koodi meelde jätta ja kliendi avades automaatselt sisse logida .Tänaseks on muidugi see uuendus kadunud. Sisselogimise viis muutub igapäevaselt.Mis kurat seal toimub ma aru ei saa.

        Comment

        • AndresBurget
          Bombay Esindaja
          • Jun 2009
          • 535

          #1489
          Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

          Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
          Trios on sisselogimist juba igapäevaselt muutma hakatud: kord küsib koodi ja kasutajatunnust, siis teinekord lisaks ka isikukoodi ,siis vahel laseb koodi meelde jätta linnukese kasti tehes(vahel jääb meelde , vahel mitte), eile laskis juba koodi meelde jätta ja kliendi avades automaatselt sisse logida .Tänaseks on muidugi see uuendus kadunud. Sisselogimise viis muutub igapäevaselt.Mis kurat seal toimub ma aru ei saa.
          Isikukoodi küsib korra kui just mõnest teisest arvutist sisse ei logi. Probleem oli üleeelmisel nädalal kuid see parandati eelmise nädala alguses. Kui peaks ikka midagi valesti olema siis palun saatke selle kohta ka info klienditoele :)

          Comment

          • AndresBurget
            Bombay Esindaja
            • Jun 2009
            • 535

            #1490
            Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

            Ma eriti ei mõista miks see link, aga eks sa ise tead täpsemalt. Mul ei ole aega selle klouni tegemisi vaadata :)

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #1491
              Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

              Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
              Ma eriti ei mõista miks see link, aga eks sa ise tead täpsemalt. Mul ei ole aega selle klouni tegemisi vaadata :)
              "unustasin"

              Comment

              • MartinGarcia
                Grinder
                • Nov 2009
                • 517

                #1492
                Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                Triobeti pokkeritoas satikalt 300se triobet live pileti võitja saab selle maha ka müüa kellegile või ära anda ?

                Comment

                • AndresBurget
                  Bombay Esindaja
                  • Jun 2009
                  • 535

                  #1493
                  Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                  Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                  Triobeti pokkeritoas satikalt 300se triobet live pileti võitja saab selle maha ka müüa kellegile või ära anda ?
                  Nagu reeglites kenasti kirjas: ei.
                  Vastava erandi teen vaid juhul kui inimene on saanud Triobet Live 300 pileti mõne teise kampaania kaudu juba varem ning võidab siis satelliidilt lisa. Näiteks: eestlaste reigiralli käigus ning seejärel veel finaalsatikalt.

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #1494
                    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                    kas triobet lisab lobbysse mänigijate nähtavad color coded?


                    mul on ära salvestatud laudade layout ja kui ma ühe laua sulgen ja teise avan, siis ta ei viska lauda vabale kohale, vaid mingi teise laua peale ja ma pean käsitsi paika sikutama iga kord...?

                    Comment

                    • AndresBurget
                      Bombay Esindaja
                      • Jun 2009
                      • 535

                      #1495
                      Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                      Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                      kas triobet lisab lobbysse mänigijate nähtavad color coded?


                      mul on ära salvestatud laudade layout ja kui ma ühe laua sulgen ja teise avan, siis ta ei viska lauda vabale kohale, vaid mingi teise laua peale ja ma pean käsitsi paika sikutama iga kord...?
                      Ole hea, viska mulle e-mailile need teemad kuna ma ei ole nendega nii hästi kursis siis uurin järele ja vastan sulle. Minu aadress on andres.burget [at] triobet.com

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #1496
                        Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                        Login maas ?

                        Comment

                        • andrus69
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 232

                          #1497
                          Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                          Login maas ?
                          sama siin, ei saa kuidagi sisse. turna käimas.

                          Comment

                          • ninasarvik11
                            Jube Noob
                            • Mar 2010
                            • 126

                            #1498
                            Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                            Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
                            sama siin, ei saa kuidagi sisse. turna käimas.
                            SAMA

                            Comment

                            • AndresBurget
                              Bombay Esindaja
                              • Jun 2009
                              • 535

                              #1499
                              Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                              Algselt postitas ninasarvik11 Vaata postitust
                              SAMA
                              Kinnitan, tegemist on kogu Microgamingu võrgu probleemiga ja nagu ikka on Microgamingu võrgul täpselt siis suur probleem kui on meie satelliit :) Juhul, kui sisselogimise probleemi kogu võrgus ei õnnestu parandada enne turniiri algust siis korraldame homme selle finaali (Triobet Live 300) uuesti ning loomulikult saadan kõigile ka vastava info e-mailiga.

                              Comment

                              • MartinGarcia
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 517

                                #1500
                                Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                                funfunfun

                                Comment

                                Working...