Re: Partypokker
Ma mängisin mingi aja, sai küll kasumit teenida. Kasuta Partys donky-hunt funktsiooni. Iga debiilik pane buddy listi ja note kirja, miks debiilik on. Hiljem otsi searchiga neid taga.
Ise kandsin eile õhtul just Partyst oma bankrolli välja. Anti mõni aeg tasuta kätte, tagusin NL25 ja SNG-sid. Kui Partys bonuseid ei ole parasjagu, siis on üsna pointless koht. Soft crashab tihti, tase pole kõige halvem ja rake on väga kõrge. Aga ma kahtlustan, et nad saadavad mulle varsti jälle mingi bonus offeri. Eelmine töötas välja mõlema jaoks, nemad andsid 210 USD cashi, mina maksin neile diili käigus ca. 1000 USDi rake ja võtsin 850 kasumina välja. Mõtlesin tegelikult 600 välja kanda, et Starsis 1st deposit teha, aga nad suutsid mind närvi ajada: Cash-outi lasevad ainult sellele kontole teha, kust on enne deponeeritud. Väitsid, et ma ei ole deponeerinud. No fuck. Siis läksin "deposit" lehele ja seal kohe kõik krediitkaardi andmed ja kõik olemas, kliki ainult "deposit" ja korras. Pidingi 25 dollarit deponeerima, et oma 850 välja saada. Täna uurin HEMi upgrade + SNG Wizardi ostmise võimalusi ja ilmselt teen Starsi esimese depo.
Algselt postitas Ahangama
Ise kandsin eile õhtul just Partyst oma bankrolli välja. Anti mõni aeg tasuta kätte, tagusin NL25 ja SNG-sid. Kui Partys bonuseid ei ole parasjagu, siis on üsna pointless koht. Soft crashab tihti, tase pole kõige halvem ja rake on väga kõrge. Aga ma kahtlustan, et nad saadavad mulle varsti jälle mingi bonus offeri. Eelmine töötas välja mõlema jaoks, nemad andsid 210 USD cashi, mina maksin neile diili käigus ca. 1000 USDi rake ja võtsin 850 kasumina välja. Mõtlesin tegelikult 600 välja kanda, et Starsis 1st deposit teha, aga nad suutsid mind närvi ajada: Cash-outi lasevad ainult sellele kontole teha, kust on enne deponeeritud. Väitsid, et ma ei ole deponeerinud. No fuck. Siis läksin "deposit" lehele ja seal kohe kõik krediitkaardi andmed ja kõik olemas, kliki ainult "deposit" ja korras. Pidingi 25 dollarit deponeerima, et oma 850 välja saada. Täna uurin HEMi upgrade + SNG Wizardi ostmise võimalusi ja ilmselt teen Starsi esimese depo.
Comment