*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1201
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas Tarmonator
    FPP'd ei lähe nulli kunagi

    et silverstariks saada pead koguma 1200 VPP'd, seni oled bronze
    Algselt postitas Tarmonator
    FPP'd ei lähe nulli kunagi

    Lähevad kusjuures. Kui sa järgmine aasta ei peaks absoluutselt mängima, tõmmatakse 2011 kõik nulli. Tegelt ka, loe reegleid

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #1202
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas ranka
      Ei viitsi fakte kontrollida aga minu teada, kui kalendri aasta jooksul kogud 0VPP-d siis 1. jaanuaril nullitakse FPP-d.

      Q. Do my FPPs expire?
      A. FFP Credits only expire if you do not earn any FPP Credits within one calendar year. For instance, if you earn any Frequent Player Points in the year 2008, your FPPs will not expire that year. However, if you earn no FPPs in the 2009 calendar year, your FPPs will expire on January 1st, 2010.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #1203
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        bla bla bla...ebaoluline info ;D

        küsimus oli kas need lähevad aasta lõpus nulli. ei lähe ju kui ta praegu mängib seal ;D

        Comment

        • Tohman
          FPP Pro
          • Aug 2009
          • 297

          #1204
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Kas starsis enam wire cashoudi võimalust pole?

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #1205
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Tohman
            Kas starsis enam wire cashoudi võimalust pole?
            On küll, aga 50$ peaks olema väikseim summa, mida niiviisi saab välja võtta.

            Comment

            • Tohman
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 297

              #1206
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Selge, tänud. Tahtsin $10 väla võtta, et uued kaardid osta starsi:)

              Comment

              • Unabomber
                Jube Noob
                • Jun 2009
                • 154

                #1207
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Mul on üks küsimus: Kuidas Pokerstarsis võita? ??? täiesti võimatu rigged site >:( ma olin seal küll lühikest aega, aga ei näinud ühtegi kätt,kus tugevam käsi võidaks:S:S
                ainus võimalus, kuidas seal raha "teenida" on --> cashout-->uninstall

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #1208
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas Tohman
                  Selge, tänud. Tahtsin $10 väla võtta, et uued kaardid osta starsi:)
                  lol, wire transferiga 10$ välja võtta? :D
                  seda ka teate, et pank votab selle pealt 70-90 eeku teenust:D

                  Comment

                  • kardpleier
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 699

                    #1209
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    keegi on kunagi kogematta Check in cashouti teind ve? mul ükskord kogematta läks. Suht stiilne Check tuli otse Atlantast mu postkasti. Küll aga eriti tüütu oli seda vahetada pangas sest 3-4 nädalat läheb mil nad kontrollivad tšeki tausta. Katkestasin selle tehingu starsis ja raha tuli kontole tagasi teenustasuga 35$. Ei soovita kellegile seda varianti...samas tsekk on alles kodus ja päris lahe näeb välja.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #1210
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Unabomber
                      Mul on üks küsimus: Kuidas Pokerstarsis võita? ??? täiesti võimatu rigged site >:( ma olin seal küll lühikest aega, aga ei näinud ühtegi kätt,kus tugevam käsi võidaks:S:S
                      ainus võimalus, kuidas seal raha "teenida" on --> cashout-->uninstall
                      Pokerstarsis kordab neid sunday millioni finaallaudu, niiet kaardid on näha kõigil, ükskord vahtisin tundide viisi ja nõrgem käsi võitis allinne ikka tunduvalt vähem. Mingeid hulle suckoute oli ikka ülivähe. Andis lootust igatahes.

                      Comment

                      • Tohman
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 297

                        #1211
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas Tarmonator
                        lol, wire transferiga 10$ välja võtta? :D
                        seda ka teate, et pank votab selle pealt 70-90 eeku teenust:D
                        Asja iva oli võtta nii, et kokku jääks +$10

                        Comment

                        • CTXrix
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 689

                          #1212
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Kas Starsist saab FPP poest tellida ainult neid asju, mida pokkeriklient näitab (kui võtta cashier - vip store)? Asi selles, et veebilehitsejas olevas poe versioonis on mitmeid asju, mida pokkerikliendi poe nimekirjas pole, ja vastupidi.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #1213
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas CTXrix
                            Kas Starsist saab FPP poest tellida ainult neid asju, mida pokkeriklient näitab (kui võtta cashier - vip store)?
                            Jah, minu teada nad kodulehel olevat poe infot ei uuenda väga tihti.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #1214
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas CTXrix
                              Kas Starsist saab FPP poest tellida ainult neid asju, mida pokkeriklient näitab (kui võtta cashier - vip store)? Asi selles, et veebilehitsejas olevas poe versioonis on mitmeid asju, mida pokkerikliendi poe nimekirjas pole, ja vastupidi.
                              See mida Vip Store kliendi alt näitab, kodulehel kuvatavaid asjad võivad otsas olla.

                              Comment

                              • CTXrix
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 689

                                #1215
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Tänud!

                                Comment

                                Working...