*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #8671
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Olen mõelnud, et äkki on, kuid esialgu püüaks piirduda mingi maalähedase seletusega. Ju võib nende supportist ka küsida, et äkki on sarnast probleemi teistel ka esinenud.

    Sirvi seda: http://social.technet.microsoft.com/...w7itprogeneral

    edit: Nii, suht levinud probleem ATI kaartide + dual monitoridel. Aitama peaks see: "in Win7, Press START+U, open magnifier and set zoom to 100%. It needs to stay open, but it works."

    Uuri lähemalt siit kui tahad sügavamale minna: http://social.technet.microsoft.com/...orum=w7itproui
    Last edited by Dnbftw; 11.12.13, 23:10.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #8672
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Tänud Dnbftw

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #8673
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Serveri restart vist?

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #8674
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
          Serveri restart vist?
          Yeah,just sain väga head lauad ette :D

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #8675
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Pokerstars 7 kliendil tuleb hulgi uusi custom filteerimise võimalusi ja tundub, et saab omale ise kaustu luua, kuhu näiteks turniirigraafikuid tekitada.



            http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=19651

            Comment

            • elrosmeero
              FPP Pro
              • Jan 2011
              • 239

              #8676
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Sain 21, tegin Pokerstarsi uue konto, deposin 450€ sisse (võimalikult palju kasu first deposit bonusest), cahsisin 400€ välja. Olen mänginud umbes 1K kätt@NL5, võitnud 4 dollarit.
              Selle peale küsiti ID kaardist pilti, kuigi olin juba ID kaardi lugejaga reganud, ja bank statementi. Saatsin digiallkirjastatud konto väljavõtte ja pildi. Vastati, et dokumendid on OK, kuid on ainult vaja veel teada, miks ma cashoudin. Vastasin, et on seda raha vaja, mis on ka tõsi, kuna võtsin tuttavalt laenu, et first deposit bonusest rohkem kasu saada ning tahaks nagu tagasi maksta selle nüüd.
              Nüüd saabus email, kus küsitakse kirja pangast, mille ümbrikul oleks näha nii panga kui minu aadress ning uuesti bank statementi, millel oleks panga töötaja poolt pandud tempel peal.
              Ma ei tea, pangast ainus kiri, mis kunagi on tulnud, on see, kui kaart saadeti postkasti. Selle väljavõtte ma võin ju küsida.

              Aga küsimus, miks peab kõik nii üle võlli ajama ? Ei meeldi, et teen cashoudi ja ei jäta raha sisse ning lõikan nii kasu First Deposit Bonusest? Keelake ära siis selline meetod. Cashout on samale kontole, millelt ma deposiidi tegin, pangakonto minu nimel. Lihtsalt ajab kogu jama tigedaks, lubasin nagu järgmise nädala alguses ära maksta, aga hetkel tundub, et homme vaja sammud panga poole seada ja siis alles järgmise nädala lõpuks jõuab kohale. Sellega olen kursis, et pokkeritoad võivad küsida midagi, mis tõestab aadressi, aga et selline teekond tuleb läbida...võiks küsida kõik dokumendid siis kohe alguses ära.
              Last edited by elrosmeero; 13.12.13, 23:55.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #8677
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Sain 21, tegin Pokerstarsi uue konto, deposin 450€ sisse (võimalikult palju kasu first deposit bonusest), cahsisin 400€ välja. Olen mänginud umbes 1K kätt@NL5, võitnud 4 dollarit.
                Selle peale küsiti ID kaardist pilti, kuigi olin juba ID kaardi lugejaga reganud, ja bank statementi. Saatsin digiallkirjastatud konto väljavõtte ja pildi. Vastati, et dokumendid on OK, kuid on ainult vaja veel teada, miks ma cashoudin. Vastasin, et on seda raha vaja, mis on ka tõsi, kuna võtsin tuttavalt laenu, et first deposit bonusest rohkem kasu saada ning tahaks nagu tagasi maksta selle nüüd.
                Nüüd saabus email, kus küsitakse kirja pangast, mille ümbrikul oleks näha nii panga kui minu aadress ning uuesti bank statementi, millel oleks panga töötaja poolt pandud tempel peal.
                Ma ei tea, pangast ainus kiri, mis kunagi on tulnud, on see, kui kaart saadeti postkasti. Selle väljavõtte ma võin ju küsida.

                Aga küsimus, miks peab kõik nii üle võlli ajama ? Ei meeldi, et teen cashoudi ja ei jäta raha sisse ning lõikan nii kasu First Deposit Bonusest? Keelake ära siis selline meetod. Cashout on samale kontole, millelt ma deposiidi tegin, pangakonto minu nimel. Lihtsalt ajab kogu jama tigedaks, lubasin nagu järgmise nädala alguses ära maksta, aga hetkel tundub, et homme vaja sammud panga poole seada ja siis alles järgmise nädala lõpuks jõuab kohale. Sellega olen kursis, et pokkeritoad võivad küsida midagi, mis tõestab aadressi, aga et selline teekond tuleb läbida...võiks küsida kõik dokumendid siis kohe alguses ära.
                arvavad et sa oled suller.

                samas firtst deposit bonus+chromestar. Kokkuvõttes maksad ikka rohkem raket kui välja saad, et nn hiinlaste kombel abuseda

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #8678
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
                  Sain 21, tegin Pokerstarsi uue konto, deposin 450€ sisse (võimalikult palju kasu first deposit bonusest), cahsisin 400€ välja. Olen mänginud umbes 1K kätt@NL5, võitnud 4 dollarit.
                  Selle peale küsiti ID kaardist pilti, kuigi olin juba ID kaardi lugejaga reganud, ja bank statementi. Saatsin digiallkirjastatud konto väljavõtte ja pildi. Vastati, et dokumendid on OK, kuid on ainult vaja veel teada, miks ma cashoudin. Vastasin, et on seda raha vaja, mis on ka tõsi, kuna võtsin tuttavalt laenu, et first deposit bonusest rohkem kasu saada ning tahaks nagu tagasi maksta selle nüüd.
                  Nüüd saabus email, kus küsitakse kirja pangast, mille ümbrikul oleks näha nii panga kui minu aadress ning uuesti bank statementi, millel oleks panga töötaja poolt pandud tempel peal.
                  Ma ei tea, pangast ainus kiri, mis kunagi on tulnud, on see, kui kaart saadeti postkasti. Selle väljavõtte ma võin ju küsida.

                  Aga küsimus, miks peab kõik nii üle võlli ajama ? Ei meeldi, et teen cashoudi ja ei jäta raha sisse ning lõikan nii kasu First Deposit Bonusest? Keelake ära siis selline meetod. Cashout on samale kontole, millelt ma deposiidi tegin, pangakonto minu nimel. Lihtsalt ajab kogu jama tigedaks, lubasin nagu järgmise nädala alguses ära maksta, aga hetkel tundub, et homme vaja sammud panga poole seada ja siis alles järgmise nädala lõpuks jõuab kohale. Sellega olen kursis, et pokkeritoad võivad küsida midagi, mis tõestab aadressi, aga et selline teekond tuleb läbida...võiks küsida kõik dokumendid siis kohe alguses ära.

                  See Know Your Customer nuss tagab, et nende litsentsinõuded täidetud + obv vahest harva mõni loobub cahsoutist selle nussi peale.

                  Winamaxis oli vaja konto ownership tõestada ja ei pidanud pangast ametlikku tõendit tellima. Piisas ka panga poolsest lihtkirjast. SEBis on kaks võimalust, kus ühe eest tuleb tasuda ning peaks olema digiallkirjaga dokument, kui lihtkirja ei taha kontorist tuua. Teine võimalus on panga keskkonnas saata kiri, ning paluda neil saata sulle nii panga postkasti, kui mailipostkatsi kiri, kus on välja toodud kõik su andmed, mis neil sinu okhta on.
                  Vaata, et su starsi aadress oleks sama, mis pangakontol, ja peaks läbi minema.

                  Ise olen saanud selle kaardi koju saatmise kirja screenshotiga ka verifitud, kui olen sinna pildile kuhugi nurka ID kaardi ka susanud.

                  Kõige kindlam variant on see tõend küsida, aga kui põhimõtteliselt ei taha alla protsendi oma cashoutist mingi lambi paberi eest maksta, siis proovi seda tasuta varianti enne.

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #8679
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Eile olin ühes lauas kahe Taani mängijaga, kes mõlemad mängisid kahes ühes ja samas mängus, istusid sarnaselt risti üle laua teineteisest. Esialgu ei pannud midagi tähele, kuid aja möödudes hakkas asi pisut kahtlane tunduma, et nad mängivad mingitmoodi kokku, sest igakord, kui omavahel mängiti, siis pm chekiti maha ja kui üks avas, keegi ülejäänud mängijatest callis, teine taanlane raisis suurelt, siis esimene foldis ja vastupidi.

                    Kuna endal ei ole mingit kokkupuudet kokkumänguga enne olnud, siis ei oska ja saa ma seda 100% väita, et tegu sellega oli. Üks OK regular tõstatas selle teema ka chatis ja juhtis tähelepanu sellele, et nad mängivad kahel laual ja käituvad mõlemas lauas täpselt samamoodi. Peale seda, kui regular chatis selle teema tõstatas, läks üks neist kahest mängijast mõlemast lauast minema.

                    On kellelgi mingeid kogemusi selliste olukordadega seoses? Kas peaksin Starsile märku andma? Sain aru, et antud regular plaanis seda küll teha.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #8680
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Kirjuta julgelt supporti oma lugu jep.

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #8681
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Olen korduvalt supporti kirjutanud kui collusioni kahtlustan ja alati tuleb mingi suurematsorti uurimine, nii et soovitan seda kindlasti.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #8682
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Kui väga idioodid on, siis pole mõtet reportida. Osad eriti lollid colluderid bloativad ise nii potte ja on selleks ajaks ennast ära committinud kui foldida tahaks.

                          Muidu ikka reporti, nagu soovitati.

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #8683
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Kust ma Starsi color codingu faili leida võiksin?

                            Edit/// Või on color coding ja noted ühes failis?
                            Last edited by bluelite; 17.12.13, 18:55.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #8684
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                              Kust ma Starsi color codingu faili leida võiksin?

                              Edit/// Või on color coding ja noted ühes failis?
                              sama fail

                              valikud > mängija märkmed ,sealt leiad muidu asukoha

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #8685
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                                Kust ma Starsi color codingu faili leida võiksin?

                                Edit/// Või on color coding ja noted ühes failis?
                                Sama fail, Help>Open My Settings Folder.

                                Comment

                                Working...