888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k1ly
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 205

    #76
    Re: 888

    võimatu

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #77
      Re: 888

      boonuste vabatamine pacificus (eriti veel full ringiga) on tõesti päris raske

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #78
        Re: 888

        Algselt postitas taavo
        keegi oskab öelda kas seal nl25 fullringis 400$ boonuse vabastamine on mõeldav? ajaline limiit või muud asjaolud?


        PS mängides 30k kätt kuus.
        Hetkel "toksin" NL20(NL25 pole pacifikus) ja 2.lauda on olemas ainult.
        Suht impossible jah see vabastamine.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #79
          Re: 888

          Ise kandsin ka kunagi 400 sisse ja mõned päevad hiljem tagasi välja. Polnud päeval lihtsalt laudu kus mängida ja öökulliks ma ei hakka. Naine ei luba :D Kohe arvele saadud 100 boonustaala aga mängisin rahulikult mingi aja jooksul 20x läbi ning tegin sealt vehkat.

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #80
            Re: 888

            Algselt postitas ristijeesus
            Ise kandsin ka kunagi 400 sisse ja mõned päevad hiljem tagasi välja. Polnud päeval lihtsalt laudu kus mängida ja öökulliks ma ei hakka. Naine ei luba :D Kohe arvele saadud 100 boonustaala aga mängisin rahulikult mingi aja jooksul 20x läbi ning tegin sealt vehkat.
            Miks ta ei luba siis öösel mängida.Tahab nahistada või.

            Comment

            • blinger
              Räme Fish
              • Mar 2009
              • 2

              #81
              Re: 888

              eile kandsin pacificust raha välja swedbanki, tänaseks veel pole üle tuld.Kaua sellega aega läheb?

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #82
                Re: 888

                Võid nädalaga arvestada.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #83
                  Re: 888

                  Algselt postitas ristijeesus
                  Võid nädalaga arvestada.
                  Swedi ei tea,aga Mul tuli SEBi 4ja päevaga!
                  Arvestasin ise ka nädalaga...

                  Comment

                  • blinger
                    Räme Fish
                    • Mar 2009
                    • 2

                    #84
                    Re: 888

                    keegi oskab öelda miks mu raha üle ei tuld?on neil tihti et raha ei tule eesti panka üle?

                    Comment

                    • E-Kunn
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 261

                      #85
                      Re: 888

                      Sai ka siis eelmine nädal Pacificusse deposiit teha. Seekord siis selle eesmärgiga et FR cash-i mängida. Olen siis nädala NL2 mänginud ja tulemustega siiani rahul. Häirib see, et lauad kogu aeg lagunevad. Kas see on ainult nii Pacificus või on see üldiselt micro limiitide puhul nii?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #86
                        Re: 888

                        Algselt postitas blinger Vaata postitust
                        keegi oskab öelda miks mu raha üle ei tuld?on neil tihti et raha ei tule eesti panka üle?

                        öeldi ju nädal, mida sa küsid iga p2eV`? mul l2ks 2 n2dalat swedi, seega varu aega

                        Comment

                        • Platinum
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 248

                          #87
                          Re: 888

                          Kas keegi on olnud samas jamas mis mina?
                          Nimelt, tehes buddy transferit sain kirja, et vaja nüüd tõendada oma isik. Tegin selle ära saates neile ID-kaardist fotod. Ok, andsid ebameeldivuste eest 20$ arvele.
                          Siis sain uue kirja, et arvest pilti vaja ja aadress ka vaja tõendada. Olen ametlikult Soome sisse kirjutatud, aga obv. üürikorter ja mingeid arveid ju minu nimele ei tule vaid ikka omaniku.
                          Tegin Soome netipangast print screeni ja tervishoiu lehelt ka kus on minu andmed (mõlemad on koodikaartidega kaitstud)
                          Ei sobi neile!!!
                          Siis tegin iga-aastasest tulumaksu (võla)kirjast pildi (trastunud astmeline tulumaks), seal peal on nii kirjasaatmise kuupäev, minu nimi, minu aadress aga sain kirja pacificust, et ei sobi:S
                          Enam ametlikumat kirja ei ole võimalik neile näidata kui maksuameti oma!
                          8 korda siis olen saatnud neile kõiksugu tõendeid, kõigil on mu nimi ja aadress!
                          Ei lähe kergelt närvi aga see on juba liiast
                          Kuidas te selle ära olete suutnud neile seletada?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #88
                            Re: 888

                            Muuda SEB's oma aadress selleks, mis on Pacificus ja tule üks laupäev Tallinnasse peole. Enne pidu käi pangast läbi ja võta kontoväljavõte (ehk bank statement) ja ongi asi korras.

                            Teine võimalus äkki saad samasugust skeemi kasutada ka Soomes Soome pankadega?

                            Comment

                            • zikzak
                              Räme Fish
                              • Feb 2010
                              • 3

                              #89
                              Re: 888

                              Ma ei saa miskipärast Pacificust HEM'i importima. Teised saidid nagu FT ja triobet olen saanud importima aga Pacificust ei taha tulla...
                              Oskab keegi öelda milles võib probleem olla?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #90
                                Re: 888

                                Käivita Pacific Poker.
                                Logi sisse.
                                Võta settingud lahti, seal on hand history osakond.
                                Pane linnuke, et Pacific salvestaks handhistoryt

                                Comment

                                Working...