Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***
Kas kellegil on veel võimatu PokerStarsi sisse saada? Mul viskab mingi inglisekeelse kirja a la server error, etc.. ette. Ehk on mõttekas enam -vähem kohe deinstallida, ja siis reinstall sooritada, või on mingi ajutine Starsi enda viga, mis teatud aja möödudes ise end automaatselt parandab...? Mis Te arvate?
Kas kellegil on veel võimatu PokerStarsi sisse saada? Mul viskab mingi inglisekeelse kirja a la server error, etc.. ette. Ehk on mõttekas enam -vähem kohe deinstallida, ja siis reinstall sooritada, või on mingi ajutine Starsi enda viga, mis teatud aja möödudes ise end automaatselt parandab...? Mis Te arvate?
Comment