*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • panama1900
    Räme Fish
    • Sep 2010
    • 16

    #8701
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kas kellegil on veel võimatu PokerStarsi sisse saada? Mul viskab mingi inglisekeelse kirja a la server error, etc.. ette. Ehk on mõttekas enam -vähem kohe deinstallida, ja siis reinstall sooritada, või on mingi ajutine Starsi enda viga, mis teatud aja möödudes ise end automaatselt parandab...? Mis Te arvate?

    Comment

    • estdonk
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2011
      • 450

      #8702
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      proovi läbi program files>Pokerstars.exe käivitada. Desktopi file on tavaliselt pokerstarsupdate.exe ja võibolla see kalane.

      Comment

      • panama1900
        Räme Fish
        • Sep 2010
        • 16

        #8703
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Aitäh, estdonk! Saingi niimoodi sisse...4 aastat Starsis mänginud, aga enne pole nii juhtunud,,D`))..

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #8704
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Kui kellelgi veel .ee kliendil mingit update errorit annab ja supporti saadab screenshoti vms, siis lisage logifile ka Helpi alt.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #8705
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Tervitus härrased !

            Selline case, et pokerstarsis vedeleb 8400 FPP-d. Pole olnud eriline grindija ps-is pikemat aega juba, tasemeks näitab bronzestar. Mis tegevus oleks max value nende kasutamisel ? Tänud !

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #8706
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Imo on 235FPP Sunday Storm 6-max HT SNG-d parimad. Top2 saad pileti, piletid saad T-rahaks muuta sellega siis turnasi/SNGsi teha.

              Comment

              • nocaring
                Räme Fish
                • Jun 2011
                • 24

                #8707
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                lihtsalt küsin üle, fpp-d ei lähe aasta lõpus nulli ega ju ?

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #8708
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Ei lähe.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #8709
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                    Tervitus härrased !

                    Selline case, et pokerstarsis vedeleb 8400 FPP-d. Pole olnud eriline grindija ps-is pikemat aega juba, tasemeks näitab bronzestar. Mis tegevus oleks max value nende kasutamisel ? Tänud !
                    Algselt postitas Romka Vaata postitust
                    Imo on 235FPP Sunday Storm 6-max HT SNG-d parimad. Top2 saad pileti, piletid saad T-rahaks muuta sellega siis turnasi/SNGsi teha.
                    Imselt jamh.

                    Direct cashi saaksid bronzestarina 80$.

                    8400 FPP eest saad lasta / 235 FPP = 35 korda. Ütleme, et iga kolmandaga saad pileti ehk 11 piletit = 121 T$ .

                    Isegi sitemal juhul kui iga neljandaga siis = 35/4=8 . 8*11= 88T$

                    Pärast laseks 7$ HTHU-sid T$ eest.

                    Comment

                    • Cyber
                      Räme Fish
                      • Jul 2013
                      • 1

                      #8710
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Kui Eestisse direct bank transferiga väljamakse teed siis tuleb panga nime alla sisestada "Swedbank AS" mitte lihtsalt Swedbank?

                      Kui nii ja ülekanne tehtud ja lihalt "Swedbank" kirjutanud panga nime alla siis see raha lootusetult kadunud? (ülejäänud info kõik õige)

                      Tänud ette kui keegi vastada viitsib.
                      Last edited by Cyber; 28.12.13, 01:26.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #8711
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Kui nii ja ülekanne tehtud ja lihalt "Swedbank" kirjutanud panga nime alla siis see raha lootusetult kadunud? (ülejäänud info kõik õige)
                        99.99% tõenäousega liigub raha õigesse kohta. Ega naljapärast ei küsita swift koodi, mis on ainulaadne,aadressi jne
                        Teoreetilislt peaks piisama ka ainult iban konto nr-st

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #8712
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Jep ära muretse :D Ei ole midagi lootuslikult kadunud.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #8713
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                            Tervitus härrased !

                            Selline case, et pokerstarsis vedeleb 8400 FPP-d. Pole olnud eriline grindija ps-is pikemat aega juba, tasemeks näitab bronzestar. Mis tegevus oleks max value nende kasutamisel ? Tänud !
                            Ma arvan, et max EV saad 21men satidelt Stormile 210FPP turbo 6 saavad ticketi.

                            Igati parem kui hyperitest järjest venerambodelt coolereid riverisse saada ja field väga soft tavaliselt.

                            Comment

                            • ridariässa
                              Räme Fish
                              • Apr 2011
                              • 7

                              #8714
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Küsimus uue kasutaja 600 boonuse kohta. Kui kanda starsi kohe 600 peale on mul aega 4 või 6 kuud selle lahti mängimiseks? KKK all ütleb, et 6 kuud aga lugesin välja boonuse pealehe näitelt, et 4.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #8715
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Kui kõik 600$ korraga, siis 120 päeva. Kui näiteks korraga 400$, siis 120 päeva selle vabastamiseks ja võid 60 päeva jooksul kanda ülejäänud 200$, mille vabastamiseks saad omakorda 120 päeva. Kokku tuleb kuni 180 päeva kui jupikaupa kannad.

                                Edit: tundub seega mõttekas kanda jupikaupa, aga selles on asja konks, et siis sa ei saa enne viimase osamakse tegemist raha välja kanda, sest siis kaob ülejäänud boonuse saamise võimalus ära.
                                Last edited by ristijeesus; 29.12.13, 11:16.

                                Comment

                                Working...