*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #976
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kõigega võivad jamad tulla. MBga pole ka endal olnud midagi.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #977
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
      Mõtlen siin kas võtta MB või Neteller ....MB-ga kõigil nii palju jamasid tundub ...Keegi oskab öelda kas neteller parem ?.
      MBs vist feed väiksemad

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #978
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        MBs vist feed väiksemad
        nii ongi

        ja mul oli ükskord probleem kui oli kaardilt raha bronnitud aga see lahenes päevadega ja muidu pole kunagi jamasi olnud olen kasutanud 2 aastat

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #979
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
          nii ongi

          ja mul oli ükskord probleem kui oli kaardilt raha bronnitud aga see lahenes päevadega ja muidu pole kunagi jamasi olnud olen kasutanud 2 aastat
          Endal ka aegade algusest MB kaart olnud ja ei nurise. Samuti paar korda mingi bronni jama, aga raha alati mingi aja pärast tagasi ja muid probleeme küll pole. Ja loomulikult ka odavam pidada kui igasugu muid pangakaarte.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #980
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
            Mõtlen siin kas võtta MB või Neteller ....MB-ga kõigil nii palju jamasid tundub ...Keegi oskab öelda kas neteller parem ?.
            Pole tegelt selle MB mingeid jamasi, need pisiasju ikka juhtub ja tihti see enda turvalisuse huvides jne. Samuti juhtub ka Netelleriga, näiteks seal nii turvaline, et polnud mingi 5 kuud kasutanud, kui kandsin mitte väga suure summa aga 1000$ välja ühest kohast ja siis oli account kinni pandud, isegi parooliga sisse ei saanud ega midagi. Pidin panema sealt taotluse, et mulle helistatakse, ise mõtlesin et mis jama nüüd veel on, kas keegi tühjaks juba teinud või miks lampi kinni. Siis tundide pärast mingi tädi helistas ja küsis lihtsalt üle nime, sünniaasta ja kui suur oli viimane kanne, lihtsalt sellepärast, et pole ammu kasutanud.

            Seega teadmiseks, kes pole Netellerit u 6k kasutanud ja siis kannate võib juhtuda, et account on lukus ja nad tahavad teada miks uuesti kasutate või midagi sellist.

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #981
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Kas moneybookers kustutab mingi aja tagant kasutamata accounte? Sai üle aasta tagasi tehtud ja nüüd teatab, et sellist email aadressi pole registreeritud.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #982
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                Kas moneybookers kustutab mingi aja tagant kasutamata accounte? Sai üle aasta tagasi tehtud ja nüüd teatab, et sellist email aadressi pole registreeritud.
                Ei usu küll, vähemalt pole kunagi kuulnud.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #983
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Algselt postitas olavike Vaata postitust
                  Mina ei ütleks, et MB'ga palju jamasid. Lihtsalt MB kasutajaid on Eestis nii palju ja selle tõttu tundubki, et kõigil on jamad. Minul isiklikult ei ole neile näiteks absoluutselt mitte ühtegi pretensiooni. Olen kasutanud MB'd tänaseks päevaks 2 aastat.
                  Netelleriga ei ole mul kunagi jamasid olnud. ID checkid ja värgid tehakse täpselt sel kellaajal kui vaja. See tähendab, et klienditugi vastab sekundidega ja küsib sult aja, et millal nad helistada võivad. Samuti absull kõik probleemid saad läbi klienditoe/telefoni ära ajada. Isegi kui kasutad maili on vastus ca. tunniga olemas v.a. erandjuhud, mis võivad rohkem aega võtta. Näiteks miski VIP liikmelisuse küsimine vms. Sellisel juhul vaadatakse su konto üle.

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  MBs vist feed väiksemad
                  Netelleril on ainult kirves 'buddy transfer' fee. Muud feed on väikesed või mul ei ole neid üldse. See tähendab, et pokkeritubade vahel liigutad pappi ilma feedata, withdrawal on fee vaba.

                  Aa ja MB-s ei meeldi mulle login, kus vaja ainult emaili ja parooli. Netelleris see eest on kokku 3 koodi, võib tunduda tülikas aga lampi keegi ära 'arvata' ei saa.

                  EDIT: Ja TIGRANO näitel iseloomustab netelleri firmat turvalisus ja kiirus. konto pannakse lukku aga lahti saad mõne tunni jooksul, mitte ei pea ootama sajandeid ja siis saatma miskeid arveid ja koopiaid mitme nädala vältel.

                  Comment

                  • vass
                    Jube Noob
                    • Jan 2010
                    • 181

                    #984
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    selle jutu peale kisub vägisi asukohta vahetama:) 4 päeva ja 2 telefonikõnet hiljem ei ole midagi muutunud ja meilidele MB ka ei vasta, lubavad, aga ei midagi. Ühesõnaga ajab juba vaikselt marru see asi!


                    edit: lol, murphy seadus töötab: 5seki pärast post reply vajutamist tuli email, et We are happy to inform you that your Moneybookers account is now unlocked and fully operational.

                    Best Regards,
                    Moneybookers Security

                    finally
                    Last edited by vass; 06.01.11, 12:07.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #985
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Ranka oleme ausad, sa solvusid mitu aastat tagasi juba MB peale eluks ajaks. Scrollisin kiirelt FAQ'i läbi, netelleri feed on oluliselt suuremad. Väiksed ikkagi, aga protsentuaalselt on vahe märkimisväärne.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #986
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        VIP'idele peaksid enamus fee-d olema tasuta ja olen saanud miskeid "feesid" ka tagasi.

                        MB peale solvusin tõesti aastaid tagasi, kui külmalt konto pandi kinni nii mul kui ka sõbral ning lahti neid kunagi ei saanud. Papp muidugi kofiskeeriti ära. Aga kui ma loen neid probleeme siin siis tundub, et ikka sama sitt - support väga aeglane ja ebaprofessionaalne. Ei näe ühtegi eelist MB-l Netelleri ees.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #987
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Aa ja MB-s ei meeldi mulle login, kus vaja ainult emaili ja parooli. Netelleris see eest on kokku 3 koodi, võib tunduda tülikas aga lampi keegi ära 'arvata' ei saa.
                          MB-s on VIP-dele security token, mis >>>>>> igasugused keyloggerite poolt kinnipüütavad koodid.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #988
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Algselt postitas lenC Vaata postitust
                            MB-s on VIP-dele security token, mis >>>>>> igasugused keyloggerite poolt kinnipüütavad koodid.
                            Tean aga seal annab ikka vipiks saada ja e-walletites ei hoia anyway suuri rahasid. MB pauk õpetas hästi.

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #989
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Algselt postitas lenC Vaata postitust
                              MB-s on VIP-dele security token, mis >>>>>> igasugused keyloggerite poolt kinnipüütavad koodid.
                              Siin eespool räägiti, et ka tavakasutajatel on supporti mailides tokeni võimalus täiesti olemas.

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Tean aga seal annab ikka vipiks saada ja e-walletites ei hoia anyway suuri rahasid. MB pauk õpetas hästi.
                              Palju umbes Netelleri kontolt peab raha iga kuu läbi käima, et VIP'x saada?
                              Last edited by Spewmonkey; 06.01.11, 14:14.

                              Comment

                              • taavi
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 684

                                #990
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                .....Ei näe ühtegi eelist MB-l Netelleri ees.
                                Moneybookers
                                Cash withdrawal 1.80 €
                                Foreign exchange 1.99%
                                Annual card membership/Replacement Card 10.00 €
                                Paying in shops, restaurants or online 1000 €
                                Cash withdrawal 250 €
                                Neteller
                                Cash withdrawal 4€
                                Foreign exchange 2.95%
                                Annual card membership/Replacement Card 15€
                                Paying in shops, restaurants or online 2250€
                                Cash withdrawal 750 €

                                Comment

                                Working...