Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***
ootoot.. et nagu läbi MB ülejäänut ei saagi kanda? mis jutt see nüüd on. ma olen kohe kindllasti kandnud kordades rohkem välja kui sisse raha ja phuiphuiphui senimaani küll probleeme ei ole olnud. kui sisse olen kandnud 100$ siis välja sama kanalit kaudud ka 2k$ ja esimene kord ainult tuli kiri et kui üle 1k$ hoiad arvel siis on see su enda risk või mida iganes, kuid muid jamasi nagu ei olnud.
Algselt postitas Tigrano
Vaata postitust
Comment