*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AndresBurget
    Bombay Esindaja
    • Jun 2009
    • 535

    #1501
    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
    funfunfun
    nii ta on :(
    homme annan teada millal uuesti korraldame, on võimalus et nädalavahetus või siis hoopis täpselt nädala pärast teisipäeval. Annan teada lõuna paiku kõigile mida otsustame.

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #1502
      Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

      soliidselt crushib MG, üks hetk 8s lauas, teine hetk viskab 6 lauda kinni lampi ja lobbys paar üksikut lauda alles + balance paneb segast

      Comment

      • sangar
        Räme Fish
        • Nov 2012
        • 3

        #1503
        Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
        soliidselt crushib MG, üks hetk 8s lauas, teine hetk viskab 6 lauda kinni lampi ja lobbys paar üksikut lauda alles + balance paneb segast
        Tahaks ka et mul kasvõi crushiks trio aga ma ei saa isegi sisse logida :(

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #1504
          Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

          normal, viskas välja ja nüüd balance 0

          Comment

          • sangar
            Räme Fish
            • Nov 2012
            • 3

            #1505
            Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
            normal, viskas välja ja nüüd balance 0
            sain ka sisselogitud lõpuks ja balance 0. nice

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #1506
              Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

              Eile mul töötas kõik, võibolla sellepärast, et olin varasemalt kell 17:00 sisselogitud juba.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #1507
                Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                mis selle satelliidiga sai siis lõpuks? tahtsin eile mängida - ei saanud. tahtsin täna mängida - ei leidnud.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1508
                  Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                  Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                  mis selle satelliidiga sai siis lõpuks? tahtsin eile mängida - ei saanud. tahtsin täna mängida - ei leidnud.
                  Toimub pühapäeval kell 20:00

                  Comment

                  • AndresBurget
                    Bombay Esindaja
                    • Jun 2009
                    • 535

                    #1509
                    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                    Triobet lisas lobbysse viimased võimalused saada pileti Triobet Live 300 Finaal satelliidile:
                    Nimelt täna 30.11 kell 20:00 on freeroll millest vähemalt kolm parimat saavad hommsele €3,3 turniirile.
                    1.12 kell 20:00 toimub €3,3 lisaostudega turniil millel on üks pilet garanteeritud Finaali (€65)
                    2.12 kell 14:00, 16:00 ja18:00 toimub €3,3 lisaostudega turniil millel on üks pilet garanteeritud Finaali (€65)

                    Comment

                    • sangar
                      Räme Fish
                      • Nov 2012
                      • 3

                      #1510
                      Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                      Kuhu on kadunud 18 inimese sitngod?
                      Ainuke asi mida ma trios mängisin :(

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #1511
                        Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                        Algselt postitas sangar Vaata postitust
                        Kuhu on kadunud 18 inimese sitngod?
                        Ainuke asi mida ma trios mängisin :(
                        See kõik ei puuduta otseselt Triobeti, aga jah, nad parandavad asju, mis ei ole katki, varem kaotati ära 5max, kus 3 said raha ja need sng-d olid populaarsed.
                        Lisaks jama, et 10 lauda on limiit, aga registeerida saad rohkematele, seega oht, et osad lauad ei avane kui 10 juba koos. Ülevaadet ka ei ole, et palju juba registreerida oled jõudnud. Varem ikka avasid laua, istusid maha ja ootasid vastaseid, kindel värk oli. Mõned lauad vist on veel sellised.

                        Comment

                        • AndresBurget
                          Bombay Esindaja
                          • Jun 2009
                          • 535

                          #1512
                          Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                          Algselt postitas levis Vaata postitust
                          See kõik ei puuduta otseselt Triobeti, aga jah, nad parandavad asju, mis ei ole katki, varem kaotati ära 5max, kus 3 said raha ja need sng-d olid populaarsed.
                          Lisaks jama, et 10 lauda on limiit, aga registeerida saad rohkematele, seega oht, et osad lauad ei avane kui 10 juba koos. Ülevaadet ka ei ole, et palju juba registreerida oled jõudnud. Varem ikka avasid laua, istusid maha ja ootasid vastaseid, kindel värk oli. Mõned lauad vist on veel sellised.
                          ole hea, viska see info mulle e-mailile (andres.burget[at]triobet.com) sest siis saan ma ka Micogamingule selle edastada. Nad peavad vastavad vead parandama.

                          Osaliselt nõus sellega, et mõningad asjad oleks võinud teisiti teha. Samas - kui arvate, et need muudatused ei ole õiged, saatke mulle kiri ja ma püüan teha mis võimalik :)

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #1513
                            Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                            Ei noh, saab kohaneda, kes ikka tahab mängida, sest fishe on kõvasti.
                            Kas kuskilt on võimalik näha, et mitmele SnG-le on registreeritud?

                            Comment

                            • praekartul
                              Räme Fish
                              • Nov 2009
                              • 7

                              #1514
                              Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                              My accounti alt : )

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1515
                                Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                                Triobeti jõulukaampaania: €250 000 väärtuses auhindu

                                Comment

                                Working...