*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #9451
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kas turnad, mis running ajal cancel löödi, kas seal tagastati ka rake mängijatele?

    Comment

    • Nylander
      Jube Noob
      • Oct 2009
      • 175

      #9452
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      veel ei ole midagi vist tagastatud, ei meili ega midagi, ja sisse ka ei saa enam :D nagu paremat päeva ei saanud siis huiamiseks valida :(

      Comment

      • Viiidrik
        Jube Noob
        • Dec 2009
        • 128

        #9453
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        pokerstars.exe ka ei avane nüüd jh? Eile ma sellega sain sisse veel vähemalt.

        Comment

        • Ermii
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 402

          #9454
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Algselt postitas Viiidrik Vaata postitust
          pokerstars.exe ka ei avane nüüd jh? Eile ma sellega sain sisse veel vähemalt.
          sama siin :(

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #9455
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Mul ka kumbki ei tööta, starsi support väitis, et peaks ok olema. Saatsin oma logid jms neile

            Comment

            • Nylander
              Jube Noob
              • Oct 2009
              • 175

              #9456
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Väljavõte 2+2s liikuvast, lõpp paneb ikka pisarateni naerma :D


              Lee Jones @leehjones · 5h 5 hours ago
              . @PokerStars connection issues "mostly" gone, but support q's are backed up & responses are slower than normal. Thanks for your patience.

              Lee Jones @leehjones · Apr 10
              . @PokerStars connection/lag issues appear resolved. Sorry for the trouble & thank you for your understanding.

              Lee Jones @leehjones · Apr 10
              . @PokerStars experiencing connection/lag issues. S/W guys are on it. We'll update you the moment we know more. Thanks for your patience.

              Lee Jones @leehjones · Apr 9
              Seems @PokerStars connection issue is resolved. If you had updater/connection issues, please try again. Thanks for your patience.

              Lee Jones @leehjones · Apr 9
              Some people are having difficulty connecting to @PokerStars (.eu and .com apparently). We're looking into it right now #PleaseStandBy

              Lee Jones @leehjones · Mar 3
              Back to normal @PokerStars. Tourneys will be rolled fwd or back per previous tweets. Thank you for your patience & so sorry for the trouble

              Lee Jones @leehjones · Mar 3
              . We've rolled back @PokerStars tourneys that started during downtime. Roll-forwards are starting. So sorry for the trouble.

              Lee Jones @leehjones · Mar 3
              . @pokerstars tourneys that started during the downtime will ROLL BACK. https://www.pokerstars.com/poker/tou...cancellations/

              Lee Jones @leehjones · Mar 3
              . @PokerStars servers should be back shortly. All tourneys that started before downtime will ROLL FORWARD. https://www.pokerstars.com/poker/tou...cancellations/

              Lee Jones @leehjones · Mar 3
              Hi folks - we know that @PokerStars is down - the software guys are swarming on it. We'll update you the moment we know more. #HangInThere

              Lee Jones @leehjones · Mar 1
              Hey, @PokerStars got to where we are because of customer service, right @JasonSomerville?

              Comment

              • redddman10
                Grinder
                • Aug 2010
                • 703

                #9457
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                ka kumbki ei tööta.krt just kui sitt ilm ja tahaks ajaviiteks pokkerit mängida korra

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #9458
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  korras nüüd

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #9459
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Mulle on mängupiirang üheks aastaks pandud WTF?? Ootan kiiret vastust, sest mulle pole isegi ette teatatud ega hoiatatud mind millestki. Mis põhjusel ja kes on piirangu pannud? Tahtsin täna veel Sunday Stormi satikaid mängida ja vbl seda mängida ja nüüd äkki lambist selline asi?
                    Eile sain veel teate, et peaksin turvalisust oma kontole lisama ja kaks salaküsimust vms sai lisatud, on see sellega seotud?
                    Last edited by Vandalar; 19.04.15, 09:27.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #9460
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Mulle on mängupiirang üheks aastaks pandud WTF?? Ootan kiiret vastust, sest mulle pole isegi ette teatatud ega hoiatatud mind millestki. Mis põhjusel ja kes on piirangu pannud? Tahtsin täna veel Sunday Stormi satikaid mängida ja vbl seda mängida ja nüüd äkki lambist selline asi?
                      Eile sain veel teate, et peaksin turvalisust oma kontole lisama ja kaks salaküsimust vms sai lisatud, on see sellega seotud?
                      Ei usu, et on. Sama asi oli endal.

                      Küll maha võetakse, hiljuti oli sama teema osadel, kui loed mõned postid ülesse.

                      dafoq. Endal sama asi.

                      Last edited by VisaHing; 19.04.15, 09:57.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #9461
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Ok, tänud!

                        Comment

                        • VadAgat
                          Räme Fish
                          • Apr 2015
                          • 3

                          #9462
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Mulle on mängupiirang üheks aastaks pandud WTF?? Ootan kiiret vastust, sest mulle pole isegi ette teatatud ega hoiatatud mind millestki. Mis põhjusel ja kes on piirangu pannud? Tahtsin täna veel Sunday Stormi satikaid mängida ja vbl seda mängida ja nüüd äkki lambist selline asi?
                          Eile sain veel teate, et peaksin turvalisust oma kontole lisama ja kaks salaküsimust vms sai lisatud, on see sellega seotud?
                          Ogo! Ma näen, et ei ole ainuke, kellele täna üllatusena tuli mängupiirang. Ka ei saa aru miks. Ka aastaks. Kirjutasid supporti? Kirjutasin support@pokerstars.ee, vastust ei ole veel :( Tahaks ka teada põhjust

                          We regret to inform you that you are excluded from playing and that we cannot execute you request. Ples contact support@pokerstars.ee for further information.

                          Support ei vasta:( Ja samamoodi eile määrasin küsimused
                          Last edited by VadAgat; 19.04.15, 09:59.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #9463
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Kirjutasin supporti ja panin teema algusesse URGENT, et peaks nagu loodetavasti kiiremini loetama seda. Täna tahaks veel ikkagi Sunday Stormile ka kuidagi pääseda. Muidu ranka on foorumi teemasse pannud, et foorumit rünnati öösel, vbl sellega seoses on Starsi kontosid katsutud brute forceda korduvalt teiste IP-de pealt ja selle pärast kinni pandud, et kindel oleks, et võõrad käed mängija rahadega kuskile dumpima ei läheks?
                            Seda nagu hästi ei usu, et keegi kontole ligi pääses ja pani sellise piirangu- see oleks liiga haige :D

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #9464
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Kirjutasin supporti ja panin teema algusesse URGENT, et peaks nagu loodetavasti kiiremini loetama seda. Täna tahaks veel ikkagi Sunday Stormile ka kuidagi pääseda. Muidu ranka on foorumi teemasse pannud, et foorumit rünnati öösel, vbl sellega seoses on Starsi kontosid katsutud brute forceda korduvalt teiste IP-de pealt ja selle pärast kinni pandud, et kindel oleks, et võõrad käed mängija rahadega kuskile dumpima ei läheks?
                              Seda nagu hästi ei usu, et keegi kontole ligi pääses ja pani sellise piirangu- see oleks liiga haige :D
                              Ma arvan, et aliens.

                              Huvitav, mis selle Starsiga toimub et viimasel ajal nii ebastabiilne kõik on.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #9465
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Nagu miks pean mina olema see, kes ootab mingi kuradi x aja? Kas on raske automaatvastust luua, et mingil x põhjusel on konto suletud ja tehke seda ja seda, kui tahate ennast autentida, et me saaksime olla kindlad, et see ikka sina oled. FOR FUCKS SAKE STARS.
                                Mille jaoks kõik need ja muud autentimise jubinad on siis? Kas support ei saa aru, mida URGENT tähendab või?
                                IMO on oluline siia lisada mõningat infot.
                                http://forumserver.twoplustwo.com/28...stars-1526266/
                                Last edited by Vandalar; 19.04.15, 11:00.

                                Comment

                                Working...