*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #2416
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kasuta netellerit

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #2417
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
      Proovisin Starsi depot teha. SEB-s koodikaardiga max. 3k depo seega proovisin ID kaardiga maksta. Tuli error "Your ID-card is not found or your ID-card session is closed. Please close all browser windows and try again." Samas ID kaartiga panka saan sisse vabalt logida. Mida teha? :(
      IE või firefox?
      Kui firefox siis proovi IE

      Comment

      • $Lauri$
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 479

        #2418
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Avastasin just, et ei pääse IE-ga üldse pokerstars.com lehele ligi, samas Mozillaga pääsen. Olen google DNS ära teinud...

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #2419
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          kehvasti tegid, works perfectly

          Comment

          • ActionJackson
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 231

            #2420
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Proovi IE cache tühjaks teha. Tools->Internet options->General->Browsing history->Delete... ja sealt ülevalt esimene nupp. Või lihtsama lähenemisena võid ka proovida ctrl+F5, mis sunnib brauseri alati internetist lehte uuendama, cachet vahele jättes.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2421
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              hansapank v2ljastab neid .. liivalaia tänav tallinnas
              Sõber puhka päevake!

              Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
              Minu arust on leveldamine hea. Paneb inimesed on vigade peale mõtlema ja arendab neid. Lõpuks enam ei ole loll, oled tark ja teenid palju krõbisevat.
              Strateegia/Küsimuste teemad ei ole kohad trollimiseks ja leveldamiseks.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #2422
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Sõber puhka päevake!



                Strateegia/Küsimuste teemad ei ole kohad trollimiseks ja leveldamiseks.
                Kas see post on fine?

                http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=307

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2423
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  On level? Valetan midagi?

                  edit: trollin?

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #2424
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    ffs, mul on hallukad vist.
                    Last edited by HU grinder; 20.03.10, 00:18. Põhjus: Panin postiga väga puusse algul.

                    Comment

                    • Tarq666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 814

                      #2425
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas vapsik
                      Suured tähed juba alustuseks.
                      Alustuseks võiks alustada sellest, et ranka postitused on üleüldiselt väga kasulikud ja informatiivsed. Mingi üksiku posti kallal norima hakata on minu arvates kohatu. Need postid lihtsalt näitavad, et tegemist on tavalise inimesega, mitte iga sammu ette kalkuleeriva robotiga. Arvan, et keegi ei oota siin moderaatoritelt ülieeskuju ja musternäidiseks olemist. Inimeste eripärad tulevad siin foorumis väga hästi välja ja minu arvates pole selles midagi halba, pigem positiivne.
                      Last edited by Tarq666; 20.03.10, 05:24.

                      Comment

                      • $Lauri$
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 479

                        #2426
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas ActionJackson Vaata postitust
                        Proovi IE cache tühjaks teha. Tools->Internet options->General->Browsing history->Delete... ja sealt ülevalt esimene nupp. Või lihtsama lähenemisena võid ka proovida ctrl+F5, mis sunnib brauseri alati internetist lehte uuendama, cachet vahele jättes.


                        Kõike proovinud juba, lihtsalt ei saa tehtud.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2427
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          keegi oskab öelda kuidas see vpp starsis utli, kui pot on 8 daala siis jagatakse kõigile vpp? krt meelest l2ind

                          Comment

                          • StripPoker
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 609

                            #2428
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Võrdselt kõigile, kellele alguses kaardid kätte jagati. Ka preflop foldijad saavad ikka VPPd kätte.

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #2429
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              nende klappide kohta mis 2150 punkti maksavad oskab keegi miskit rääkida?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #2430
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Täitsa asjalikud. Ise kasutan ja mingeid probleeme pole olnud.

                                Comment

                                Working...