888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #31
    Re: 888

    Kas selleks, et HEMi tööle saada on vaja mingit grabberit? Kui jah, siis kust seda saab?

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #32
      Re: 888

      Ei ole midagi vaja!

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #33
        Re: 888

        Kui ma hakkan Auto importi configuret tegema, siis mul ei ole sellist kausta nagu Pacific Hand Grabber\History, kuigi HEMi artikli järgi peaks selline asi olema. Mida teha?

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #34
          Re: 888

          Algselt postitas BuildUp
          Kui ma hakkan Auto importi configuret tegema, siis mul ei ole sellist kausta nagu Pacific Hand Grabber\History, kuigi HEMi artikli järgi peaks selline asi olema. Mida teha?
          Leida oma õige HH kaust. Kui sul handgrabberit pole, siis loomulikult sul seda kausta ka pole. HEMi artikkel on vananenud ilmselt, kuna handgrabberit pole mitu kuud pacificus vaja läinud vist enam.

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #35
            Re: 888

            Kuidas pacificus on lood mikrolimiitidega NL5 ja NL10 laudu ?

            Comment

            • Possolino
              Räme Fish
              • Oct 2008
              • 7

              #36
              Re: 888

              Küsimus Pacificumeestele.
              Kuidas see praegune "reward" süsteem töötab? Nimelt ise tagusin seal madalaid limiite üle poole aasta ja tulemused olid julgustavad. Kuna aga rakebacki polnud, siis vahetasin tuba. Kas tänane reward süsteem ongi nagu praktiliselt rakeback (et mida kõrgem tase seda kõrgem rakeback) või see on lihtsalt väike boonus (nagu varem FPP-d) ja õiged mehed saavad ka päris rakebacki sinna juurde:)?

              Kui mängida ütleme ca 50h kuus 5 lauda NL50 6max, siis palju nende "rewardpunnide" eest cashbacki ka saaks.. Mõtlen just protsentuaalselt võrreldes tavaliste ca 30%ste rakebackidega teistel saitidel.

              Tänud ette!

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #37
                Re: 888

                Algselt postitas Possolino
                Küsimus Pacificumeestele.
                Kuidas see praegune "reward" süsteem töötab? Nimelt ise tagusin seal madalaid limiite üle poole aasta ja tulemused olid julgustavad. Kuna aga rakebacki polnud, siis vahetasin tuba. Kas tänane reward süsteem ongi nagu praktiliselt rakeback (et mida kõrgem tase seda kõrgem rakeback) või see on lihtsalt väike boonus (nagu varem FPP-d) ja õiged mehed saavad ka päris rakebacki sinna juurde:)?

                Kui mängida ütleme ca 50h kuus 5 lauda NL50 6max, siis palju nende "rewardpunnide" eest cashbacki ka saaks.. Mõtlen just protsentuaalselt võrreldes tavaliste ca 30%ste rakebackidega teistel saitidel.

                Tänud ette!
                Rakebackist lähevad rewardid maha :(

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #38
                  Re: 888

                  uus süsteem selline, et oletame et saad 30% rakebacki läbi mingi affiliatei ning su tase on Bronze, ehk 2%.
                  SEega affist saad sa 28% (30-2%=28) ning 2% tuleb otse kontole, ehk läbi rewardside


                  mina olen asjale nii pihta saanuD:P:D

                  Comment

                  • Possolino
                    Räme Fish
                    • Oct 2008
                    • 7

                    #39
                    Re: 888

                    Väike täpsustus veel. Kuna mul endal Pacificusse regatud ilma rakebackita, siis sisuliselt hakkaks ma saama siis näiteks bronze levelil 2% rakebacki ja platinum levelil 18% rakebacki. Ons nii?
                    Rohkem saamiseks peaks juba aastakese vist vaeva nägema :)

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #40
                      Re: 888

                      yeap

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: 888

                        Algselt postitas hotcocacola
                        uus süsteem selline, et oletame et saad 30% rakebacki läbi mingi affiliatei ning su tase on Bronze, ehk 2%.
                        SEega affist saad sa 28% (30-2%=28) ning 2% tuleb otse kontole, ehk läbi rewardside


                        mina olen asjale nii pihta saanuD:P:D
                        Nii on. Mängijad, kes on liitunud läbi affiliate saavad nüüd rakebacki kahes osa - ühe affilate kaudu, teise pacificu kontole.

                        Comment

                        • Rahapada
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1178

                          #42
                          Re: 888

                          kus kohta pacific käed salvestab, kas peab kuhugi panema linnukese , et ta need üldse salvestaks?

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #43
                            Re: 888

                            Algselt postitas Rahapada
                            kus kohta pacific käed salvestab, kas peab kuhugi panema linnukese , et ta need üldse salvestaks?
                            Jah. Settings-->Hand History-->Save my Hand Histories

                            Comment

                            • Rahapada
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1178

                              #44
                              Re: 888

                              tänan

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #45
                                Re: 888

                                Teab keegi, kus failis pacifuku notesid asuvad?

                                Comment

                                Working...