*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raaids
    Grinder
    • Mar 2009
    • 606

    #2401
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    keegi ei tea kas seda security Tokenit saab eestist kuskilt ka osta või on see mingi eraldi pokerstarsi jaoks ainult?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #2402
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      hansapank v2ljastab neid .. liivalaia tänav tallinnas

      Comment

      • ActionJackson
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 231

        #2403
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Leits, leveldamise teema on seal kusagil "mujal"!

        raaids, neid security tokeneid saab väljastada vaid see asutus, kes neid kasutab ja kelle turvasüsteemiga need tokenid seotud on. Seega lühike vastus sinu küsimusele oleks "ei".

        Comment

        • StripPoker
          Grinder
          • Sep 2009
          • 609

          #2404
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Ei ole nagu eriti mõtet tõesti leveldada - väga värsked pokkerihuvilised ei saa just hästi nendele pihta. Igas teises teemas on "leveli-leits" juba sees :)

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #2405
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Minu arust on leveldamine hea. Paneb inimesed on vigade peale mõtlema ja arendab neid. Lõpuks enam ei ole loll, oled tark ja teenid palju krõbisevat.

            Comment

            • StripPoker
              Grinder
              • Sep 2009
              • 609

              #2406
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Level ei ole nüüd küll kedagi targaks teinud :D

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #2407
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Mind on küll. Kui ikka lasen mingi megaidiootse mõtte välja ja lastakse üks mõnusalt irooniline level, siis olen alati korralikult asja üle mõelnud ja järgmine kord ikka mõtlen ka, kui postitan.

                Comment

                • StripPoker
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 609

                  #2408
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  OK, Sinu puhul see tõesti kehtib ja oled auga välja teeninud leveldamise :D

                  Comment

                  • Allanaator13
                    FPP Pro
                    • Sep 2009
                    • 285

                    #2409
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas ingu Vaata postitust
                    http://www.pokerstars.com/vip/store/...ing&prod=cl-29
                    Kas keegi on selle ostnud? On päriselt sama ilus kui pildil?


                    E: fak ma ei vaadanudki, et out of stock, juhul kui kellegil sellist tutikat 176 cm pikkusele seisma peaks andke teada :D
                    No maitea kas mina sain mingi praagi või midagi muud, igatahes sellist värvi oli minu pusa. Mingi pleekinud pruun.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #2410
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Näitena toon Full Tildi: Seal salvestab automaatselt mu laudade asukoha ekraanil ära ja igakord kui avan laudu potsatavad nad vanadele ja õigetele kohtadele. Teiseks on FT-s automaatselt wait for big blind ning auto post blind. Kuidas ma PS-is selle nii sättida saan?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2411
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                        Näitena toon Full Tildi: Seal salvestab automaatselt mu laudade asukoha ekraanil ära ja igakord kui avan laudu potsatavad nad vanadele ja õigetele kohtadele. Teiseks on FT-s automaatselt wait for big blind ning auto post blind. Kuidas ma PS-is selle nii sättida saan?
                        puuhh.. kui sa custom layouti salvestad.. siis uuesti laudu avades kasutab vaikimisi seda layouti..

                        wait for big blindi teema on starsis porno.. erinevatel laudadel (fast ja tavalised lauad) on erinevad süsteemid... haige süsteem.. seal polegi ühest lahendust:-(

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #2412
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Sarnase uudisega Pop-Up ilmus täna PS logides

                          Bi-Lingual Customer Services Representative - London
                          Job Title: Bi-Lingual Customer Services Representative
                          Division Support
                          Location London
                          Reports to: 1st Line Manager
                          Job Purpose

                          We are seeking bilingual representatives to work from our London, UK Office who are fluent in the following languages:
                          German / Slovenian / Ukrainian / Dutch / Estonian / French / Portuguese

                          Et otsitakse ka inimesi kes oskavad Eesti keelt, mingid plaanid peaks siis olema.

                          Comment

                          • ActionJackson
                            FPP Pro
                            • Jan 2009
                            • 231

                            #2413
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Et kellel PSis mängimisest siiber ja mängivad mujal, kandideerigu julgelt? PS oma töötajatel enda saidil vist ju et mängida ei luba?

                            Comment

                            • blah
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 185

                              #2414
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                              Sarnase uudisega Pop-Up ilmus täna PS logides

                              Bi-Lingual Customer Services Representative - London
                              Job Title: Bi-Lingual Customer Services Representative
                              Division Support
                              Location London
                              Reports to: 1st Line Manager
                              Job Purpose

                              We are seeking bilingual representatives to work from our London, UK Office who are fluent in the following languages:
                              German / Slovenian / Ukrainian / Dutch / Estonian / French / Portuguese

                              Et otsitakse ka inimesi kes oskavad Eesti keelt, mingid plaanid peaks siis olema.

                              http://www.pokerstars.com/about/careers/
                              super, suurendab kõvasti lootust et litsents hangitakse.vähemalt.
                              Last edited by blah; 18.03.10, 21:27.

                              Comment

                              • $Lauri$
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2009
                                • 479

                                #2415
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Proovisin Starsi depot teha. SEB-s koodikaardiga max. 3k depo seega proovisin ID kaardiga maksta. Tuli error "Your ID-card is not found or your ID-card session is closed. Please close all browser windows and try again." Samas ID kaartiga panka saan sisse vabalt logida. Mida teha? :(
                                Last edited by $Lauri$; 18.03.10, 22:38.

                                Comment

                                Working...