*** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Xavi
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2012
    • 346

    #331
    Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

    Skrill töötab kenasti.

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #332
      Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

      Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
      Kuidas partyst või teistest litsentsita tubadest raha välja saada ilma tulumaksuta? :D

      Skrill jms töötavad veel, or not?
      Kas on liikuma hakanud mingid tulumaksu kirjad?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #333
        Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
        Kas on liikuma hakanud mingid tulumaksu kirjad?
        Loogish, et liiguvad. Sa ei saanudki kirja????

        Pokkerimängijad ongi ju EMTA prioriteet. See käputäis pokkerimängijaid, kes veel jäänud, siis tuleb see maksuraha kätte saada ja aktsiisiauke lappida. Ülimalt lihtne tõendada ja üleüldse EMTA-l ei ole enam muud teha, kui miski sajakonna inimesega norima hakata või üleüldse nad üles leida.

        Igasugu eraisikutest üürileandjad, taksojuhid, freelancer ehitajad, meelelahutussektor jne. see suht ebaoluline ja vähem tähtsam ning köömes, võrreldes sajakonna pokkerimängijaga.

        Comment

        • Xavi
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2012
          • 346

          #334
          Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

          Kas tõesti väljasuremise äärel,et vaid sada alles?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #335
            Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

            Algselt postitas Xavi Vaata postitust
            Kas tõesti väljasuremise äärel,et vaid sada alles?
            Ei mina ei tea, aga isegi pokkeri kuldajastu tipul kui tõesti oli elukutselisi rohkem, ka siis moodustaks see kogu "varimajandusest" mikroskoopilise osa - isegi, kui kõik oleksid mängnud litsentsita pokkeritubades.

            Comment

            Working...