Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***
Paar päeva tagasi juhtus siis selline asi ,et maksin kolmel korral poes Mb kaardiga... Neljandat korda seda teha üritades ütles teenindaja ,et mu kuu limiit on ületatud kuid ma polenud seda kaarti sellel kuul varem veel kasutanud... Ning summa ei olnud ka eriti suur mis ma sel päeval makstes kasutasin maksimaalselt ehk 60.- Päevalimiit nagu ma välja loen on 1000.- ?
Et milles võis asi olla?
Paar päeva tagasi juhtus siis selline asi ,et maksin kolmel korral poes Mb kaardiga... Neljandat korda seda teha üritades ütles teenindaja ,et mu kuu limiit on ületatud kuid ma polenud seda kaarti sellel kuul varem veel kasutanud... Ning summa ei olnud ka eriti suur mis ma sel päeval makstes kasutasin maksimaalselt ehk 60.- Päevalimiit nagu ma välja loen on 1000.- ?
Et milles võis asi olla?

Comment