*** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mihkel7
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 259

    #151
    Re: Partypokker

    Mulle võib ka PMi panna.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #152
      Re: Partypokker

      Ranka, viitsid pane klubifoorumis see info mölanurka ka. Vähendad nii mõnegi PMi saatmise vaeva. :)
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #153
        Re: Partypokker

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Done.-
        tahaks ka seda pakkumist, palun

        Comment

        • Skyline
          Grinder
          • Dec 2008
          • 510

          #154
          Re: Partypokker

          Algselt postitas Char Vaata postitust
          tahaks ka seda pakkumist, palun
          Vaataks isegi üle, ty.

          Comment

          • redskruf
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 168

            #155
            Re: Partypokker

            Algselt postitas Skyline Vaata postitust
            Vaataks isegi üle, ty.
            +1

            Comment

            • matuster
              Julm Donk
              • Aug 2009
              • 29

              #156
              Re: Partypokker

              Jah, oleks ka huvitatud. Peab vist Partysse oma rolli tagasi kandma:P

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #157
                Re: Partypokker

                Sooviks ka infi, sest mingi konto mul peab seal olema play money aegadest.:D

                Comment

                • Roomet
                  FPP Pro
                  • Dec 2009
                  • 211

                  #158
                  Re: Partypokker

                  sooviks samuti infot.

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #159
                    Re: Partypokker

                    paluks mulle ka PM

                    Comment

                    • Madis_89
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 841

                      #160
                      Re: Partypokker

                      Algselt postitas taasver Vaata postitust
                      Kui siin juba PM-imiseks läks, siis võib mulle ka pakkumisi saata.
                      Ja mis party multi-account meestele vastanud on?
                      Ise pole veel viitsinud uurima hakata.
                      Saatsin kirja neile, vastati et esimesed kontod on kinni pandud ja see mida praegu kasutan on legit.
                      Tõenäoliselt saad siis valida millise lahti jätta ehk.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #161
                        Re: Partypokker

                        Teen seda. viskan sinna natuke trusted infot ka, mis võib huvi pakkuda.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #162
                          Re: Partypokker

                          Saadetud

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #163
                            Re: Partypokker

                            Keegi Party FR liiklusest NL100+ ja selle tasemest oskab rääkida? Vastased, regid, lauad päeval/õhtul, multitablemise mugavus
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #164
                              Re: Partypokker

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Keegi Party FR liiklusest NL100+ ja selle tasemest oskab rääkida? Vastased, regid, lauad päeval/õhtul, multitablemise mugavus
                              Praegu on näiteks 8 täis NL100 lauda + 2 jackpot lauda (kõrgem rake). NL200 3 täis lauda ja NL400 1 täis laud. Imelik on see, et mitte ühtegi pooltäis FR lauda ei märkanud. Järelikult soovi mängida inimestel on, aga fishid nagu ikka ei kipu tühja lauda istuma, vaid istuvad parem kusagile lampi lauda, kus inimesi juba ees on (neil ju pole vahet kas FR, 6max või isegi HU). Laudade alustamise potensiaalikus tundub seega väga kõva olevat. Ei märkanud ühtegi sellist lauda, kus full stackiga mängijaid oleks rohkem kui mingi random stackiga mängijaid, nii et see kinnitab fakti, et tase peab olema kohutav.

                              Soft on minu meelest talutav, lauad hüppasid viimati mängides üsna normaalselt ette. 6 lauda 6-max mängida ei olnud mingi probleem.

                              Comment

                              • Tisko
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 163

                                #165
                                Re: Partypokker

                                Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                                Disain oli ka super. Parem kui PS või FT...aga jah, täna mõistagi enam mitte.
                                Ma selguse mõttes küsin, mis sa sellega silmas pead, et kas:
                                A) Party tarkvara oli vanasti hea ja nüüd on tuksi keeratud või
                                B) Party tarkvara on alati sama hea olnud aga lihtsalt tänasel päeval on standardid nii palju kõrgemad?

                                Ma pole nii ammu nende pokkeriklienti näinudki, et ei kujuta ette... no kui 18 lauda lastakse mängida siis ei saa päris käkk olla imo.

                                Comment

                                Working...