888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #46
    Re: 888

    Algselt postitas camu
    Teab keegi, kus failis pacifuku notesid asuvad?
    C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\PacificPoker

    kus administrator vaheta ära oma kasutajaga windowsis

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #47
      Re: 888

      Algselt postitas Rahapada
      C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\PacificPoker

      kus administrator vaheta ära oma kasutajaga windowsis
      Tänx

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #48
        Re: 888



        Ma ei saa selles süsteemist siin üldse aru.
        ütleme, et panen 400$ laksust sisse, siis saan kontole tegelikult 500$???
        Kui nii, siis kas selle 500$ saan ka kohe välja kanda? Tundub väga ebareaalne.

        Comment

        • eddi
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1200

          #49
          Re: 888

          Algselt postitas k2snakalle


          Ma ei saa selles süsteemist siin üldse aru.
          ütleme, et panen 400$ laksust sisse, siis saan kontole tegelikult 500$???
          Kui nii, siis kas selle 500$ saan ka kohe välja kanda? Tundub väga ebareaalne.
          jep nii ongi. saad mingi osa koheselt kätte ja ülejäänud boonuse pead lahti mängima

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #50
            Re: 888

            Algselt postitas k2snakalle


            Ma ei saa selles süsteemist siin üldse aru.
            ütleme, et panen 400$ laksust sisse, siis saan kontole tegelikult 500$???
            Kui nii, siis kas selle 500$ saan ka kohe välja kanda? Tundub väga ebareaalne.
            välja ikka kohe võtta ei saa, obv, pead boonuse läbi ka hoorama

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #51
              Re: 888

              Algselt postitas k2snakalle


              Ma ei saa selles süsteemist siin üldse aru.
              ütleme, et panen 400$ laksust sisse, siis saan kontole tegelikult 500$???
              Kui nii, siis kas selle 500$ saan ka kohe välja kanda? Tundub väga ebareaalne.
              That’s 25% instantly (up to $100) + 75% pending (up to $300) = a whopping 100% up to $400 on your first deposit! There's no warmer welcome in any poker room anywhere!

              Kui ma ei eksi,siis kohe saab 400$ sissekande puhul 25$ kohe kätte,ülejäänud pead lahti mängima!

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #52
                Re: 888

                Algselt postitas noname
                That’s 25% instantly (up to $100) + 75% pending (up to $300) = a whopping 100% up to $400 on your first deposit! There's no warmer welcome in any poker room anywhere!

                Kui ma ei eksi,siis kohe saab 400$ sissekande puhul 25$ kohe kätte,ülejäänud pead lahti mängima!
                Eksid IMO, ma saan aru, et 25% saab kohe kätte ehk siis 100$ kui 400$ sisse kannad.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #53
                  Re: 888

                  Keegi teab,kas PokerTracker töötab ka Pacifikus?

                  Comment

                  • eddi
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1200

                    #54
                    Re: 888

                    jep töötab

                    Comment

                    • mihkel7
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 259

                      #55
                      Re: 888

                      Algselt postitas noname
                      Keegi teab,kas PokerTracker töötab ka Pacifikus?
                      Handgrabberit läheb ka vaja.

                      Comment

                      • Purz
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 328

                        #56
                        Re: 888

                        handgrabber, mis see on? Mul PT3 töötab ilusti, ei mäleta et mingit grabberit oleks vaja olnud.

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #57
                          Re: 888

                          Algselt postitas Purz
                          handgrabber, mis see on? Mul PT3 töötab ilusti, ei mäleta et mingit grabberit oleks vaja olnud.
                          Saatsin mihklile PM.

                          Esimest korda kuulen sellest ja PT pole seal ju Pacificu saitigi!!!

                          Comment

                          • Rahapada
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1178

                            #58
                            Re: 888

                            Algselt postitas noname

                            Pm peaks ikka kätte saama.
                            Ehk kui teed Pacifikusse 400$ sissekande,saad kohtole kohe 25% sissekande suurusest,mis teeb 100$.
                            Konto on siis 500$ ning välja võtta ei saa seda ennem,kui ülejäänud 300$ lahti oled mänginud?

                            Ei usu.Vast saab ikka kohe välja võtta,aga ei ole ju mõtet kõike välja võtta,kuna siis ei saa boonust lahti mängida!!
                            loe väikselt kirjutatut, sa ei saa välja võtta ekstra 100$ kui sa pole neile midagi andnud, mis mõttes, et paned sisse 400 ja saad kohe 500 välja võtta, puhas loogika välistab selle võimaluse

                            Comment

                            • Purz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 328

                              #59
                              Re: 888

                              Algselt postitas noname
                              Saatsin mihklile PM.

                              Esimest korda kuulen sellest ja PT pole seal ju Pacificu saitigi!!!
                              Ei saa täpselt aru mida sa siin öelda tahad. Aga PT3 töötab Pacificus, ja ma ei mäleta, et ma mingi grabberi oleks tõmmanud selleks. Aga mul on halb mälu kah.

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #60
                                Re: 888

                                Algselt postitas Purz
                                Ei saa täpselt aru mida sa siin öelda tahad. Aga PT3 töötab Pacificus, ja ma ei mäleta, et ma mingi grabberi oleks tõmmanud selleks. Aga mul on halb mälu kah.
                                Tegin pildi.

                                Mis ma sealt vasakul tulbas valima peaks.

                                Comment

                                Working...