*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #781
    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Algselt postitas akristjan Vaata postitust
    natuke jama, et kui teen late regi suht alguses ja läheb kuskil 40 minutit mööda ning blindid tõusevad, late reg ikka veel 10 minutit avatud, ei saa enam unregi teha, ise olles ikka waiting listis...... Kas seda muuta ei ole võimalik või peabki nii olema? isiklikult ei usu et nii peaks olema
    TrioBeti waiting list on Live pokkerile sarnane. Ala kui 32 inimest reganud siis jääbki maks 32 ning alles siis saad omale koha kui keegi välja kukub. See, et end waiting listist maha võtta ei saa on tõesti jabur.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #782
      Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

      Misasi on Loyalty boonus Triobetis? Just avastasin, et mul tavakontol pea 200€ tekkinud :D

      Ja endiselt ootan vastust sellele küsimusele, ehk keegi teab (kui see üldse võimalik on):
      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Andres, kas kuskilt Triobeti lobby suurust saab muuta? Mul ilge litakas see, tahaks natuke väiksemaks...

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #783
        Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

        rakeback pmst, suuruse muutmise võimalusest pole kuulnud
        Last edited by LuuK; 18.01.11, 15:33.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #784
          Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Misasi on Loyalty boonus Triobetis? Just avastasin, et mul tavakontol pea 200€ tekkinud :D

          Ja endiselt ootan vastust sellele küsimusele, ehk keegi teab (kui see üldse võimalik on):
          Lobby suurust sa küll muuta ei saa aga kui su lobby on suur siis äkki kasutad Windowsis standardist suuremat fonti?

          Comment

          • virus
            Räme Fish
            • Jan 2011
            • 4

            #785
            Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

            Kuidas seal rakebackiga on, mis summas välja lastakse ning kuidas teenitakse nägin et pokkeritoas on vahepeal rake 0.10 ja siis 0, et keegi seletaks, Just liitusin toaga

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #786
              Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

              pead maksma vähemal 50$ 15 päeva jooksul siis saad 30% tagasi :)

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #787
                Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                IMO on nädalas 50 vaja geneda

                Comment

                • virus
                  Räme Fish
                  • Jan 2011
                  • 4

                  #788
                  Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                  pean saama rake 50 nädalaga?

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #789
                    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                    maksma

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #790
                      Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                      just, 50$ nädalas, 30%, rakeback tuleb spordiennustuse kontole eurodes. 11.5k kätt nl4 6max oli mul selleks vaja. kõik alla nl10 on käe max rake 0.10€, nl10 ja suurem 3€
                      Last edited by LuuK; 06.02.11, 20:18.

                      Comment

                      • virus
                        Räme Fish
                        • Jan 2011
                        • 4

                        #791
                        Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                        mängin ise nl 4, pole just pro. panin 50 euri endal kontole ja hakkan vaikselt tegema aga kahtlen et 50 nädalaga rake suudan saada, Täna mängisin 4 tundi ja sain 4 euri,

                        Comment

                        • AndresBurget
                          Bombay Esindaja
                          • Jun 2009
                          • 535

                          #792
                          Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                          Võta osa suurepärasest Sõbrapäeva tasuta turniirist kus auhindu on pea €500 eest! Turniir toimub 14.02. kell 19:00.
                          Lisaks rahalistele auhindadele on spetsiaalselt eestlastele mõeldud 10 inimese pakett TrioBeti Kardikeskusesse - selle võidab parim eestlane! Algstäkk 1500 punkti, tasemete pikkus 10 minutit.
                          Edu!

                          Comment

                          • AndresBurget
                            Bombay Esindaja
                            • Jun 2009
                            • 535

                            #793
                            Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                            tegime väikesed Riigikogu valimiste lõbusamaks jälgimiseks mõeldud freerollid ka 06.03-ks. Proovisin TV6 meest lobbytekstidega teha :)

                            Comment

                            • oohoh
                              Grinder
                              • Oct 2009
                              • 547

                              #794
                              Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                              Palju microgamingus rakebacki vaja geneda on et vähe suurem rb% saadA?

                              Comment

                              • Firzen
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #795
                                Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                                Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                                just, 50$ nädalas, 30%, rakeback tuleb spordiennustuse kontole eurodes. 11.5k kätt nl4 6max oli mul selleks vaja. kõik alla nl10 on käe max rake 0.10€, nl10 ja suurem 3€
                                Minu arust see muudeti ära juba mõni aeg tagasi €10 peale nädalas. Igaljuhul paljudes microgamingu tubades on see €10 või $10 ning ei näe põhjust miks Triobet peaks ka erand olema.

                                Ehk Andres kinnitaks?

                                Comment

                                Working...