888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #826
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Ta mõtles vist seda http://www.888poker.com/rewards/intr...e-statuses.htm

    Ma ei saa aru, miks on mingid 3 mõttetut staatust juurde tulnud alates Blue-st. Esimesed 5 staatust anyway sama palju saad punkte lol.
    Last edited by emmimees; 07.10.11, 13:27.

    Comment

    • bangedurmum
      Julm Donk
      • Oct 2011
      • 45

      #827
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Ma olen hetkel tööpostil, nii et juurdepääs 888 lehele on blokeeritud Maksu-ja tolliameti poolt, aga kui koju lähen, siis viskan pilgu peale. Nagu ma aru saan, siis punktide teenimine erineb vaid staatustel silver/gold/platinum?

      Seda, mis staatused ja millal lisandunud on, ma tõesti ei tea, liitusin ja tegin oma first deposit'i alles see nädal sinna.

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #828
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Punktide teenimine sõltub staatuse tasemest.
        Iga punkt maksab 0,01$

        Comment

        • teppand
          Julm Donk
          • Feb 2009
          • 26

          #829
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          ma olen uues internetivõrgus ja ei saa enam 888sse ligi, ei saa ka ligi 888.com ile ega 888poker.com ile...

          muudele non-eesti saitidele ligi saan, teised softid töötavad... mul on mõtted otsas

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #830
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas teppand Vaata postitust
            ma olen uues internetivõrgus ja ei saa enam 888sse ligi, ei saa ka ligi 888.com ile ega 888poker.com ile...

            muudele non-eesti saitidele ligi saan, teised softid töötavad... mul on mõtted otsas
            DNSi oled muutnud?
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            esimene rida 8.8.8.8 ja teine 8.8.4.4
            Kui oled ikkagi DNSi muutunud siis oleksid võinud seda enda postituses mainida.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #831
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              paljud nüüd siit ka 888s, kui kellelgi layouti huvi siis võib teada anda

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #832
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Selline asi nagu Lounges on viimase uuendusega juurde tulnud. Tundub suhteliselt analoogne PS'i Homegames'iga.

                Comment

                • teppand
                  Julm Donk
                  • Feb 2009
                  • 26

                  #833
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  to relamz

                  jah dns olen muutnud, mujale ju saan ligi...



                  ilmselt on probleem ruuteris või sügavamal nt maja terminalid või mida iganes nad ka ei kasutaks, et internetti minuni tuua, aga kas on mõistlik helistada elioni tehnikule ja küsida mis teha, et saada saidile, kuhu ma minna ei tohiks?


                  kui keegi oskaks aidata siis ma oleks väga tänulik, 888 on mu vastu väga hea olnud

                  kasvõi mingi suunavihje, kust otsida või küsida, sest olen kõvasti otsinud ja lugenud ja pole mitte midagi kasulikku leidnud
                  Last edited by teppand; 13.10.11, 19:21. Põhjus: lisa

                  Comment

                  • bangedurmum
                    Julm Donk
                    • Oct 2011
                    • 45

                    #834
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                    paljud nüüd siit ka 888s, kui kellelgi layouti huvi siis võib teada anda
                    Tere,

                    Väga kõva layout, need 888 enda omad on ikka üsna silma riivavad. Saaksid saata mulle?

                    Comment

                    • valustyng
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 450

                      #835
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      mulle ka

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #836
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused



                        see kaust tuleb siis panna sinna:
                        C:\Users\Kristjan\AppData\Roaming\PacificPoker\Pok er

                        Kristjan asemel muidugi teie arvutikasutajanimi

                        kes hakkama ei saa siis läbi mikogo võin teile selle skinni ära installida
                        Last edited by KristjanRawk; 16.10.11, 09:17.

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #837
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Kui keegi veel 888'sse diili tahab siis pm

                          Comment

                          • teppand
                            Julm Donk
                            • Feb 2009
                            • 26

                            #838
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            kui hea mõte on 888s swedbanki kaudu arveldada?

                            olen seni MBga arveldanud, aga kas mu kartused on põhjendatud?

                            Comment

                            • Firzen
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 605

                              #839
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas teppand Vaata postitust
                              kui hea mõte on 888s swedbanki kaudu arveldada?

                              olen seni MBga arveldanud, aga kas mu kartused on põhjendatud?
                              Ei leia küll miks peaks midagi kartma MB-ga seoses või Swedbankiga seoses. MB on muidugi kordades parem, sest seda aktsepteerib iga endast lugupidav pokkerivõrk/tuba. Deposiidid on instad ning cashoutidega tavaliselt ei lähe ka kaua erinevalt pangaülekannetest.

                              Comment

                              • teppand
                                Julm Donk
                                • Feb 2009
                                • 26

                                #840
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                                Ei leia küll miks peaks midagi kartma MB-ga seoses või Swedbankiga seoses. MB on muidugi kordades parem, sest seda aktsepteerib iga endast lugupidav pokkerivõrk/tuba. Deposiidid on instad ning cashoutidega tavaliselt ei lähe ka kaua erinevalt pangaülekannetest.
                                no mängida ma seal ei tohiks... kas swedbank ei jälgi siis seda üldse?
                                minu arust on MB eelis see, et kui ma sealt kannan nt. swedi, siis swed ei saa mitte kuidagi teada saada kust ma selle raha sain

                                Comment

                                Working...