*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #2431
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Täitsa asjalikud. Ise kasutan ja mingeid probleeme pole olnud.
    tellin siis ka ära. ma algul mõtlesin seda pusa osta, aga kui irl ära nägin tolle kadus isu ära.
    e: krt ei müüa hetkel seda
    Last edited by ingu; 21.03.10, 23:41.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2432
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      niihh.. ma nüüd mingi nõks üle kahe kuu starsis mänginud.. Goldstar on VIP level ja ca 7k on FPP'sid.. tasub mul neid alles hoida või mis asjalikku ma nendega teha võiksin? mingi 5k punkte raiskasin mingi hetk insta cash boonusele vms.. on neid mingi aeg uuetsi tulemas?

      Comment

      • Nylander
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 175

        #2433
        starsi support kiri hiina keeles

        selline probleem et olen hakanud saama starsi support kirju hiina keeles, et siis kas see hoti või starsi viga?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #2434
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          niihh.. ma nüüd mingi nõks üle kahe kuu starsis mänginud.. Goldstar on VIP level ja ca 7k on FPP'sid.. tasub mul neid alles hoida või mis asjalikku ma nendega teha võiksin? mingi 5k punkte raiskasin mingi hetk insta cash boonusele vms.. on neid mingi aeg uuetsi tulemas?
          Ma kogun FPPsi oodates mingeid insta cashe, soodus boonuseid või siis suurema boonuse tarvis. Hetkel kusagil 19k koos. Väga ei näe mõtet millegile ära raiskamiseks, kui just head satikad pole.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #2435
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            niihh.. ma nüüd mingi nõks üle kahe kuu starsis mänginud.. Goldstar on VIP level ja ca 7k on FPP'sid.. tasub mul neid alles hoida või mis asjalikku ma nendega teha võiksin? mingi 5k punkte raiskasin mingi hetk insta cash boonusele vms.. on neid mingi aeg uuetsi tulemas?
            kogu 13500 kokku siis võta pilet sunday millile paned selle kinni ja voilaa asjaette läinud punnid.

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #2436
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Mul 2450.. neid kuradi 20 punkti 1k guranteed ei viitsi küll teha. Hetkel pole punkte juurde kah tulemas. Mida soovitate ?

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #2437
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Telli mingi raamat äkki?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2438
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  shark looma

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #2439
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                    Telli mingi raamat äkki?
                    Raamatutega on see jama, et mu inglisekeel ei ole nii hea, et kõigest ilusti aru saaksin.

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    shark looma

                    Comment

                    • saldejumpus
                      Räme Fish
                      • Aug 2009
                      • 7

                      #2440
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      suht head on 84 FPP 6max sateliidid, 2 esimest saavad pileti 3,3 daala 50k turnale ja kolmas saab punktid tagasi, algstäkk 750

                      Comment

                      • taasver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 584

                        #2441
                        Re: starsi support kiri hiina keeles

                        Algselt postitas makuke1 Vaata postitust
                        selline probleem et olen hakanud saama starsi support kirju hiina keeles, et siis kas see hoti või starsi viga?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Nüüd pead hiina keele ära õppima.

                        A kui ei viitsi siis vb aitab starsi lobbys ülevalt Language - Email in - ....

                        Comment

                        • maikhell
                          Räme Fish
                          • Jan 2009
                          • 6

                          #2442
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Mul 24,5K FPP-d. Mõtlesin, et kogun 29K kokku ja tellin PS3-e, mis Eestis poes 6500kr on ja müün selle siis veits odavamalt maha. Või saab neid punkte kuidagi kasulikumalt kasutada? Eesmärgiks siis raha

                          Comment

                          • imthcplant
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 737

                            #2443
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Osta turniiri pileteid....Pakun et nende 24k punide eest saaksid korralikele turnadele ostes rohkem kui PS3 eest... Ja PS3 pead hakkama veel äritsema ka... Ja lõpuks annaksid mingi lambi rahaga ära selle :D

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2444
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              5,2k euronicsis, ilmselt saaks veel odavamalt, minule tuleb starsi ps3 364 daala eest, ehk 4.2k eeki ... mõttetu äri, pigem hävid ise

                              Comment

                              • StripPoker
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 609

                                #2445
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Olen mõelnud, et neid punkte võiks ka vaba valikuga müüa... las huvilised valivad starsi poest kraami ise välja ja teevad pakkumised. Kui on niisama sissecashimisest kasulikum siis miks mitte. Ei ole aga eriti tõesti mõtet ise mingit kraami ära tellida ja siis üritada seda siin maha parseldada... liiga riskantne ja vaevalt, et kasumlik tegevus sel kujul.

                                Comment

                                Working...