...MB peale solvusin tõesti aastaid tagasi, kui külmalt konto pandi kinni nii mul kui ka sõbral ning lahti neid kunagi ei saanud. Papp muidugi kofiskeeriti ära.
Kas mingisugust tagasisidet ja põhjendusi ikka anti või lihtsalt blokk peale ja ignore? Kui nii, siis mida ise arvad põhjuseks olevat? Päris lampi ikka nii ei saa ju, midagi (kasvõi mitte reeglite vastast aga nende poolt valesti mõistetavat) pidi ju olema...
Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***
Aga kui oled Netelleris VIP on kõik pmst kõik tasuta + summad, millega saab päevas arveldada on suuremad. Kokkuvõttes on kõige parem niiviisi, kui on mõlemad olemas.
Siin eespool räägiti, et ka tavakasutajatel on supporti mailides tokeni võimalus täiesti olemas.
Palju umbes Netelleri kontolt peab raha iga kuu läbi käima, et VIP'x saada?
Kirjutasin kuskil teemas pika jutu, ei viitsi enam otsida ja ei mäleta täpseid summasid. Cakest paar kuud standard cashoute, siis rolli liigutasin FTP. Saatsin netellerisse kirja ja saingi vipiks. FTP-s oli bank transfer, siis kadus vajadus netelleri järele ära ning oli kuid, kus liigutasin mõnisada dollarit ja VIP Level kadunud ei ole. Minu teada ei uuene ega kao see automaatselt vaid tehakse käsitsi.
Kas mingisugust tagasisidet ja põhjendusi ikka anti või lihtsalt blokk peale ja ignore? Kui nii, siis mida ise arvad põhjuseks olevat? Päris lampi ikka nii ei saa ju, midagi (kasvõi mitte reeglite vastast aga nende poolt valesti mõistetavat) pidi ju olema...
Muidugi oli pikk mailide vahetus meil. Algas sellega, kui rankapoja vend tahtis raha vahetada. Tema mulle $X summa MB ja mina talle sama eest vastu kroone SEB. Vahetus tehtud ja kõik toimis ilusti. Mõned nädalad hiljem avastan, et lampi ei saa enam rahasid saata kuna tahetakse standard ID Checki teha. Sama ka rankapoja vennal. Saatsin neile ID kaardid ja asjad ära ning kui öeldi ,et dokumendid käes löödi konto igaveseks lukku.
Hakkasin siis põhjust uurima, et milles probleem ja tuli välja, et see raha kaugelt nurgast pärineb scammeritelt. Ala X vend scammis Y venda, siis X vend vahetas Z vennaga raha ja rankapoja vend siis Z vennaga (ostis või müüs kulda) ning riburada pidid löödi kõik X, Z, rankapoja ja minu kontod lukku öeldes ,et me oleme scammerid ja rahad kuuluvad konfiskeerimisele.
Sai veel natuke vaieldud ja ühel hetkel oli viimane lause, et "meie otsus on lõplik" ja alates sellest päevast ei ole MB kordagi mu kirjadele vastanud. Rahad olid ka õnneks väikesed ehk miski $75-$150, et sellepärast kuskile pöörduda ning õigust otsida või oma närve kulutada oli mõtekas see sinna paika jätta.
Võrdleks seda sellega, et kui Ain läheb röövi panka. Maksab röövitud rahaga säästumarketis viineri ja viina eest ning SEB panka konfiskeerib säästumarketi arve, kuna varastatud raha.
Aga kui oled Netelleris VIP on kõik pmst kõik tasuta + summad, millega saab päevas arveldada on suuremad. Kokkuvõttes on kõige parem niiviisi, kui on mõlemad olemas.
Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***
Tere, tegin MB kasutaja ja tegin esimese depo sinna peale otse pangast, see oli insta ja kõik sujus, kui teist tegin siis enam insta raha peale ei tulnud, panin kogemata vale viitenumbri- saatsin siis supporti maili selle kohta ja tegin uue ja see ka ei tulnud üle. Saaks keegi valgustada mind? Kas kellelgi veel selliseid juhuseid olnud?
Kas kui vale viite nr panin siis peaks raha kuidagi ikka kätte saama?
Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***
NETTELLERI teemas jäi arutelu minu jaoks natuke segaseks. Kas moneybookersis on rahapesu vältimiseks või mis iganes turvalisuse kaalutlustel selline süsteem, et kui ma olen läbi MB pokkerituppa ainult 100$ näiteks sisse kandnud, siis ma seda kanalit pidi pokkeri toast välja ja oma panga kontole oluliselt üle 100$ liigutada ei saagi (no näiteks nii 2-3k)? Kui sain täiesti valesti aru, siis palun tehke puust ja punaselt ette või öelge keegi teadjam mees, et selliseid piiranguid üldse ei eksisteeri.
Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***
Ei lihtsalt kannad oma 100$ mis läbi MB deposiitisid tagasi välja läbi MB ja ylejäänud rahaga, mis pokkerikontol tee mis tahad, kanna läbi panga või muid teid pidi.
Comment