*** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***




    • Üldine

    Party Poker alustas tegevust 2001. aastal ja kasvas maailma suurimaks pokkeritoaks. 2006. aastal võttis Ameerika Ühendriikide valitsus vastu hasartmänguseaduse, mis keelas USA-l resideeruvatele inimestele pakkuda internetis hasartmänge. Party Poker oli börsiettevõte siis ei jäänud muud üle kui taganeda USA turult. Kuna Party suurimad konkurendid PokerStars ja Full Tilt jätkasid USA mängijatele teenuse pakkumist siis seetõttu kaotas Party Poker oma liidri positsiooni. Partyle kuulus enne USA seaduse vastuvõtmist 41% kogu maailma pokkeriturust ja 77% kasumist tuli Ameerika mängijatelt.

    2008. aastal sõlmis Party Poker USA justiitsministeeriumiga kokkuleppe, mille alusel tuli Partyl maksta USA-le 105 miljonit dollarit trahvi kuna nende toonane teenus oli vastuolus USA seadustega. Justiitsministeerium lubas pärast trahvisumma maksmist loobuda Party Pokeri vastu süüdistustest ja kui kunagi online pokker USA-s seadustatakse on Partyl õigus taaskord tulla USA turule. USA kadumine oli Partyle väga suur kaotus aga õnneks tänaseks on suutnud nad oma mängijate baasi hoida ning ollakse taaskord kõrgel teisel kohal maailmas.

    Party Poker pakub oma mängijatele iga kuu väga mitmekesiseid pakkumisi ja kampaaniaid, mis on suureks lisahüveks lojaalsetele mängijate kui ka uutele mängijatele. Seetõttu Party’s on alati laudu ja nõrku mängijaid ning lisaks huvitavaid kampaaniaid, mis tapavad igapäevast rutiini pokkerilaudades. Party Poker on ka turniiride seeria World Poker Tour (WPT) omanik ja läbiviija.
    • Mängijate ja laudade arv

    Party Poker’is on tipptunnil mängimas 20 000 – 30 000 kasutajat, neist rahalaudades 5000 (keskmiselt 24 tunni vältelt 2650). Laudu on absoluutselt igale maitsele ja limiidile. Seda nii No Limi Hold’em kui Pot Limit Omaha laudades.
    • Mängijate tase

    Party Poker’i atraktiivsed promod ning suur ja tuntud netikasiino meelitavad väga palju nõrku mängijaid pokkerituppa. Lisaks on laudade valik väga hea, mis annab võimaluse valida omale sobiv laud. Seega mängijate tase ei tohiks olla probleemiks.
    • Rakeback

    Party Poker’is puudub otsene rakeback vaid see makstakse läbi VIP programmi nii boonuste kui ka rahaliste auhindadena, mis on võrdväärne kuni 50% rakebackiga. Mängija saab valida, kas ta konverteerib oma pokkeripunktid rahaks või ostab boonuseid. Kõige parema väärtuse saab kasutades punkte boonustena. Kõige esimese boonuse saab mängija esimesel sissemaksel – 100% kuni €500 ja selleks tuleb sissemakset tehes kasutada Party Poker boonuskoodi EESTI.

    Bronze 5 500 $200 $0
    Silver 8 750 $675 $30
    Silver 11 1500 $750 $80
    Gold 13 3000 $1500 $200
    Gold 15 6000 $3000 $450
    Palladium 20 10 000 $5000 $1000
    Palladium 30 20 000 $10 000 $3000
    Palladium Elite 35 40 000 $20 600 $7000
    Palladium Elite 40 100 000 $38 500 $20 000
    Palladium Elite 50 300 000 $150 000 $75 000
    • Party Poker punktid

    Mängides Party Poker’is teenid Party Poker punkte. Iga makstud $1 reigi kohta saad 2 punkti. Punkte saad vahetada rahaliste auhindade, boonuste vastu kui ka osta asju Party Poker’i netipoest.
    • Sissemakse boonus

    Party Poker pakub 100% kuni €500 esimese sissemakse boonust. Selleks tuleb sissemaksel kasutada boonuskoodi: EESTI. Boonus vabastub osade kaupa (10%) ja on vaja koguda 8x boonuse summas Party Poker punkti ja aega on selleks 60 päeva. Maksimaalse boonuse saamiseks tuleb teha €500 sissemakse ja sissemakse boonus on võrdväärne 25% rakebackiga.
    Näide: Teed €100 sissemakse siis saad €100 boonuse. See vabaneb 10 euroste osade kaupa ja ühe osa vabastamiseks on vaja koguda 80 Party Poker’i punkti. Kogu boonuse vabastamiseks on vaja teenida 800 punkti.
    Näide: Teed €500 sissemakse siis saad €500 boonuse. See vabaneb 50 euroste osade kaupa ja ühe osa vabastamiseks on vaja koguda 400 Party Poker’i punkti. Kogu boonuse vabastamiseks on vaja teenida 4000 punkti.
    • Pokkeritarkvara

    Nii Holdem Manager (HEM) kui ka Poker Tracker 3 (PT3) toetavad Party Poker’i pokkerituba.
    • Google DNS

    Kuna Party Poker’il puudub Eesti litsents siis tuleb vajadusel seadistada oma arvutis Google DNS. Google DNS’i õpetuse leiad aadressilt: http://www.pokkeriprod.com/google-dns/
    • Liitumine

    Liitumiseks klõpsa siin. Uue konto registreerimisel kasutada Party Poker boonuskoodi POKKER

  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #2
    Partypokker

    Tere! Kuna igasugusd teemad on ongame, pokerstars siis otsustasin teha ka partypokkeri teema. Kas keegi on seal mänginud - st. kuidas soft on ja kas inimesed mängivad võrreldes ongamega paremini, halvemini? Kuidas üldine tase üldse on, phmt ma saaks sinna rakebacki nii,et kaalusin vahepeal sinna minemist. Keegi üldse praegu siit seal mängib ?

    Liitu Party Pokeriga: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...er-party-poker

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Partypokker

      palju sa rbd saaksid?

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #4
        Re: Partypokker

        20% vist

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5
          Re: Partypokker

          Kunagi esimene konto sai sinna tehtud. Taset Ongame`iga võrrelda ei oska, kuid Starsiga võrreldes oli seal turniiridel küll lihtsam mängida. Väga kalane keskkond tundus. Rahalaudade osas micros tundus laudu palju vähem olevat - aga endiselt suhteliselt kalased. Softil pole viga, kuid Starsi vastu loomulikult ei saa. Kuna seal enam ei mängi, siis sai sealt rahad välja võetud ja riismete eest olen mänginud kahe viimase kuu Monthly Millioni $1 rebuy satikat. Kaks korda olen mänginud ja mõlemal korral saanud $640 pääsme :). Minu kasinat taset arvestades suhteliselt uskumatu endalegi. Eelmine kord langesin Millionil haige cooleriga varaselt välja. Täna loodan, et nati paremini läheb...

          Comment

          • krayzie
            Grinder
            • Oct 2008
            • 706

            #6
            Re: Partypokker

            midstakes regularide tase on parim, võrreldes starsi ja ongamega vähemalt.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #7
              Re: Partypokker

              Sain just sealt paar päeva tagasi kirja, ei viitsi ümber hakata tõlkima hetkel.
              __________________________________________________ ________________


              At the end of June we will be improving the PartyPoints store. PartyPoints will be increasing in value; a lot. Up to 50%. In anticipation of this change, we wanted to ask you to hold onto your PartyPoints! We know you want more value, and we are working hard to get the new store up and running.

              Once the store is launched you will find bonuses that will give you the equivalent of up to 30% rake-back, and in some cases up to 40%. In addition to revamping the look and feel of the store, we will also be increasing the number of items offered and adding a wider range of redemption options.

              To give you a better idea of the change in points value, check this out:




              We are also making it more accessible for players to reach our exclusive Palladium Lounge. The quarterly membership target is being lowered, from 15,000* points to 9,000. For the ultra exclusive Palladium Elite, we have reduced the quarterly target from 75,000** points to 50,000.

              Lastly, we are making it easier for all players to unlock greater value by introducing Silver and Gold key levels. Take a look at the chart below which highlights the different key levels, and how to reach each one.



              Here is the bottom line…hold on to your PartyPoints, don’t redeem them just yet. All of the changes mentioned above wont be taking place until the end of June. But the points you are earning now, and the points you will continue to earn, will have greater value if you wait to redeem them. It’s just a month, we know you can w

              Comment

              • muhkLionu
                Grinder
                • Jan 2009
                • 522

                #8
                Re: Partypokker

                Polnud Partypokerisse juba paar kuud sisseloginud. Kunagi sai seal päris palju mängitud aga edutult, bankroll oli sinna mingi 10$ alles jäänud.
                Selle nädala alguses leidsin postkastist kirja, kus partupokker pakkus 600$ boonust.
                120$ kohe kontole (lahtimängimiseks 620punkti koguda)
                Ülejäänud boonus tuleb vabastada kuu jooksul viies osas - 98$ kantakse kontole iga eelnevalt kogutud 512 punkti eest.
                Lisame siia veel selle miljonilise käe kampaania ja selle et iga 200punkti=5$ cashi niikuinii, siis on sellisest pakkumisest raske ära öelda.
                Ainuke mure, et mida mängida 130$-lise BR-i juures, et mõistliku ajaga punktid kokku saada.
                Üritasin alguses Limit holdemit .50/1 levelil, aga et limiti kogemust pole, siis hakkas bankroll vähenema kiirmeini, kui pidanuks.
                Kolisin siis PL Omahasse 10 ja 6 max-i. .10/0.25 levelil.
                50$ olis sel hetkel alles ja korrektsest bankrolli manageerimisest saand juttugi olla, aga õnnestus ettevaatlikult mängides ellu jääda ja 6 päevaga sai see esmane 620 punkti tehtud ning natuke kasumisse jäädud.
                BR praegu 200$ kandis.
                Omaha tase on Partys ikka kohutav sellel levelil. Saab teenida küll. Suurim pot, mis ühekorraga maha sai võetud oli 125$ (5 buy-ini !!)

                Comment

                • raaids
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 606

                  #9
                  Re: Partypokker

                  kas keegi oskab öelda kui kiiresti seal täituvad double or nothingute 10$-sed lauad?
                  et kas 12 lauda näiteks korraga saaks teha ikka... ja kas seal on üldse mugav multitable´da või on starsiga väga suur vahe?

                  Comment

                  • Raido428
                    Jube Noob
                    • Jun 2009
                    • 156

                    #10
                    Re: Partypokker

                    Mina mängin partys cashi ja juba ammu mõtlen toa vahetamisele. NL25 tase on liiga hull. Nädala sees lauast üle 25 vpip-ga mängijat naljalt ei leia (enamus mingi 9-15 ja shorte ka palju). Kui üldse mängida siis nädala vahetustel. Madalamal on vähe kergem aga sealt ei saa punkte(tähendab saab aga vähe). Ülesse poole ei tea, pole veel nii palju rolli kokku ajanud.

                    P.S. Kanada mängijad on suht Santad. :)

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #11
                      Re: Partypokker

                      raaids:
                      Ei saa väga multitableda 11 USD DON-e minu meelest. Kui 4-5 tk saad lahti, on juba hea küll. Olen mõned üksikud mänginud, eriti hull tase pole. Eile näiteks bubbles tahtsin viimasele shortile double teami teha, callisin all-in maha SB pealt. Mina ja BB siis chip leaderid. Callimise asemel tõstis BB all-in kogu stackiga. Sellised mehed siis :)

                      Kirjutan enda PP seiklustest eraldi ka kusagil.

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #12
                        Re: Partypokker

                        http://forumserver.twoplustwo.com/sh...47&postcount=1

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #13
                          Re: Partypokker

                          Algselt postitas Kris
                          keegi teab kas partysse rakebacki oleks võimalik kuidagi saada?
                          Ei tohiks olla. Neil on oma partypointide süsteem, kus kõige kõrgemal tasemel (Palladium Elite) saab kuni 40% rakebacki nende punktide eest osta. Madalamad levelid on üsna tagasihoidlikud ja minu teada nad mingite affiliatede vms kaudu rakebacki ei paku enam.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: Partypokker

                            Algselt postitas Kris
                            keegi teab kas partysse rakebacki oleks võimalik kuidagi saada?
                            saada PM

                            Comment

                            • Sonsu
                              Julm Donk
                              • Jul 2009
                              • 83

                              #15
                              Re: Partypokker

                              Tervist.

                              Kas keegi mängib pragu partypokeris? Põhjus miks küsin on see, et ma ei saa enam sinna sisse. Kas kellegil ka pregu selline jama?

                              Comment

                              Working...