*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #1006
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Ei lihtsalt kannad oma 100$ mis läbi MB deposiitisid tagasi välja läbi MB ja ylejäänud rahaga, mis pokkerikontol tee mis tahad, kanna läbi panga või muid teid pidi.
    ootoot.. et nagu läbi MB ülejäänut ei saagi kanda? mis jutt see nüüd on. ma olen kohe kindllasti kandnud kordades rohkem välja kui sisse raha ja phuiphuiphui senimaani küll probleeme ei ole olnud. kui sisse olen kandnud 100$ siis välja sama kanalit kaudud ka 2k$ ja esimene kord ainult tuli kiri et kui üle 1k$ hoiad arvel siis on see su enda risk või mida iganes, kuid muid jamasi nagu ei olnud.

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #1007
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
      ootoot.. et nagu läbi MB ülejäänut ei saagi kanda? mis jutt see nüüd on. ma olen kohe kindllasti kandnud kordades rohkem välja kui sisse raha ja phuiphuiphui senimaani küll probleeme ei ole olnud. kui sisse olen kandnud 100$ siis välja sama kanalit kaudud ka 2k$ ja esimene kord ainult tuli kiri et kui üle 1k$ hoiad arvel siis on see su enda risk või mida iganes, kuid muid jamasi nagu ei olnud.
      100 taala PEAD kandma läbi moneybookersi tagasi, ülejäänud VÕID kanda ka mujalt (võid ka moneybookersist).

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #1008
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        okidoki:)

        E: Kas keegi on juba uue eur kaardi kätte ka saanud? või tulebki see kaks ädalat:S

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #1009
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Sain täna oma uue kaardi kätte (Y)

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #1010
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            14 päeva läheb kaardiga aega ja parool tuleb jälle 2 kuud?

            Comment

            • B3ckha
              Julm Donk
              • Apr 2009
              • 84

              #1011
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Reference number on viitenumber eksole?
              Kui ma hakkan MB-sse raha peale panema, siis kõigepealt pean ootama üle 30min, et nende boss (We are waiting for confirmation from our provider. Please be patient) nõustuks vastu võtma raha?
              Kui ma üritan need andmed lihtsalt swedi sisse panna, siis ütleb et viitenumber ei vasta nõudele.
              Kas ma teen midagi valesti?

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #1012
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Uus kaart tuli kohale 7 päeva (5 tööpäeva) pärast välja kuulutamist (ehk siis teele pandi 03.01.2011 ja kohal oli 10.01.2011). PIN pole veel saabunud. Niiet järjekordne suur pluss MB'le.

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #1013
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Algselt postitas B3ckha Vaata postitust
                  Reference number on viitenumber eksole?
                  Kui ma hakkan MB-sse raha peale panema, siis kõigepealt pean ootama üle 30min, et nende boss (We are waiting for confirmation from our provider. Please be patient) nõustuks vastu võtma raha?
                  Kui ma üritan need andmed lihtsalt swedi sisse panna, siis ütleb et viitenumber ei vasta nõudele.
                  Kas ma teen midagi valesti?
                  Reference number on selgitus. Viitenumbrit ei sisesta makse tegemisel

                  Comment

                  • B3ckha
                    Julm Donk
                    • Apr 2009
                    • 84

                    #1014
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    JEEEE, panin selgitusse selle numbri, tegin makse ära, aga MB-s seda raha ei ole.
                    Kui 1. korda kannan raha siis nad tahavad ID koopiat ka?
                    Paneb lihtsalt muretsema, et on kirjas et peaks insta kohal olema, aga insta nüüd küll ei ole:(

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #1015
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Nagu olen lugenud siit teemast, siis insta on küll üksikud korrad see toiminud. Praktika näitab, et alati kõvasti kauem.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #1016
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                        Nagu olen lugenud siit teemast, siis insta on küll üksikud korrad see toiminud. Praktika näitab, et alati kõvasti kauem.
                        Praktika näitab seda, et 90% nendest siinse teema inimestest on ise süüdi selles, et see insta ei ole. Testisin, aega läks 2 minutit.

                        Comment

                        • individual88
                          Julm Donk
                          • Feb 2009
                          • 44

                          #1017
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Mul sama teema, kogemata panin valesti ja nüüd raha jooksus kuskil support on ka enamasti värdjalt automatiseeritud et kuskil nurgatagant peab oma asju ajama! Kuidagi peaks ikka raha kätte saama seal või siis peaks see mingi viivitusega MB kontole ikka laekuma? Keegi foorumlastest ei oska öelda ikka selle teema koha pealt midagi?

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #1018
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Eehh, mul pole küll senimaani kannetega probleeme tulnud, tuleb 0-5 minutiga kohale.

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #1019
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Algselt postitas individual88 Vaata postitust
                              Mul sama teema, kogemata panin valesti ja nüüd raha jooksus kuskil support on ka enamasti värdjalt automatiseeritud et kuskil nurgatagant peab oma asju ajama! Kuidagi peaks ikka raha kätte saama seal või siis peaks see mingi viivitusega MB kontole ikka laekuma? Keegi foorumlastest ei oska öelda ikka selle teema koha pealt midagi?
                              Esimese sammuna võtad asja rahulikult. Teise sammuna homme kui kell on UK's 09.00 saanud, avad oma skype'i, trükid sisse moneybookersi klienditeeninduse telefoninumbri, mille sa leiad nende koduleheküljelt. Kolmanda sammuna kirjeldad neile oma muret võimalikult täpselt ja proovid jätta mulje kui enesekindlast inimesest, et vajadusel suurendada nende töö efektiivsust. Ühtlasi soovitan ka koheselt ära saata vajalikud dokumendid(ID+aadress).

                              Comment

                              • Blacktor
                                Jube Noob
                                • Dec 2010
                                • 112

                                #1020
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Algselt postitas B3ckha Vaata postitust
                                JEEEE, panin selgitusse selle numbri, tegin makse ära, aga MB-s seda raha ei ole.
                                Kui 1. korda kannan raha siis nad tahavad ID koopiat ka?
                                Paneb lihtsalt muretsema, et on kirjas et peaks insta kohal olema, aga insta nüüd küll ei ole:(


                                Kui sa ülekande peale 23:00 tegid siis se samalpäeval ei jõugi.

                                Comment

                                Working...