*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #1471
    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    tablefinder töötab jep, ty

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #1472
      Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

      Ty!

      Comment

      • metsnik
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 462

        #1473
        Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

        peale showdowni turnal "Hand is being saved" lag. Ma saan eelnevast aru, et kõik näevad seda?

        Comment

        • AndresBurget
          Bombay Esindaja
          • Jun 2009
          • 535

          #1474
          Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

          Algselt postitas metsnik Vaata postitust
          peale showdowni turnal "Hand is being saved" lag. Ma saan eelnevast aru, et kõik näevad seda?
          Uurin seda millest taoline probleem tekkis. Variante on mõningaid kuid jah, turniiri jooksul ei saanu ma paraku midagi teha :(

          Comment

          • Murdock
            Grinder
            • Jun 2010
            • 690

            #1475
            Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

            Selline pilet siis kontol,aga registeerida sellega kuhugi ei saa ;p

            Comment

            • AndresBurget
              Bombay Esindaja
              • Jun 2009
              • 535

              #1476
              Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

              Algselt postitas Murdock Vaata postitust
              Selline pilet siis kontol,aga registeerida sellega kuhugi ei saa ;p

              ja klienditoega võtsid sel teemal ühendust? Tee seda, ei ole võimalik, et seda piletit ei saa kasutada kui ta sul olemas

              Comment

              • mallikas
                Bännitud
                • Nov 2012
                • 24

                #1477
                Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
                ja klienditoega võtsid sel teemal ühendust? Tee seda, ei ole võimalik, et seda piletit ei saa kasutada kui ta sul olemas
                Täpselt sama probleem, võtsin live chatis klienditoega ühendust, vastas "Katrin". Sai oma asjad ära öeldud, "tere tulemast" jms, ning kui selgitasin probleemi oli vaikus, poole tunni pärast kirjutasin uuesti, aknas jätkus vaikus. Tänasin mittevastamise eest ja katkestasin chati.
                U 20min. pöördusin sama murega uuesti, sama teenindaja - sama käitumine.

                Nüüdseks, kui avada täna õhtune, või 17.11 WSM Special 10+1€ saab sinna antud piletiga registreerida, kuid klienditeeninduse poolelt täiesti arusaamatu käitumine? Varem sattusin ainult Uku, või Vytautase peale ja nemad olid väga viisakad, ning kirjutasid peale probleemi "Oodake hetk" vms

                Comment

                • Wolferk
                  Jube Noob
                  • Jun 2012
                  • 176

                  #1478
                  Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                  Alustasin just Triobetis Double Up SnG`de(DU SnG) mängimist.Üldiseid asju tean,kuidas Double Up SnG-sid mängida,aga siiski tekkis mul mõni küsimus,millele Internetist vastust ei leidnud.Milliste kaartidega minna ennem floppi all-inni ja millistega mitte,arvestades muidugi ka turniiri staadiumit.Saab keegi palun lingi anda,kus on selle kohta infot?

                  Comment

                  • BentleyMulsanne
                    Bännitud
                    • May 2012
                    • 499

                    #1479
                    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                    this must be a JOKE? holy ****

                    Comment

                    • AndresBurget
                      Bombay Esindaja
                      • Jun 2009
                      • 535

                      #1480
                      Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                      Algselt postitas mallikas Vaata postitust
                      Täpselt sama probleem, võtsin live chatis klienditoega ühendust, vastas "Katrin". Sai oma asjad ära öeldud, "tere tulemast" jms, ning kui selgitasin probleemi oli vaikus, poole tunni pärast kirjutasin uuesti, aknas jätkus vaikus. Tänasin mittevastamise eest ja katkestasin chati.
                      U 20min. pöördusin sama murega uuesti, sama teenindaja - sama käitumine.

                      Nüüdseks, kui avada täna õhtune, või 17.11 WSM Special 10+1€ saab sinna antud piletiga registreerida, kuid klienditeeninduse poolelt täiesti arusaamatu käitumine? Varem sattusin ainult Uku, või Vytautase peale ja nemad olid väga viisakad, ning kirjutasid peale probleemi "Oodake hetk" vms
                      Katrini nimelist inimest minu teada meil tööl ei ole. Samas imelik käitumine tõesti kui keegi nii tegi. Ma vist tean seda teemat, eile meie käest uuriti seda kuid ma ei oska öelda mis piletiga on tegu seega seda uuriti mujalt (Microgamingu käest).

                      Comment

                      • mallikas
                        Bännitud
                        • Nov 2012
                        • 24

                        #1481
                        Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                        Minu paha, Kristel oli siiski nimeks.

                        Comment

                        • AndresBurget
                          Bombay Esindaja
                          • Jun 2009
                          • 535

                          #1482
                          Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                          Algselt postitas mallikas Vaata postitust
                          Minu paha, Kristel oli siiski nimeks.
                          aa, ilmselt ta unustas. Üks asjalikemaid kes klienditoes on aastate jooksul olnud :)

                          Comment

                          • AndresBurget
                            Bombay Esindaja
                            • Jun 2009
                            • 535

                            #1483
                            Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                            Triobet Live 300 online finaal siis 27.11 kell 20.00. Hetkel kirjas 42 mängijat, mis teeb kokku 8 piletit (a €300). Paar nädala finaali, mõni auhind ja usun, et kokku tuleb üle 50 mängija ning see annab vähemalt 10 piletit Triobet Live 300 turniirile :)

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #1484
                              Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                              Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
                              aa, ilmselt ta unustas. Üks asjalikemaid kes klienditoes on aastate jooksul olnud :)

                              Comment

                              • Wolferk
                                Jube Noob
                                • Jun 2012
                                • 176

                                #1485
                                Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                                Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                                this must be a JOKE? holy ****
                                Mis täpsemalt?

                                Comment

                                Working...