*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2446
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Sain oma coachilt huvitava idee .. supernovad teada pärast saavas seda conierge vms servist kasutada ... ja pidavat nii saama, et saad starsile esitada mingeid ostu tsekke (ala l2pparid, telkud jne), väärtus peab olema üle 500 daala ja converditakse v2ga hea kursga fpp to $$. ta sai 93k fpp eest 1,5k daala ja nagu instant cashi näol .. korra kuus pidi saama kasutama seda (tho mingi 5-6 päeva võib neil processimisega minna, et insta kohe ei saa klotsi)

    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #2447
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      kes su coach on?

      Comment

      • Susanna372
        Räme Fish
        • Mar 2010
        • 1

        #2448
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Tere! Küsimus selline, et ühes arvutis on installitud Pokerstars ".com" lehelt ning teisel arvutil on installitud ".net" lehelt. Viimase arvutiga ei ole aga võimalik kahjuks paljusid asju vaadata (nt. "otsi mängijat", "kassa" seisu, ja ka pilti pole.) Nüüdseks on Maksu- ja Tolliamet ".com" lehekülje blokeerinud. Kas sellisel juhul ei olegi võimalik teise arvutisse see nö. suuremate valikutega Stars installida või on see siiski kuidagi võimalik ? Tänud vastajale :)

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #2449
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          tsauka! :)
          Kui sa tahad .com lõpuga saidile minna, siis pead oma dns vms andmed ära muutma.
          Mul tegi poiss seda :D
          Aga siin foorumis on sellest juttu

          vaata siit:
          Last edited by Jennifer; 23.03.10, 17:52.

          Comment

          • blah
            Jube Noob
            • Jul 2009
            • 185

            #2450
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            kus perses need monte carlo turnad on, tourney--> reiognal alt kyll ei leia

            Comment

            • no_limit
              Jube Noob
              • Mar 2009
              • 139

              #2451
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Kas keegi oskab pakkuda millal võiks järgmine reload boonus tulla. Mäletan, et keegi kunagi postitas millal need reloadid tulevad.

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #2452
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas blah Vaata postitust
                kus perses need monte carlo turnad on, tourney--> reiognal alt kyll ei leia
                Vaata hoolikamalt.

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #2453
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Kuidas nüüd peale lehtede kinni panekut raha sisse/välja kandega on ? Kui proge arvutis ja kasutaja olemas saab ikka oma krediit kaardiga raha kanda?

                  Comment

                  • madisle
                    Jube Noob
                    • May 2009
                    • 115

                    #2454
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Sain Monte Carlo weekly finali pileti. Kas seda kuidagi müüa on võimalik?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #2455
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #2456
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Kas see on samuti 21+?:D

                        Comment

                        • madisle
                          Jube Noob
                          • May 2009
                          • 115

                          #2457
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          ....pääsevad kolm paremat igalt freeroll-turniirilt nädala finaali, kus omakorda on igal pühapäeval neli Monte Carlo PRO Expedition auhinnapaketti garanteeritud....

                          Kas mitte vastupidi polnud, et 4 paremat saavad freerollilt pileti pühapäevasesse finaali ja finaali 3 paremat saavad auhinnapaketid?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2458
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Vot seda mina ei tea, sest ise enam Starsis ei mängin ning mina edastan ainult pressiteateid. Kui ongi nii siis PokerStars (või nende meediavahendajad) levitavad valeteateid ning kindlasti saadan neile sellekohta ka kaebekirja.

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #2459
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              mis vahet on stars.net ja .com-il?

                              Comment

                              • r3o
                                FPP Pro
                                • Apr 2009
                                • 260

                                #2460
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                .com on eestis illegaalne

                                Tõsisemalt rääkides .net-is ei saa real money mänge mängida

                                Comment

                                Working...