*** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #31
    Re: Partypokker

    Sõber toob hoopis halba õnne, mitte tuba ei ole rigged.

    Comment

    • Sonsu
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 83

      #32
      Re: Partypokker

      tere.
      Ma liitusin party pokkeriga, kuna sealt sai $50 tasuta raha, kui kogud 200 punkti. mul see juba mõnda aega koos, aga ma ei suuda kuskilt välja lugeda ega leida, kas mingisuguseid muid boonuseid ka seal on. samuti ei saa ma sellest tabelist aru, mis on ka siin välja toodud, kuid mida ma ei suuda kuidagi siia copyda, et täpsustada, millest jutt. Kas keegi teeks selle algajale selgemaks.

      Tänud

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #33
        Re: Partypokker

        Algselt postitas Sonsu
        tere.
        Ma liitusin party pokkeriga, kuna sealt sai $50 tasuta raha, kui kogud 200 punkti. mul see juba mõnda aega koos, aga ma ei suuda kuskilt välja lugeda ega leida, kas mingisuguseid muid boonuseid ka seal on. samuti ei saa ma sellest tabelist aru, mis on ka siin välja toodud, kuid mida ma ei suuda kuidagi siia copyda, et täpsustada, millest jutt. Kas keegi teeks selle algajale selgemaks.

        Tänud
        Um, PartyPoints Pood on ka, sealt saad oma punktid cashiks või boonusteks (mis tuleb lahti mängida) vahetada. Ja muid boonuseid on ka, septembris hakkab näiteks cash machine :)

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #34
          Re: Partypokker

          Täiesti sassis tuba, sain 50$ tasuta sinna, pean 300 punkti lahti mängima. Laksan HUSNG 6$ ja ownin RÄMEDALT, kasumit aga ei kusagil. 6$ siis, võit on 10$, palju see rake on?

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #35
            Re: Partypokker

            Algselt postitas alaska
            Täiesti sassis tuba, sain 50$ tasuta sinna, pean 300 punkti lahti mängima. Laksan HUSNG 6$ ja ownin RÄMEDALT, kasumit aga ei kusagil. 6$ siis, võit on 10$, palju see rake on?
            1$ vist. Ehk siis 5$+1$ turnad on.

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #36
              Re: Partypokker

              Algselt postitas Vapsik
              1$ vist. Ehk siis 5$+1$ turnad on.
              holy 20% rake

              Comment

              • no_limit
                Jube Noob
                • Mar 2009
                • 139

                #37
                Re: Partypokker

                kunagi kui mul oli seal( mingi kuu 2 tagasi) 30 taala, tulin tugevasti üle keskmise jookisolekuga mängima ja +65 taala (see oli 10 NL).
                Ilmselt oli ta minust rohkem joonud. See 65 taala tuli eranditult ühe mängija stackist (kui mina lauda tulin oli tal 700bb stack)
                ;D

                Comment

                • Ahangama
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 615

                  #38
                  Re: Partypokker

                  Algselt postitas Sonsu
                  tere.
                  Ma liitusin party pokkeriga, kuna sealt sai $50 tasuta raha, kui kogud 200 punkti. mul see juba mõnda aega koos, aga ma ei suuda kuskilt välja lugeda ega leida, kas mingisuguseid muid boonuseid ka seal on. samuti ei saa ma sellest tabelist aru, mis on ka siin välja toodud, kuid mida ma ei suuda kuidagi siia copyda, et täpsustada, millest jutt. Kas keegi teeks selle algajale selgemaks.

                  Tänud
                  Boonuseid uuri poest. Poes nägin ka PT3 600 punkti eest party jaoks.
                  Lisaks annab Party mängijatele mingi süsteemi alusel special boonuseid, ise olen saanud 50 usd aga kuuldavasti saab ka suuremaid.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #39
                    Re: Partypokker

                    Mulle anti kah kohe lisaks 50$ boonus, aga see rake on haige. Homme hakkan gamblema vist.

                    Comment

                    • Diadema111
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 51

                      #40
                      Re: Partypokker

                      Mängisin partyis umbes 200-osalejaga 6000$ turnat. (freezout)
                      2-3 leveli ajal viskab ette connection lost. (Stäkk oli mingi 5000)
                      Ülejäänud nett töötas. Proovisin ja prooovisin aga ei midagi.
                      Pärast lugesin et pooled vennad olid sit oudis olnud ja netiga mingi probleem.
                      Langesin mingi 21-22 välja, 20 olid ITM.

                      Comment

                      • raudtee(EST)
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 288

                        #41
                        Re: Partypokker

                        Mõned päevad tagasi toksisin ka 8 SNG lauda ja järsku sconnection lost, seda oli varmgi juhtunud. Ülejäänud nett töötas. Egas siis midagi registreerisin ennast pokerstarsi ja cash in.
                        Mingi 5h hiljem sain ka partypokerisse sisse - cash out ja aidaa

                        Comment

                        • kvaliteet
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 122

                          #42
                          Re: Partypokker

                          Algselt postitas Kris


                          keegi seda kasutab et datamineda?

                          Kuidagi riiged leht tundub, ei julge .exe't küll tõmmata.
                          Kasutan ja ei ole rigged.

                          Comment

                          • kvaliteet
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 122

                            #43
                            Re: Partypokker

                            PT ei tea midagi, aga HEMi all on mul määratud lihtsalt auto import folderiks C:\FreePHG_HandHistories

                            Comment

                            • Ahangama
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 615

                              #44
                              Re: Partypokker

                              Keegi Partys NL10 mängib? saab seal shortide vahel kasumit ka teenida üldse? soovitusi?

                              Comment

                              • Raido428
                                Jube Noob
                                • Jun 2009
                                • 156

                                #45
                                Re: Partypokker

                                Algselt postitas Ahangama
                                Keegi Partys NL10 mängib? saab seal shortide vahel kasumit ka teenida üldse? soovitusi?
                                Shortide Nitide pealt teenidki. Ise pead loosemalt mängima.

                                Põhimõtteliselt varastad blainde. Ise tegin nii, et läksin ka shordina (5+shorti)lauda ja varastasin nii kaua kui enam-vähem double up ja siis uus laud.

                                Comment

                                Working...